RADIOSITE Fórum

  • Rise FM Online

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #163858  Szerző: altermanus
 
djlacee írta:Megpróbáltam hozzáadni a streamstathoz, de a következő hibaüzenet érkezett:
Feketelistán lévő kiszolgáló, ezért nem regisztrálható!
Oka: Feltört MSCP Pro+.
Igen, a VirtualPro & Virtuálisan.net koprodukció törte meg, ezért a két pórul járt szolgáltató összes szervere tiltva van ezen az oldalon.
Tudjuk, hogy ez egy elég kínos dolog a szolgáltatód részéről és valószínű Te sem tudtál erről.
Amennyiben biztonságban szeretnéd tudni rádiódat, keresd meg az alábbi viszonteladóink közül a számodra szimpatikusat,
mert ezek nem csak jogtiszta rendszeren biztosítják a rádiót, hanem bizonyos esetekben sokkal olcsóbbak is!
höhö :troll:
 #163850  Szerző: djlacee
 
Megpróbáltam hozzáadni a streamstathoz, de a következő hibaüzenet érkezett:
Feketelistán lévő kiszolgáló, ezért nem regisztrálható!
Oka: Feltört MSCP Pro+.
Igen, a VirtualPro & Virtuálisan.net koprodukció törte meg, ezért a két pórul járt szolgáltató összes szervere tiltva van ezen az oldalon.
Tudjuk, hogy ez egy elég kínos dolog a szolgáltatód részéről és valószínű Te sem tudtál erről.
Amennyiben biztonságban szeretnéd tudni rádiódat, keresd meg az alábbi viszonteladóink közül a számodra szimpatikusat,
mert ezek nem csak jogtiszta rendszeren biztosítják a rádiót, hanem bizonyos esetekben sokkal olcsóbbak is!
 #163827  Szerző: noartist
 
asr27 írta:Régen jó kis Dance/House rádió volt, most már a közelébe sem ér, szerintem.
http://www57.zippyshare.com/v/hLo29Om9/file.html
Már a StreamStat se tartja számon, nem sok lehet hátra a jelenlegi MP3-üzemmódban üzemelő rádiónak.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8