RADIOSITE Fórum

  • Rise FM Online

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #190809  Szerző: noartist
 
galaci írta: 2021.03.23. 11:58 Lehet hogy Ők is pályáznak Budapest 103.9 MHz Kereskedelmi médiaszolgáltatási lehetőség-re 103.9 Rise FM Good music Good Vibes jól hangozna és Lesz Rnb Hit house Mix műsor :yeah:
:gülü:
 #190806  Szerző: galaci
 
Lehet hogy Ők is pályáznak Budapest 103.9 MHz Kereskedelmi médiaszolgáltatási lehetőség-re 103.9 Rise FM Good music Good Vibes jól hangozna és Lesz Rnb Hit house Mix műsor :yeah:
 #190181  Szerző: zenefalo
 
Az appon belül be kellett volna tenni a 192-es bitrátájú streameket is, mert csak a 96 kbps tömörítésűek vannak, borzasztóan szólnak :x
 #190161  Szerző: Sakál
 
Szerintem nem unalmas, pedig én szinte egész nap hallgatom. És úgy hallom frissítgetik folyamatosan a kínálatot, a classicot és a hit house-t biztosan, de gondolom a másik kettőt is, csak azokat ritkán (deep) illetve szinte soha (árenbí) nem hallgatom. A hit house-on az igazán új zenéket én is hiányolom, de pont ma ebben is fejlődést fedeztem fel, mikor Chris Lake - The Answer vagy Riton - Friday szólt. Szóval számomra abszolút élvezhető, és biztos, hogy fejlődik folyamatosan.
 #190040  Szerző: mbalazs
 
A mixek nagyon jók így az első napon, de a rotáció sitalmasan gyenge... Szinte már tudni mi után mi következik, így hamar megunja még egy átlag hallgató is... Inkább kerestem másik magyar dance rádiót helyette :yeah:
 #190037  Szerző: zenefalo
 
Kicsit megtévesztő az ajánlóban, hogy 4 órás a NiteRise Dj-show. :( Egész pontosan 1 óra hosszú csatornánként, csak csúsztatva, tehát az Rnb csatornán 17-18-ig, utána 18-19-ig a Classic-on, és így tovább. A mix után, gondolom, megy tovább a rotáció. :unott:
 #189816  Szerző: Gyurii
 
A zenéket néha frissíthetnék "Classic" csatornán főleg. Jó zenék, de sokszor már unalmas, és monoton, hogy nincs belefrissítve. :unott:

Nekem is tetszik, hogy egységes lett az arculat, viszont Vass Gábor hangja nálam az etalon. :boldog:
 #189810  Szerző: noartist
 
Glenn írta: 2021.01.09. 17:57
noartist írta: 2021.01.09. 17:22 Most hallgattam bele először a megújulás óta, és meglepően jó lett. Remélem, tartós lesz.
Az az érdekes, hogy továbbra is kettő van belőle. :shock:
Az elmúlt évek kálváriái és folyamatos ,,Hamarosan!" ígéretei után engem ez nem lep meg. :)
 #189809  Szerző: Glenn
 
noartist írta: 2021.01.09. 17:22 Most hallgattam bele először a megújulás óta, és meglepően jó lett. Remélem, tartós lesz.
Az az érdekes, hogy továbbra is kettő van belőle. :shock:
 #189808  Szerző: noartist
 
Most hallgattam bele először a megújulás óta, és meglepően jó lett. Remélem, tartós lesz.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8