RADIOSITE Fórum

  • Danubius Rádió, Youventus Rádió, BDPST Rock, Roxy Rádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #187661  Szerző: mjoel
 
ClassCredo írta: 2020.06.29. 09:37 Jól hallottam, hogy Kautzky Armand is hallható a szignálokban? Egyébként nagyon magas szintűek a szignálok. :)
Nekem kicsit tucat szignálnak tűnik a Nonstop Rádióé. De ez én vagyok :) Vannak Magyarországon olyan online rádiók, amelyeknek a szignálparkja vetekszik FM- en sugárzó rádiókéval. Pl.: Luxfunk Rádió, Just4Music Rádió, Rise FM
 #187659  Szerző: ClassCredo
 
Jól hallottam, hogy Kautzky Armand is hallható a szignálokban? Egyébként nagyon magas szintűek a szignálok. :)
 #180324  Szerző: Sakál
 
Cole írta: 2018.12.12. 16:48 Köszi a válaszokat. :)

Gondolom ezekért az FTP hozzáférésekért fizetni kell valamennyit, nem?
Ha van egy FM rádiód, akkor nem biztos, mivel a jogdíjakat úgyis fizeted a lejátszások után, de ezt nem tudom biztosan.
 #180296  Szerző: Glenn
 
Te most komolyan azt hiszed, hogy bármilyen zenéhez hozzá fogsz jutni alanyi jogon? Azok az idők már elmúltak, úgy 25 éve... :x
 #180293  Szerző: Cole
 
Köszi a válaszokat. :)

Gondolom ezekért az FTP hozzáférésekért fizetni kell valamennyit, nem?
 #180277  Szerző: Csongii
 
Sakál írta: 2018.12.10. 20:07 Hivatalosan a kiadóktól szerezhetők be, a Universalnak, Magneoton-Warnernek és a Gold Recordnak ftp-je van, oda pakolják fel a zenéket, a Sony és a kisebbek pedig e-mailben hírlevelet küldenek az új megjelenésekről.
CLS-nek is ftp-je van/volt. Ott is annyi zene volt fent.. volt miből szemezgetni. :roll:
 #180275  Szerző: Sakál
 
Hivatalosan a kiadóktól szerezhetők be, a Universalnak, Magneoton-Warnernek és a Gold Recordnak ftp-je van, oda pakolják fel a zenéket, a Sony és a kisebbek pedig e-mailben hírlevelet küldenek az új megjelenésekről.
 #180273  Szerző: Cole
 
Nekem is munka mellé kell. Most már mennek a karácsonyi zenék is. Tavaly mondjuk a class karácsony előtt pár nappal kezdte el adni a karácsonyi zenéket fokozatosan. :)

Amúgy nem pont nonstop rádió, de hozzá is kapcsolódik, mert rengeteg zene megy rajta, tényleg elég változatosan most, de ennyi zenét honnan szereznek ezek a rádiók? Van valami hivatalos hely, ahol rádió kompatibilis változatban le tudják tölteni?
 #180237  Szerző: moby67
 
Nekem is bejön. Az app tényleg hiányzik, de hát Marcellunk nem programozó. Mobilon ettől függetlenül normálisan jön. Hírek nincsenek ? Nem érdekel, háttér rádiózásként hallgatom.

Csak így tovább! :yeah:
 #180157  Szerző: Cole
 
Mióta nincs class, azóta valahogy ennél a rádiónál ragadtam. Nem olyan rossz ez, sőt eddig nekem ez jön be legjobban, de azért ez se tökéletes. Pl szerintem a retró picit túl van tolva, kb 10-15 szám ismétlődik, de a többivel nincs gond, szerintem.
Ami még fura nekem a napi 3 hír blokk. Komolytalannak tűnik az egész, pl. minek egy hír mellé hangeffekteket betenni?

Szóval ezeket az apróságokat meg még néhányat leszámítva nem rossz. :) :yes:

Egy app mondjuk jó lenne 128 kbit/s bitrátával
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24