RADIOSITE Fórum

  • Danubius Rádió, Youventus Rádió, BDPST Rock, Roxy Rádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #200814  Szerző: Beci45
 
Sziasztok! Picit off, de esetleg valakinek nincs 2010-11 bol CLASS FM felvetele? Vagy akar csak Jakshow? Vagy valami playlist?

Nagyon regota keresek egy zenet, amit meg 2010-11 korul hallottam. Ha jol emlekszem, inkabb a Jakshow-ban ment tobbet, azert is keresgelek arra.
 #200487  Szerző: david72
 
bucu írta: 2023.09.21. 17:50
A Grundig valaha prémium nyugatnémet szórakoztató elektronikai márka volt, most a törököké, és világító hógömböt árulnak a Penny Marketben ezen a néven. Ez is pont ilyen.
Imádom, így van, ahogy írod.
 #200486  Szerző: bucu
 
Promenád írta: 2023.08.07. 21:55
kondalyuk írta: 2023.07.26. 17:12
Promenád írta: 2023.07.26. 00:40 Az egész egy nulla. Attól, hogy egy bejáratot rádiók neveket használunk, a tartalom semmi. De, itt is meglátszik, hogy boldog és boldogtalan tudd internetes rádiót csinálni, ha szeretne.
+1

Ezért írtam, hogy kár, hogy itt a brand és nem országos frekvencián. Akkor lenne benne tartalom.
Ennek szerintem még ahhoz sincsen köze, egyedül csak a névhasználatnak van köze az egészhez. Felesleges tevékenység.
A Grundig valaha prémium nyugatnémet szórakoztató elektronikai márka volt, most a törököké, és világító hógömböt árulnak a Penny Marketben ezen a néven. Ez is pont ilyen.
 #200170  Szerző: Promenád
 
kondalyuk írta: 2023.07.26. 17:12
Promenád írta: 2023.07.26. 00:40 Az egész egy nulla. Attól, hogy egy bejáratot rádiók neveket használunk, a tartalom semmi. De, itt is meglátszik, hogy boldog és boldogtalan tudd internetes rádiót csinálni, ha szeretne.
+1

Ezért írtam, hogy kár, hogy itt a brand és nem országos frekvencián. Akkor lenne benne tartalom.
Ennek szerintem még ahhoz sincsen köze, egyedül csak a névhasználatnak van köze az egészhez. Felesleges tevékenység.
 #200082  Szerző: kondalyuk
 
Promenád írta: 2023.07.26. 00:40 Az egész egy nulla. Attól, hogy egy bejáratot rádiók neveket használunk, a tartalom semmi. De, itt is meglátszik, hogy boldog és boldogtalan tudd internetes rádiót csinálni, ha szeretne.
+1

Ezért írtam, hogy kár, hogy itt a brand és nem országos frekvencián. Akkor lenne benne tartalom.
 #200055  Szerző: Promenád
 
Az egész egy nulla. Attól, hogy egy bejáratot rádiók neveket használunk, a tartalom semmi. De, itt is meglátszik, hogy boldog és boldogtalan tudd internetes rádiót csinálni, ha szeretne.
 #199825  Szerző: Redfox81
 
Szerintem pedig nagyon jó helye van ezeknek a márkáknak így online. A műsorvezetést én is hiányolom (legalább a Danubiusról), de őszintén, mi lenne ha újraindulna egy R1-hez, vagy akár Best FM-hez hasonló összemókolt frekicsomagon? Vagy ahogy felmerült a Petőfi topicban, azt neveznék át? Visszatérne a régi Danubius? Hogyan? Ha a legjobbat feltételezzük és valahogyan tényleg egy külföldi, profi szakmai csapat venné kézbe és engednék is nekik normálisan felépíteni, akkor is a nulláról kellene. A 40 alattiaknak már nem sokat mond a Danubius név, tehát őket a nosztalgiára alapozva nem lehetne megfogni vele. Ha az egykori Danubius hallgatói lennének a célcsoport, akkor kivégeznék a Retrót, amin jöhetne egy rebranding, ahol egyedüli irány a fiatalabbak lennének, amivel pedig kivégeznék, de minimum kannibalizálnák a R1-et és a Best FM-et.
Ha a Retrót neveznék át az egyszerűbb lenne, mert a régi Danubiusos csapat egy része ott van, de ez is miért lenne jó? Onnantól független hírek szólnának és úgy általánosságban is profibb lenne a rádió? Kétlem. Ezzel maximum pár hétre tudnák emelni a hallgatottságot, míg hat az újdonság (vagy inkább a nosztalgia) varázsa, aztán menne minden ugyanúgy tovább.
Egy törpe, akár fővárosi frekvencián pedig még ennyit sem tudna.
Így legalább online léteznek és alternatívát kínálnak azoknak, akik kiábrándultak az FM rádiókból.
 #199820  Szerző: kondalyuk
 
tomee írta: 2023.07.09. 10:43 Hát igen, ez az egyik legnagyobb probléma ezekkel a rádiókkal, hogy össze vannak gyűjtve, és tök jó lenne a kezdeményezés, mégis olyan érzése van az embernek, mintha nem is lennének és teljesen kiaknázatlanok.

Nyilván a lehetőségeikhez képest is ennyi fér bele, de valahogy én is azt gondolom még mindig, hogy egy saját frekvencián, rendesen összerakott rádiókként, jobb helyük lenne.
+1

Lehet én vagyok maradi és ódivatú, de ezeknek a brandeknek nagy elérhetőségű frekvenciákon lenne a helyük. A Sláger is visszatért valamilyen formában. Hívhatunk bárhogy egy online mp3-lejátszót, nem fog hallgatót vonzani.

A Danubius logó mismásolása pedig a régi brand meggyalázása.
 #199810  Szerző: tomee
 
Hát igen, ez az egyik legnagyobb probléma ezekkel a rádiókkal, hogy össze vannak gyűjtve, és tök jó lenne a kezdeményezés, mégis olyan érzése van az embernek, mintha nem is lennének és teljesen kiaknázatlanok.

Nyilván a lehetőségeikhez képest is ennyi fér bele, de valahogy én is azt gondolom még mindig, hogy egy saját frekvencián, rendesen összerakott rádiókként, jobb helyük lenne.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24