RADIOSITE Fórum

• Radio Weekend

#179686  Szerző: noartist
 2018.10.26. 17:30
hdshouter írta:
2018.10.26. 15:41
Sziasztok!

Távol álljon tőlem, hogy kötekedjek, neadjisten számokérő legyek, de kb. 2 hónapja küldtem be egy internetes rádió elérhetőségeit témajavaslatként, privát üzenetben a fórumon, és azóta se kaptam rá választ.

Én megértem, elfogadom, ha valamilyen okból kifolyólag nem tetszik a szerkesztőknek, vagy bármi egyéb bajuk lenne vele, de azért egy válasznak borzasztóan örültem volna, mondjuk hogy:
"Köszönjük az érdeklődésedet, de az általad beküldött rádióállomás egyszerűen nem tetszik, vagy egyéb okok miatt nem foglalkozunk vele, de köszi, hogy írtál."

Köszi a figyelmet...
Szia!

Az én postafiókomba nem érkezett levél, kérlek, írd meg a javaslatod, és intézkedek.

Köszönöm!
 #179684  Szerző: hdshouter
 2018.10.26. 15:41
Sziasztok!

Távol álljon tőlem, hogy kötekedjek, neadjisten számokérő legyek, de kb. 2 hónapja küldtem be egy internetes rádió elérhetőségeit témajavaslatként, privát üzenetben a fórumon, és azóta se kaptam rá választ.

Én megértem, elfogadom, ha valamilyen okból kifolyólag nem tetszik a szerkesztőknek, vagy bármi egyéb bajuk lenne vele, de azért egy válasznak borzasztóan örültem volna, mondjuk hogy:
"Köszönjük az érdeklődésedet, de az általad beküldött rádióállomás egyszerűen nem tetszik, vagy egyéb okok miatt nem foglalkozunk vele, de köszi, hogy írtál."

Köszi a figyelmet...
 #179478  Szerző: noartist
 2018.10.06. 18:02

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.