RADIOSITE Fórum

  • Rádió Color - Hódmezővásárhely

 #185561  Szerző: Promenád
 
LuciFerko írta: 2019.11.03. 14:18
Promenád írta: 2019.11.02. 11:59 A Rádió Color átmenetileg elhallgatott. Bíznak benne, hogy nemsokára megújulva, új és régi munkatársakkal közösen újra hallatni tudják majd a hangjukat. Addig is köszönet mondanak mindenkinek, aki valamilyen formában hozzájárult a rádióhoz. - Szerintem ez nem átmeneti, csak érezték, hogy ez így ebben a formában már gáz amit csinálnak. Egyszerűen amatőrök, ennyi.
Mi volt vele a baj?
Hallgass bele a Podcast részbe a többit rád bízom.
 #185555  Szerző: LuciFerko
 
Promenád írta: 2019.11.02. 11:59 A Rádió Color átmenetileg elhallgatott. Bíznak benne, hogy nemsokára megújulva, új és régi munkatársakkal közösen újra hallatni tudják majd a hangjukat. Addig is köszönet mondanak mindenkinek, aki valamilyen formában hozzájárult a rádióhoz. - Szerintem ez nem átmeneti, csak érezték, hogy ez így ebben a formában már gáz amit csinálnak. Egyszerűen amatőrök, ennyi.
Mi volt vele a baj?
 #185545  Szerző: Promenád
 
A Rádió Color átmenetileg elhallgatott. Bíznak benne, hogy nemsokára megújulva, új és régi munkatársakkal közösen újra hallatni tudják majd a hangjukat. Addig is köszönet mondanak mindenkinek, aki valamilyen formában hozzájárult a rádióhoz. - Szerintem ez nem átmeneti, csak érezték, hogy ez így ebben a formában már gáz amit csinálnak. Egyszerűen amatőrök, ennyi.
 #185544  Szerző: Promenád
 
A Rádió Color átmenetileg elhallgatott. Bíznak benne, hogy nemsokára megújulva, új és régi munkatársakkal közösen újra hallatni tudják majd a hangjukat. Addigi s köszönet mondanak mindenkinek, aki valamilyen formában hozzájárult a rádióhoz.
 #185466  Szerző: Promenád
 
djlacee írta: 2019.08.27. 09:19 https://www.radiocolor.hu/
Ahogy elnézem nem egy nagy hallgatótábora van. Meg nem erősített infók alapján lehet, hogy év végén nem lesz belőlük már semmi. Pláne úgy, hogy a rádió vezetője önkormányzati képviselő lett.