RADIOSITE Fórum

  • Klubrádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #192170  Szerző: noartist
 
Én maximálisan megértem, hogy dühösek, és az NMHH különböző gyakorlataival is lehet vitatkozni az elmúlt tíz évben, de amit a Klubrádió az elmúlt hetekben csinál, az már egyszerűen túl sok.
 #191136  Szerző: Béci09
 
Gondolom, a Klubrádió vélt vagy valós kalózkodásának diszkrét elintézése végett született a döntés.
 #191129  Szerző: potyi
 
Gondolom azért, mert nincsenek elbírálási szempontok. Te kapsz, te nem kapsz, az NMHH dönt kedve szerint. És valami olyasmi lehet a fejükben, hogy alamizsnából nem kérnek. A felvetésed viszont 100% jogos.
 #191128  Szerző: djlacee
 
potyi írta: 2021.04.06. 10:17 Fúúú, de aljas. Ott volt 10 másik freki ideiglenesre a Spiritnek. Hát nekik pont a 92.9 kellett.
És a Klub miért nem pályáz ideiglenes frekvenciára? :gülü2:
 #191127  Szerző: potyi
 
Fúúú, de aljas. Ott volt 10 másik freki ideiglenesre a Spiritnek. Hát nekik pont a 92.9 kellett.
 #190580  Szerző: Glenn
 
asr27 írta: 2021.03.13. 18:22És neked ez miért lenne jó, ha folytatódna ez a határtalan elnyomás? Folytatódna az, hogy, aki nincs velünk azt ellehetetlenítjük vagy így, vagy úgy...
Azért, mert pont ez lenne, ha az ellenzék győzne. Aki nincs velük, azt simán kinyírnák, vagy így, vagy úgy...
(részemről nincs személyeskedés)
 #190579  Szerző: noartist
 
potyi írta: 2021.03.13. 20:16 Még mielőtt megint egymásnak estek, szeretnék mindenkit megnyugtatni, hogy mindössze 1-1 db szavazattal fogtok hozzájárulni a jelenlegi ellenzék vagy a jelenlegi kormányoldal győzelméhez. Így hiába ölitek meg egymást, valószínűleg csepp lesz a tengerben. :D
A vitát Potyi kommentjével szeretném lezárni; én már nem is fűzök hozzá semmit. :D Köszi!
 #190578  Szerző: potyi
 
Még mielőtt megint egymásnak estek, szeretnék mindenkit megnyugtatni, hogy mindössze 1-1 db szavazattal fogtok hozzájárulni a jelenlegi ellenzék vagy a jelenlegi kormányoldal győzelméhez. Így hiába ölitek meg egymást, valószínűleg csepp lesz a tengerben. :D

Egyébként is lehetetlen meggyőzni az ellenoldalt bármiről, a jelenlegi helyzetben a politika inkább hit kérdése, ki ebben, ki abban bízik, nem érvek alapján megy. Egyszerűbb lenne elfogadni, hogy van, aki így, van, aki úgy gondolkozik.

Amúgy tök szépen szól a 92.9 a városban gyakorlatilag utcánként más pontról, így már nem is tudom, mi a probléma. :D
 #190575  Szerző: asr27
 
itt pedig a másik.

légyszi, ne essetek egymás torkának, vagy meccseljétek le privátban.

köszi!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 137