RADIOSITE Fórum

  • Klubrádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #17815  Szerző: LuciFerko
 
a 90.6 is
 #17814  Szerző: MrG
 
Mono lett a 91.8 is.
 #16141  Szerző: LuciFerko
 
na visszaváltott monóra a 95,3 és van RDS is valamint a 90,6 és 91,8 is tiszta lett. Szóval éterből veszik.... 8-)
 #16139  Szerző: LuciFerko
 
a 90,6 és a 91,8on meg jó nagy alapzaj van
 #16137  Szerző: LuciFerko
 
Stereo lett a 95,3! RDS most nincs, és a balance-t állítgatják egyfolytában... Új adót szereltek fel vajon? Ja és elég halk.
 #13142  Szerző: Pasa
 
Zolika írta:A kérdés ugyanis arra vonatkozik, hogy egy rengeteg műsorvezetőt foglalkoztató, főleg idősek által hallgatott adó nyereséges tud-e lenni.
Na igen, a kérdés jó, na de ebben a topikban???
Zolika írta:Én el tudok olyat képzelni, hogy a Bolgár György-féle Megbeszéljük, egy alapvetően zenei adón is helyet kapjon és sikeres legyen!
Én nem! Semmilyen adón, még mulatóson sem! (vagy esetleg ott mégis?, de csak ott...)
:shoot: :hit: :vomit: :fuckyou:
 #13141  Szerző: LewyDee
 
Zolika írta: Szerintem többet hallgatom a Klubrádiót, mint akik fogni tudják, azok 99 százaléka... Érdekel ugyanis a politika. Egy polblogom is volt, ami elég ismert is volt. :) De örülök, hogy téged is érdekel a közélet.

Félek ti az elfogultságból indultok ki. Ennek mértékét hagyjuk. E szavazást feltehettem volna a Kossuth vagy a Lánchíd topikjában is.

A kérdés ugyanis arra vonatkozik, hogy egy rengeteg műsorvezetőt foglalkoztató, főleg idősek által hallgatott adó nyereséges tud-e lenni.
Ezért sajnálom hogy a 3-ast betettem, ami azért elég demagóg... (Önkritika, én rontottam el.)

Én el tudok olyat képzelni, hogy a Bolgár György-féle Megbeszéljük, egy alapvetően zenei adón is helyet kapjon és sikeres legyen!
Szerintetek lehet a közéletet és a zenét vegyíteni?
Csak azt ne mond, hogy ezt rádiónak nevezed? Ezt a szélsőséges szemetet. Ahol csak fröcsögnek.
 #13091  Szerző: Zolika
 
Jani írta:
Zolika írta:Már bánom, hogy a 3-ast betettem. Ez így nagyon egysíkú. Még vita sincs belőle.
Persze hogy egyértelmű.Hallgasd egy kicsit többet és rájössz miért a 3-as írja mindenki,ahogy én is.3-as.
Szerintem többet hallgatom a Klubrádiót, mint akik fogni tudják, azok 99 százaléka... Érdekel ugyanis a politika. Egy polblogom is volt, ami elég ismert is volt. :) De örülök, hogy téged is érdekel a közélet.

Félek ti az elfogultságból indultok ki. Ennek mértékét hagyjuk. E szavazást feltehettem volna a Kossuth vagy a Lánchíd topikjában is.

A kérdés ugyanis arra vonatkozik, hogy egy rengeteg műsorvezetőt foglalkoztató, főleg idősek által hallgatott adó nyereséges tud-e lenni.
Ezért sajnálom hogy a 3-ast betettem, ami azért elég demagóg... (Önkritika, én rontottam el.)

Én el tudok olyat képzelni, hogy a Bolgár György-féle Megbeszéljük, egy alapvetően zenei adón is helyet kapjon és sikeres legyen!
Szerintetek lehet a közéletet és a zenét vegyíteni?
 #13088  Szerző: Jani
 
Zolika írta:Már bánom, hogy a 3-ast betettem. Ez így nagyon egysíkú. Még vita sincs belőle.
Persze hogy egyértelmű.Hallgasd egy kicsit többet és rájössz miért a 3-as írja mindenki,ahogy én is.3-as.
 #13082  Szerző: Zolika
 
Már bánom, hogy a 3-ast betettem. Ez így nagyon egysíkú. Még vita sincs belőle.
  • 1
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136
  • 137