RADIOSITE Fórum

  • Rádió X

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #196125  Szerző: aszabolcsszabi
 
Köszönjük a kedves szavakat, alapvetőan ez észrevételed jó, hisz ugyanúgy, ha nem nagyobb lelkesedéssel toljuk, mint korábban. Az élő műsorok számát tekintve, átlagosan napi 4-5 óráról beszélünk, minden este általában 8-tól már élőben vagyunk, vagy éjfélig, vagy hajnal 1-ig :)
Tartsd meg jó szokásod, hallgass minket továbbra is! :D
HarsAndras írta: 2022.02.22. 14:05 Ahogy láttam, a pályázati bukásuk ellenére nem lankadt a lelkesedésük, sőt. A napközbeni műsorban nem nagyon vettem észre változást pár reklámot kivéve, de este nagyon pörgetik az ipart. Nem nagyon számoltam, de kb hány órányi élő műsoruk lehet így nonprofitként egy héten? :D
 #196118  Szerző: HarsAndras
 
Ahogy láttam, a pályázati bukásuk ellenére nem lankadt a lelkesedésük, sőt. A napközbeni műsorban nem nagyon vettem észre változást pár reklámot kivéve, de este nagyon pörgetik az ipart. Nem nagyon számoltam, de kb hány órányi élő műsoruk lehet így nonprofitként egy héten? :D
 #190805  Szerző: galaci
 
. A Budapest 98,0 MHz körzeti vételkörzetű rádiós
médiaszolgáltatási lehetőség közösségi jellegű használatára 2020.
november 27-én közzétett pályázati felhívással megindított
pályázati eljárás felfüggesztése
 #190392  Szerző: mbalazs
 
Sznoka írta: 2021.03.04. 12:48
mbalazs írta: 2021.03.04. 12:42 "A testület elvégezte a Budapest 98,0 MHz körzeti frekvencia közösségi használatára beadott ajánlatok alaki vizsgálatát, és pályázati nyilvántartásba vette a Match Point Official Kft.-t."

Sajnálom, ha nem az X nyer.. Egy fiatalos dance rádiót nem kapunk Budapestre ezek szerint...

OFF:
Minden esetre kíváncsi leszek a másik pályázóra mit tesz le az asztalra.
ON:

https://media1.hu/2021/03/04/megbirsago ... diatanacs/
A rádió működik tovább ahogyan eddig, eszünk ágában sincs bármit is feladni az elképzeléseink közül, még ha nem is megy minden zökkenőmentesen. A rádió pedig továbbra is közösségi alapon, értékteremtő szándékkal működik, ahol a dance zene mellett számos stílus, érték és vélemény megfér ezután is. "A végtelenbe és tovább!" 🔥‼️
Hajrá Szomszéd úr!! :D
 #190391  Szerző: Sznoka
 
mbalazs írta: 2021.03.04. 12:42 "A testület elvégezte a Budapest 98,0 MHz körzeti frekvencia közösségi használatára beadott ajánlatok alaki vizsgálatát, és pályázati nyilvántartásba vette a Match Point Official Kft.-t."

Sajnálom, ha nem az X nyer.. Egy fiatalos dance rádiót nem kapunk Budapestre ezek szerint...

OFF:
Minden esetre kíváncsi leszek a másik pályázóra mit tesz le az asztalra.
ON:

https://media1.hu/2021/03/04/megbirsago ... diatanacs/
A rádió működik tovább ahogyan eddig, eszünk ágában sincs bármit is feladni az elképzeléseink közül, még ha nem is megy minden zökkenőmentesen. A rádió pedig továbbra is közösségi alapon, értékteremtő szándékkal működik, ahol a dance zene mellett számos stílus, érték és vélemény megfér ezután is. "A végtelenbe és tovább!" 🔥‼️
 #190390  Szerző: mbalazs
 
"A testület elvégezte a Budapest 98,0 MHz körzeti frekvencia közösségi használatára beadott ajánlatok alaki vizsgálatát, és pályázati nyilvántartásba vette a Match Point Official Kft.-t."

Sajnálom, ha nem az X nyer.. Egy fiatalos dance rádiót nem kapunk Budapestre ezek szerint...

OFF:
Minden esetre kíváncsi leszek a másik pályázóra mit tesz le az asztalra.
ON:

https://media1.hu/2021/03/04/megbirsago ... diatanacs/
 #190189  Szerző: asr27
 
Remélhetőleg, ha megnyerik az FM frekvenciát, akkor javítanak a hangzáson, mert jelenleg online elég gyenge a hangzás. Dinamikátlan és kevés a mélyhang is. ( Rise FM Online sokkal jobban szól.)
 #190070  Szerző: Milán
 
A Civil Rádió egykori frekvenciájánál a testület hiánypótlásra szólította fel a Rádió X-et működtető Generációk Hangja Alapítványt és a Match Point Official Kft. nevű pályázót egyaránt. Alaki érvénytelenségre hivatkozva pályázati nyilvántartásba sem vette, azaz kizárta a Vibe FM Rádió Kft.-t a grémium.
https://media1.hu/2021/02/04/megbirsago ... lyazatbol/
 #189966  Szerző: IstvánB
 
A lemezborítót cáfolom. A többiben igazatok van.
Kép

:D
 #189964  Szerző: ZooLa
 
Béci09 írta: 2021.01.19. 10:25
IstvánB írta: 2021.01.18. 22:43 Sosem értettem a rádiók miért erőltetik az appot. (Bocsi, tudom van vele munkátok. Meg jól mutat, hogy nekünk ilyenünk is van. :boldog: ) Számomra egyszerűbb egy alkalmazásban válogatni az adások között, mint minden rádióra másik appot nyitni.
Az egyszeri hallgató sokkal könnyebben elkapcsol pl. vezetés közben, ha egy alkalmazásban több adót tud hallgatni. Ellenben ha egy rádiónak külön alkalmazása van, akkor többnyire nem kapcsol el, ami az adott rádiónak kétségtelenül jó. :)
De nem eléggé.
Ha egy több rádiót tartalmazó listáról nem kapcsol el a hallgató egy meghatározott rádióról, az a legjobb a rádiónak.