RADIOSITE Fórum

  • Civil Rádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #76534  Szerző: mimi
 
Nightman írta:Én ezt nem értem.. Előszöris ha ők közösségi rádió,hogy kaphatnak ekkora teljesítményt? Másodszor.. Az addig szép,és jó hogy minden alkalmazottnak fizetünk,dehát majdnem csőd van,hahó! Minek kell pl több technikus? Ok,hogy rádiózok,de nemtok pár potit eltologatni? Nemhogy nálunk,de a nagy rádióknál is a műsorvezetők bonyolítják le az adásukat.. Több év alatt nem tartotta a vezetés fontosnak a betanítást? Ha mindenhol,minden műsorvezető mellé kellene technikai segítség,mégtöbb rádió lenne csődben
Kaphatnak, hiszen helyi frekvenciát pályáztak és nyertek, nem kisközösségit. A közösségi rádiónak nem feltétele a kis lefedettség. De semmi baj, a közösségi rádió fogalma Magyarországon már rég egy nagyon zavaros valami, kezdve a kisközösségi rádiózás gyakorlati megvalósulásától a mostani médiatörvényben szereplő kitételekig. Ha bárkit is érdekel, hogy nemzetközileg mit gondolok irányadónak, itt van két dokumentum:

Európai Közösségi Rádiók Kartája

Az Európa Tanács Miniszteri Bizottságának nyilatkozata a közösségi médiáról (igen, ez egy száraz és nehéz jogi szöveg)
 #76522  Szerző: Nightman
 
Én ezt nem értem.. Előszöris ha ők közösségi rádió,hogy kaphatnak ekkora teljesítményt? Másodszor.. Az addig szép,és jó hogy minden alkalmazottnak fizetünk,dehát majdnem csőd van,hahó! Minek kell pl több technikus? Ok,hogy rádiózok,de nemtok pár potit eltologatni? Nemhogy nálunk,de a nagy rádióknál is a műsorvezetők bonyolítják le az adásukat.. Több év alatt nem tartotta a vezetés fontosnak a betanítást? Ha mindenhol,minden műsorvezető mellé kellene technikai segítség,mégtöbb rádió lenne csődben
 #76461  Szerző: Szd96
 
Mintha gyengébb lenne a térereje. Itt harasztiban eddig sztereó+rds, most szinte üti a hrt hr2(98.1)
 #63639  Szerző: Andrew5
 
Mindenkinek igaza van :

Adóteljesítmény: 42 W
Antenna kimenő teljesítmény: 138 W ^^
 #63627  Szerző: LuciFerko
 
csokie írta:
Máté írta:Nem tudom,ti,hogy vagytok vele,de szerintem borzasztó minőségben szól a Civil.Én 5 percnél tovább nem birom hallgatni.
Leginkább az a baj vele, hogy szerintem túl van lökve. 138W kevés a belvárosba.
50w csak.
 #63554  Szerző: csokie
 
Máté írta:Nem tudom,ti,hogy vagytok vele,de szerintem borzasztó minőségben szól a Civil.Én 5 percnél tovább nem birom hallgatni.
Leginkább az a baj vele, hogy szerintem túl van lökve. 138W kevés a belvárosba.
 #63544  Szerző: Máté
 
Nem tudom,ti,hogy vagytok vele,de szerintem borzasztó minőségben szól a Civil.Én 5 percnél tovább nem birom hallgatni.
 #38130  Szerző: csokie
 
Snake írta:A Civil jobb helyen van mint a Tilos, ugyanis a hármas határról ad.
Jaa, én azt hittem hogy Lágymányosról is adnak (valamelyik oldalon úgy van/volt feltüntetve telephely és adó). Akkor én kérek elnézést. :D
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15