RADIOSITE Fórum

  • FeZen Rádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #171917  Szerző: altermanus
 
támogatom az ötletet :up:
azt hittem, megszűnik
 #171916  Szerző: LuciFerko
 
altermanus írta:
LuciFerko írta:
altermanus írta:Volt egy kis időm, szemezgettem a netrádiók közül, melyiket lehetne hallgatnom, hát erre esett a választás... Be kell valljam, a Rádió Rockkal az a bajom, hogy elkezdett egy olyan populáris zenéket játszani, aminek sokszor semmi köze a rockhoz, de még pop-rock stílusban sem. (pl.: Ruzsa Magdolna, Tóth Gabi, Sugarloaf, HoneyBeast, Keresztes Ildikó, Kovácsovics Fruzsina - az utolsó négyet kedvelem is, de nem az a stílus.)
Ebben a rádióban olyan zenék vannak ami, igaz néha hörgő rock zenét játszik, bár nagyon néztem egy Nox dalon, ami kora délelőtt volt rajta, amúgy jó kis rádió ez.
Ez lesz nálam most a favorit.
Nemsokára gatyába lesz rázva :)
mert? hogy kell ezt érteni? (jöhet privátban is)
Rendezve lesznek a zenék, a honlap. Szóval a hörgősmetál megy éjjelre pl :)
 #171915  Szerző: altermanus
 
LuciFerko írta:
altermanus írta:Volt egy kis időm, szemezgettem a netrádiók közül, melyiket lehetne hallgatnom, hát erre esett a választás... Be kell valljam, a Rádió Rockkal az a bajom, hogy elkezdett egy olyan populáris zenéket játszani, aminek sokszor semmi köze a rockhoz, de még pop-rock stílusban sem. (pl.: Ruzsa Magdolna, Tóth Gabi, Sugarloaf, HoneyBeast, Keresztes Ildikó, Kovácsovics Fruzsina - az utolsó négyet kedvelem is, de nem az a stílus.)
Ebben a rádióban olyan zenék vannak ami, igaz néha hörgő rock zenét játszik, bár nagyon néztem egy Nox dalon, ami kora délelőtt volt rajta, amúgy jó kis rádió ez.
Ez lesz nálam most a favorit.
Nemsokára gatyába lesz rázva :)
mert? hogy kell ezt érteni? (jöhet privátban is)
 #171913  Szerző: LuciFerko
 
altermanus írta:Volt egy kis időm, szemezgettem a netrádiók közül, melyiket lehetne hallgatnom, hát erre esett a választás... Be kell valljam, a Rádió Rockkal az a bajom, hogy elkezdett egy olyan populáris zenéket játszani, aminek sokszor semmi köze a rockhoz, de még pop-rock stílusban sem. (pl.: Ruzsa Magdolna, Tóth Gabi, Sugarloaf, HoneyBeast, Keresztes Ildikó, Kovácsovics Fruzsina - az utolsó négyet kedvelem is, de nem az a stílus.)
Ebben a rádióban olyan zenék vannak ami, igaz néha hörgő rock zenét játszik, bár nagyon néztem egy Nox dalon, ami kora délelőtt volt rajta, amúgy jó kis rádió ez.
Ez lesz nálam most a favorit.
Nemsokára gatyába lesz rázva :)
 #171912  Szerző: altermanus
 
Volt egy kis időm, szemezgettem a netrádiók közül, melyiket lehetne hallgatnom, hát erre esett a választás... Be kell valljam, a Rádió Rockkal az a bajom, hogy elkezdett egy olyan populáris zenéket játszani, aminek sokszor semmi köze a rockhoz, de még pop-rock stílusban sem. (pl.: Ruzsa Magdolna, Tóth Gabi, Sugarloaf, HoneyBeast, Keresztes Ildikó, Kovácsovics Fruzsina - az utolsó négyet kedvelem is, de nem az a stílus.)
Ebben a rádióban olyan zenék vannak ami, igaz néha hörgő rock zenét játszik, bár nagyon néztem egy Nox dalon, ami kora délelőtt volt rajta, amúgy jó kis rádió ez.
Ez lesz nálam most a favorit.
 #151881  Szerző: kJoe
 
LuciFerko írta:
Gr3g0ry írta:Külsősként: Itt mitörtént hogy hatóság kérésére? :shock:
Lejárt az engedély, az új pályázatot elutasították, meg lett támadva, de az sem nyert.
ööö.... pedig itt pont azt írják, hogy nem fellebbeztek:
"A Médiatanács 947/2015. (VII.24.) számú döntésével a Tehetséges Zenészekért Alapítvány pályázó pályázati nyilvántartásba vételét megtagadta, tekintettel arra, hogy a pályázó ajánlata az Mttv. 57. § (2) bekezdés e) pontja és a Pályázati Felhívás 1.9.8.1. e) pontja alapján alakilag érvénytelen volt.
A pályázati nyilvántartásba vételt megtagadó végzéssel szemben a pályázó nem nyújtott be jogorvoslati kérelmet. Az Mttv. 58. § (2) bekezdése szerint a nyilvántartásba vételt megtagadó végzés megszünteti az eljárásban a pályázó ügyféli minőségét, erre tekintettel A Tehetséges Zenészekért Alapítvány pályázó ügyféli minősége a Pályázati Eljárásban megszűnt."
Ebből az látszik, hogy nem igazán akarták fenntartani. :oops:
 #151441  Szerző: LuciFerko
 
Gr3g0ry írta:Külsősként: Itt mitörtént hogy hatóság kérésére? :shock:
Lejárt az engedély, az új pályázatot elutasították, meg lett támadva, de az sem nyert.