RADIOSITE Fórum

  • FeZen Rádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #149995  Szerző: LuciFerko
 
admin írta:Kikerült a nyilvántartásból. Szól még?
szól, heteken belül épül az új stúdió.

Most a pályázaton szívóznak de még van ideiglenes engedély.

Ha mást nem, neten folytatják.
 #138089  Szerző: Glenn
 
LuciFerko írta:Öreghegyen, egy nagy épület tetején :)
Ja, úgy könnyű. Csak az jutott eszembe, hogy mintha lenne egy ilyen max. 1 km vételkörzet előírás a kisközökre. Nem?
 #138076  Szerző: LuciFerko
 
Pasa írta:Nem tudom, honnan és mennyivel ad, de nem rossz a vételkörzete. Az M7-esen vagy 20 km-en át tisztán jön, részben RDS-sel. :yes:
Öreghegyen, egy nagy épület tetején :)
 #138074  Szerző: Glenn
 
Nem tudom, honnan és mennyivel ad, de nem rossz a vételkörzete. Az M7-esen vagy 20 km-en át tisztán jön, részben RDS-sel. :yes:
 #133938  Szerző: Kovi02
 
Kíváncsi vagyok hogy meddig szól el most,hogy a 24 telephelyet váltott.. 8-)
 #132408  Szerző: Kovi02
 
Ma csönd volt rajta.......
Egyébként a többi fehérvári kisközt ki se lehet forgatni Fehérvár után,de ez fullosan szól Seregélyesen is......
RDS+ST még Velence fele is sokáig.....
Jó helyen van az adó,ha nem lenne 24,akkor elmehetne akár Mezőfalváig is.....
 #132027  Szerző: LuciFerko
 
Kovi02 írta:Ezt értem,viszont azzal tisztában kéne lenniük,hogy azért 0,5kW elszól Újvárosból Fehérvárra.....
A Fezen Rádiónak elég jó helyen van az adója,és ezért Fehérvár alatt nagyon beleszól a 24-be(bár azt én nem is sajnálom)
Igazából nem hallgatom,de Fehérvár után 1km-rel már nem hoz RDS-t mert a 24 beleszól(pedig szerintem igény lehet rá......)
Nem értem minek kellett ennyire megszívatni ezt a két adót......
A fehérvári adóknak valahogy nincs szerencséjük.......
:gülü2:

A hivatalos vételkörzeten belül egyik adónál sincs baj.
 #132013  Szerző: Kovi02
 
Ezt értem,viszont azzal tisztában kéne lenniük,hogy azért 0,5kW elszól Újvárosból Fehérvárra.....
A Fezen Rádiónak elég jó helyen van az adója,és ezért Fehérvár alatt nagyon beleszól a 24-be(bár azt én nem is sajnálom)
Igazából nem hallgatom,de Fehérvár után 1km-rel már nem hoz RDS-t mert a 24 beleszól(pedig szerintem igény lehet rá......)
Nem értem minek kellett ennyire megszívatni ezt a két adót......
A fehérvári adóknak valahogy nincs szerencséjük.......