• Class FM

• Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #177832  Szerző: Pihe
 Tegnap, 19:38
Másnál is volt már így hogy egyszerre vezetett műsort pl Debrecenben Szolnokon Zalaegerszegen😁
 #177828  Szerző: noartist
 Tegnap, 13:59
zenefalo írta:
Tegnap, 10:19
Most egy időben vezet műsort Juhász Bálint itt,a Budaörs rádióban és a Part Fm-en is! Bár a megszólalásban nem olvas be pontos időt. A Budaörsben közlekedési híreket mondott, tehát ott élőben lehet.
Osztódik. ;)
 #177827  Szerző: zenefalo
 Tegnap, 10:19
Most egy időben vezet műsort Juhász Bálint itt,a Budaörs rádióban és a Part Fm-en is! Bár a megszólalásban nem olvas be pontos időt. A Budaörsben közlekedési híreket mondott, tehát ott élőben lehet.
 #177282  Szerző: Cole
 2018.06.11. 22:21
A budapesti rádióknak nem kellett? :) Mondjuk a rádió honlapja egy az egyben slágerfm kinézetű. Kíváncsi vagyok, hogy Garaminak mikor lesz valami fix helye.. Gondolom a POP FM indulását várták, és nem a retro rádió átemelését. (Ha egyáltalán arra vártak, hogy majd felkínáljanak egy sávot.)

Szerintem egy internetes rádiónál megoldható, hogy itt is legyen, mivel Juhász Bálint is több rádióban van jelen.
 #176572  Szerző: moby67
 2018.05.30. 08:08
Redfox81 írta:Valóban, már szólnak a tematikus csatornák is. :party:
De ha már itt tartunk, ki hogyan hallgatja őket?
A UK csatorna megint le állt.
Otthon nekem is régebbi okos telefonon, wi-fin keresztül. A telefonra PC hangszórók csatlakoztatásával, vagy minitorony bemenetére rá csatlakozva. Munkahelyen PC-ről. Az autós transzmittert még nem próbáltam.
 #176567  Szerző: Redfox81
 2018.05.29. 22:28
Valóban, már szólnak a tematikus csatornák is. :party:
De ha már itt tartunk, ki hogyan hallgatja őket? Nálam egy régi okostelefon van wifin netre csatlakoztatva és egy autós FM transzmitterre dugva gyakorlatilag az egész házban és az udvaron bármelyik rádión tudom őket hallgatni. Ha nem otthon vagyok, akkor meg telefonon mobilnettel.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 496

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Kovács Zsolt, Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.