RADIOSITE Fórum

  • Class FM

 #179189  Szerző: ClassCredo
 
Akkor ezek után érdekes, hogy mi lesz az a képzés, amit meghirdetett. Arra is azt gondoltam, hogy a class-hoz kapcsolódik.
Én benne vagyok a képzésben pont a napokban kaptunk róla infót tehát idáig ezért találgattam én is.
 #179187  Szerző: Cole
 
ClassCredo írta: 2018.08.30. 11:10 Igen, most már inkább úgy tűnik, hogy a Music FM-re megy, valószínűleg Ada helyett.
Akkor ezek után érdekes, hogy mi lesz az a képzés, amit meghirdetett. Arra is azt gondoltam, hogy a class-hoz kapcsolódik.
 #179182  Szerző: ClassCredo
 
Cole írta: 2018.08.29. 21:59 Közben a képeket figyelve valószínűleg nincs köze a class-hoz. Kivette névjegyéből a Class FM-et.

Akkor sajnos tényleg vége a dalnak.
Igen, most már inkább úgy tűnik, hogy a Music FM-re megy, valószínűleg Ada helyett.
 #179179  Szerző: Cole
 
Közben a képeket figyelve valószínűleg nincs köze a class-hoz. Kivette névjegyéből a Class FM-et.

Akkor sajnos tényleg vége a dalnak.
 #179178  Szerző: Cole
 
Üllői úton van még a stúdió? Szerintem onnan már menniük kell lassan, ha még lesz valami ebből a projektből. Amúgy az egyik tavalyi interjúban McNutt azt mondta, hogy hamarosan elmennek onnan. "Egyébként hamarosan távozunk, még nem mondhatom el, hová, de közelebb leszünk a városközponthoz. Amúgy a stúdió fizikai helyszíne a digitális, globalizált világban eléggé irreleváns." Link Nem siették el. :)

Juhász Bálint facebook oldalán sejtelmesen számol vissza valamit. 4 nap múlva kiderül, hogy kapcsolódik-e a Class-hoz. A lenti felhívásnak is lehet a class-hoz van köze.
 #179175  Szerző: djlacee
 
Van még stúdió? Van még stáb? Vagy ennyi volt McNutt és a "digitális rádió" ?
 #179164  Szerző: Cole
 
Sajnos már mindegy.

Ma is bemondta Garami , hogy jönnek a rövid hírek 3kor, Juhász Bálint pedig július 2. hetét indította el ma. :) Akkor jelenleg Argyelán Kriszta, aki még csinálja a hétvégi műsort? :o Azért jó lenne, ha adnának valami infót...
 #179023  Szerző: moby67
 
Hírek már nincsenek, de műsor még mehet élőben.
Az oldalukat kéne bulvárosítani, fejleszteni, hogy látogatottabb legyen. Akkor hirdetéseket tudnának ki rakni.
Van az éterben is olyan rádió ami nem túl hallgatott, mégis erőltetve megy. Igaz azok a frekvenciáért nem fizetnek, csak azért vannak hogy legyen ilyen is.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 510