RADIOSITE Fórum

  • Class FM

 #32126  Szerző: Sakál
 
Miért, ki jajgatott? Többször leírtuk itt, hogy a Danubiusosok meglepően higgadtan álltak a történethez. Most már tudjuk miért.
 #32124  Szerző: DjMash
 
Nem lenne ezzel gondom, mert nekem is volt már munkahely váltásom. Volt ahol nem is szóltak, hogy vége van. De ha tudom, hogy másnap már az új helyem vagyok, akkor e szerint cselekszem, és nem jajgatok, hogy mi lesz!
 #32121  Szerző: Sakál
 
Csak még egy kérdés azoknak, akik itt fujjolnak, hogy micsoda dolog ez, hogy tegnap este még sírunk az előző munkahelyünkön, ma reggel meg vigyorgunk az új helyen: TI MIT CSINÁLNÁTOK ILYEN HELYZETBEN??? Nyilván hozzáláncolnátok magatokat a a megszűnt rádió kilincséhez, és soha többet nem mozdulnátok onnan. Persze. Ne ítélj, hogy ne ítéltess, nagyon sokan nagyon elfelejtik ezt a mondatot. Ez a szánalmas bazger, nem a munkahelyváltás!
 #32118  Szerző: Vendég
 
Rádiós írta:Gyalázat. Egyik rosszabb, mint a másik. Verték magukat, hogy majd megmutatják és ők a legfaszábbak. A Class FM-esek álszentek. Egy zártkörű bulin sírtak volna, ne adásban és az ember benyeli. Ezek is vergődtek. Tovább kell lépni valóban de ezt a színházat kihagyhatták volna.
Technikai hibahegyek. Ezek profik?
Kb ennyire számítottam. Ahogy a párom mondta: de legalább szól.
Két hét alatt dobtak össze egy rádiót a semmiből. Ahhoz képest profi.
De nem tudom,én másban sem hallok hibát.

Argyelán Kriszta tegnapi megnyilvánulásával se volt semmi gond és azzal sem,hogy ma műsort vezet.Tegnap a Danubiust siratta, ma meg új munkahelye van. Talán gyászolnia kellett volna és 1 évig nem rádiózni?Na ne...

Sajnálom,hogy neked nem tetszik,remélem a te rádiód sokkal jobb!
 #32116  Szerző: Vendég
 
mlaszlo írta:
DjMash írta:Azért fura, hogy Argyelán Kriszta tegnap majdnem sírt a Danubiuson, és hangoztatta, mennyire izgul! Ma meg köszönti a hallgatókat!
Ez egy kétszínű dolog!!! :vomit:
Valóban elég furcsa, egy hallgató meg is írta nekik sms-ben.
A reggeli műsor egyelőre elég gyenge, sok a zene és kevés a beszéd, de gondolom ez most csak ideiglenes.
A frissebb számokat, amilyenek a Danubius-on is voltak, nagyon hiányolom.
Ideiglenes,igen,de őszintén remélem,hogy marad.
Végre nem idegesítő vihogás meg erőltetett röhögés megy,hanem itt egy könnyedebb, normálisabb reggeli műsor!
 #32115  Szerző: Obladioblada
 
Majd a szép az lesz, ha a Bumeráng is leigazol valamelyikhez, miután lejár a slágeres szerződésük. Nem kell ilyen dolgokon meglepődni.
 #32114  Szerző: Rádiós
 
Szerintem meg, te is magyarázod a bizonyítványt. Ezek profik. Azért ők ülnek ott mert ebben a legjobbak. És ha már így van akkor nem egy ilyen szintet vár az ember. Az sem baj, hogy váltanak. Csupán nem túl tisztességes valaki megértésével, bizalmával visszaélni. Ez a valaki a HALLGATÓ! Ha nem lett volna ekkora dráma, akkor nem ilyen az ember szája íze. Ez nem jelenti azt, hogy ne hallgatnák, ám egyenlőre nagyon elmarad a Danubius legrosszabb pillanataitól a mostani szint.
 #32112  Szerző: Sakál
 
Megpróbálom mégegyszer: volt egy rádió, amit sajnálunk, sajnálnak azok is, akik tegnapig ott dolgoztak, de az már NINCS! És miután már nincs, viszont elindult helyette egy másik, ezért logikus, hogy ott dolgoznak tovább, és örülnek, hogy van másik munkahelyük. Gyors a váltás? Nem várhatnak pár napot, hetet, el kellett indulni! Az előbb jól mondta Argyelán Kriszta: az egyik szemük sír, a másik nevet. Ennyi. Van ilyen, ez nem kétszínűség egyáltalán. Amúgy elég bénán nyomják, de minden kezdet nehéz.
 #32111  Szerző: Rádiós
 
Gyalázat. Egyik rosszabb, mint a másik. Verték magukat, hogy majd megmutatják és ők a legfaszábbak. A Class FM-esek álszentek. Egy zártkörű bulin sírtak volna, ne adásban és az ember benyeli. Ezek is vergődtek. Tovább kell lépni valóban de ezt a színházat kihagyhatták volna.
Technikai hibahegyek. Ezek profik?
Kb ennyire számítottam. Ahogy a párom mondta: de legalább szól.
 #32110  Szerző: mlaszlo
 
Sakál írta:Miért, mit kellett volna csinálniuk? Regisztrálni a munkaügyi központban? Ne vicceljetek már, mi ebben a kétszínű dolog? Kicsit durva a hasonlat, de kb. olyan ez, mint amikor valakinek meghal a kedvese, és akkor előbb-utóbb összejön valakivel. Ott sem lehet elvárni, hogy utána egész életében egyedül legyen. Itt sem lehet elvárni, hogy akkor soha többet ne rádiózzanak.
Nem mondta senki sem, hogy nem kell tovább lépni, csak egy kicsit tényleg gyorsnak tűnik, hogy alig néhány órája ugyanezen a frekvencián egy másik rádiót búcsúztattak, most pedig már jó kedvvel egy új rádióban köszöntik a hallgatókat. Nem baj, csak kissé furcsa.
  • 1
  • 485
  • 486
  • 487
  • 488
  • 489
  • 510