RADIOSITE Fórum

  • Class FM

 #32170  Szerző: SzD
 
Pedig Zenonnal, meg Nautilussal lehetne professzionális hangzásvilágot csinálni. De nekem valahogy nem hiányzik. ;)
 #32169  Szerző: SzD
 
lorenzo írta:Ugyanakkor szakmai szemmel a műsorvezetés, a keverések, és ahogy az egész szól, az tényleg szar.
Majd idővel a Class-ot is hallgatom hosszabb ideig, viszont egyenlőre csak a Neoról tudok nyilatkozni. Tényleg furcsa, hogy nincsen minden zene között ID, furcsa, hogy a magszólalások nem olyanok, mint egy átlag országos rádióban, furcsa, hogy a zenéknek nem vágják le az elejét, és a végét sem. De ez csak furcsa, engem nem zavar, hogy országos létére olyan a hangzásvilága, mint egy helyi rádiónak.
 #32168  Szerző: Vendég
 
Üllői 102? Hmmmm... hírTV székház :D
 #32167  Szerző: FMdarkside
 
es, hogy rendben legyen..:D

Kép
 #32166  Szerző: lorenzo
 
Permi írta:
orrhang írta:
Én, és még sokan velem együtt pedig eddig ezeket a dalokat hiányoltuk a sláger/danubius párostól, amik most szólnak.
Hát akkor gratulálok és jó rádióhallgatást kívánok. Szerintem egyszerűen sz@r.
ez így van rendben. Tudom, hogy furcsa, de majd megszokjuk
se nincs ez igy rendben és magam részéről megszokni se akarom!
Egyetértek. Ezek az újak... hááát izé...
Álíltólag profi műsorvezetők meg technika, közben egy gagyi webrádió is kenterbe veri őket... Ha az volt a cél, hogy már az első nap elkapcsoljon az ember a kezdeti kíváncsiság után, akkor sikerült. Ezzel a Juve nyeri a legtöbbet. ;)
Én úgy látom, hogy itt a zenéről vitáznak többen. A zenék szerintem is jók. Maximum azoknak nem tetszik, aki eddig is meg voltak arról győződve, hogy helyben is danubius rádiót kell csinálni. Végre egy kis felüdülés. Egyetértek azokkal, akiknek tetszik.

Ugyanakkor szakmai szemmel a műsorvezetés, a keverések, és ahogy az egész szól, az tényleg szar.
 #32162  Szerző: Permi
 
orrhang írta:
Én, és még sokan velem együtt pedig eddig ezeket a dalokat hiányoltuk a sláger/danubius párostól, amik most szólnak.
Hát akkor gratulálok és jó rádióhallgatást kívánok. Szerintem egyszerűen sz@r.
ez így van rendben. Tudom, hogy furcsa, de majd megszokjuk
se nincs ez igy rendben és magam részéről megszokni se akarom!
Egyetértek. Ezek az újak... hááát izé...
Álíltólag profi műsorvezetők meg technika, közben egy gagyi webrádió is kenterbe veri őket... Ha az volt a cél, hogy már az első nap elkapcsoljon az ember a kezdeti kíváncsiság után, akkor sikerült. Ezzel a Juve nyeri a legtöbbet. ;)
 #32161  Szerző: Vendég
 
Küözben egyébként kicserélődtek a reklámplakátok
  • 1
  • 483
  • 484
  • 485
  • 486
  • 487
  • 510