RADIOSITE Fórum

  • Class FM

 #31777  Szerző: szemilan
 
Hát igen....
Tankcsapdát ma már 3X hallottam.
De edda is elég gyakori.
 #31774  Szerző: lorenzo
 
Rádiós írta:Nem Holdviola.
Slágeren is volt Holdviola. Persze értem mire gondolsz...
 #31764  Szerző: mgabor
 
Rádiós írta:Hallgassák meg mit kértek egész nap a Sláger hallgatói.
és annak háromnegyedét eddig a büdös életben nem játszotta a Sláger, vagy régen valamikor éjszaka, köszi
 #31760  Szerző: LuciFerko
 
reaxol írta:Szever Palika elmeheth a p*csába. Ő beszél itt arról, hogy eddig a rádiók ezt meg azt csinálták, miközben 98-2002-ig a Danubiusnál, utána meg a Juventusnál nyomta le a moslékot az emberek torkán!? Hát ha olyan magyar zenék lesznek, mint amit a riportban bejátszottak, akkor én már most kérem vissza a Danubiust és a Slágert!!!!!
Az a baj, hogy a vidéki 35 felettieknek eléggé bejön (tapasztalat) :gülü2:
 #31759  Szerző: Richmonde
 
Ez nagyon így van. Szever nem értem mit prédikál bort mikor eddig vizet ivott? 35-45 év? Akkor én menjek a picsába onnan a magam 30 évével a Neo-ra? Valahol azt nyilatkozta, hogy a fiatal felnőttek rádiója lesz. Akkor én ezek szerint kiestem a pixisből. Elnézést, de a zenei felhozatal nem annak az embermodellnek szól amiről ő beszél. Teljes a sötétség. Uramisten mi lesz itt órákon belül.
 #31757  Szerző: Rádiós
 
Ennyiből azért ne ítéljünk meg egy rádiót sem! Bár azt se felejtsük el, hogy most ezek a rádiók leszarozták az összes eddigi rádiót, mondván nem ez kell a népnek és ők tudják a tutit. Hallgassák meg mit kértek egész nap a Sláger hallgatói. Nekik ez kellett. Nem Holdviola.
 #31752  Szerző: reaxol
 
Szever Palika elmeheth a p*csába. Ő beszél itt arról, hogy eddig a rádiók ezt meg azt csinálták, miközben 98-2002-ig a Danubiusnál, utána meg a Juventusnál nyomta le a moslékot az emberek torkán!? Hát ha olyan magyar zenék lesznek, mint amit a riportban bejátszottak, akkor én már most kérem vissza a Danubiust és a Slágert!!!!!

Az egyik gázabb lesz, mint a másik, ilyen műsorstruktúrával úgy csődbe mennek, mint annak a rendje, vagy nagyon nagyon hamar igen nagy változások lesznek a műsor- és zenei struktúrában.
 #31749  Szerző: Richmonde
 
SzD írta:Ez a stúdió nagyon gáz... :mellow:
Az hát! Látszik, hogy a beruházás felét a Zenon teszi ki :|
 #31747  Szerző: reaxol
 
Richmonde írta:ZENON Yeah! :yes: :party:
Hát nem tudom ez a külön stúdió, külön technikai helyiség olyan rádióknál szokott lenni ahol sok a beszélgetés.
 #31746  Szerző: SzD
 
Ez a stúdió nagyon gáz... :mellow:
  • 1
  • 493
  • 494
  • 495
  • 496
  • 497
  • 510