RADIOSITE Fórum

• TV-DX

#7457  Szerző: nyikolaj
 2008.11.26. 21:37
:lol: :lol: :lol: Aki ezt elhiszi azt csak sajnálni tudom.Ez a csatorna nekem is bejön parapola antennával.Ennyi erővel én is tudom mondani,hogy tropo. :P
 #7351  Szerző: Pasa
 2008.11.24. 23:40
Tudod, ezt ki hiszi el? Tropóval max. 500 mérföld hidalható át, ES-nek meg ez túl stabil volt. Szerintem átverés...
 #7333  Szerző: LuciFerko
 2008.11.24. 14:27
mondjuk ott a sivatag és a tenger
 #6191  Szerző: Zsolt
 2008.11.03. 17:12
joe írta:
Zsolt írta:
Kapcsolás létezik, mivel a kábelTVsek is hasonlókat használnak a különböző programcsomagok előállítására, de a szűrő pontos behangolást igényel (12 db LC rezgőkör együttes hangolása), ezért megfelelő műszerezettség (sávban működő wobler) nélkül házilag nem építhető meg...talán ezért sem találtál a neten ilyen kapcsirajzot. Joe
http://www.ereltronik.hu/termekek/szurok/BSF/BSF.htm
Köszi a segítséget, főleg a linket! Nagy segítség. :)
 #6140  Szerző: joe
 2008.11.03. 09:51
Zsolt írta:Nem nagyon találtam megfelelő témát, így itt kérnék segítséget.
Adott egy bejövő kábeltv jel és egy Antenna Digital rendszer, ezeket szeretném közösíteni.
Az AM fej sonder sávra kever le (kb. 340-410 MHz között), ám a kábeltv-n szintén találhatóak csatornák ezen a sávon, ezért egy-két csatornán interferencia keletkezik. Hogy tudnám megoldani, hogy a kábeltv jele ne zavarja az AD-t, de a a kábelen lévő többi UHF és VHF csatornák rajta (tehát a sonder-eket leszűrőm) legyenek a rendszeren? A neten nem találtam semmilyen használható közösítő-szűrőt és lyukszűrőt sem, ha valaki tudna mutatni egy kapcsolást lyukszűrőre azt megköszönném.
Kapcsolás létezik, mivel a kábelTVsek is hasonlókat használnak a különböző programcsomagok előállítására, de a szűrő pontos behangolást igényel (12 db LC rezgőkör együttes hangolása), ezért megfelelő műszerezettség (sávban működő wobler) nélkül házilag nem építhető meg...talán ezért sem találtál a neten ilyen kapcsirajzot. Joe
http://www.ereltronik.hu/termekek/szurok/BSF/BSF.htm
 #5581  Szerző: Zsolt
 2008.10.25. 14:49
Nem nagyon találtam megfelelő témát, így itt kérnék segítséget.
Adott egy bejövő kábeltv jel és egy Antenna Digital rendszer, ezeket szeretném közösíteni.
Az AM fej sonder sávra kever le (kb. 340-410 MHz között), ám a kábeltv-n szintén találhatóak csatornák ezen a sávon, ezért egy-két csatornán interferencia keletkezik. Hogy tudnám megoldani, hogy a kábeltv jele ne zavarja az AD-t, de a a kábelen lévő többi UHF és VHF csatornák rajta (tehát a sonder-eket leszűrőm) legyenek a rendszeren? A neten nem találtam semmilyen használható közösítő-szűrőt és lyukszűrőt sem, ha valaki tudna mutatni egy kapcsolást lyukszűrőre azt megköszönném.
 #2319  Szerző: szael
 2008.09.22. 19:05
akkor van remény... de már meg vége a szezonnak...
 #2318  Szerző: LuciFerko
 2008.09.22. 18:55
Olaszoknál, spanyoloknál, ruszkiknál, araboknál, mongólia, kazahsztán, türkmenisztán... :)
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.