RADIOSITE Fórum

  • Magyar adások vétele külföldön

 #1725  Szerző: Pasa
 
LuciFerko írta:akkor már kikapcsolt
Magyar idő szerint du. 5 óra előtt csináltad a scant, akkor még kellett mennie.
 #1723  Szerző: LuciFerko
 
akkor már kikapcsolt
 #1664  Szerző: LuciFerko
 
be lehet írni
 #1663  Szerző: rsite1
 
azt hogy írja ki, hogy KOSSUTH?
be van programozva, és beírtad névnek?
 #1354  Szerző: SebestyénA
 
csabyke írta:Én valamikor 2002-2003 környékén jártam RO -ban, de akkor olyan üresség volt, hogy semmit nem találtam (csak HU rádiókat...)

Tokajra én is emlékszem, pl. a Királyhágón jött szépen.

Talán valami EUROPAFM vagy mi a szösz jött csak szinte - semmi más. Meg valahol Hargitában valami 100,6/7/8 - rég volt - jött Magyar nyelvű rádió - valami helyi...

Ezekszerint már ott is teltház lett pár év alatt hmm
Igen az vicces volt, hogy 2001-ben még a határ közvetlen közelében sem (Létavértes) fogtam semmit a románoktól.

Le kellett menni Debrecentől délre, hogy csak egy maszatot is tudjak fogni 93,2-ből, egyébként teljes ssssss volt.

Gondolom mivel le vannak maradva jócskán még akkor OIRT-on dolgoztak.
 #1353  Szerző: csabyke
 
Én valamikor 2002-2003 környékén jártam RO -ban, de akkor olyan üresség volt, hogy semmit nem találtam (csak HU rádiókat...)

Tokajra én is emlékszem, pl. a Királyhágón jött szépen.

Talán valami EUROPAFM vagy mi a szösz jött csak szinte - semmi más. Meg valahol Hargitában valami 100,6/7/8 - rég volt - jött Magyar nyelvű rádió - valami helyi...

Ezekszerint már ott is teltház lett pár év alatt hmm

Re:

 #1352  Szerző: SebestyénA
 
Pasa írta:Tokaj - Marosvásárhely távolság: 300 km. Kizárt dolog, hogy teleszkóp antennával egy 500 méter magasból sugárzó adót ilyen messziről fogni lehessen, maximum, ha teljesen zajmentes a freki, és jó tropó van. Tehát 1-2 %. Én Kolozsváron megfogtam a tokaji adókat, még RDS is volt, de akkoriban majdnem üres volt még ott a sáv (1998). Ráadásul a város magas részén északkeleti kilátásnál, és 220 km-ről. Tehát meglepődnék, ha LF fogna tokaji adót...
Igen az igaz, hogy a városnak jó erős adói vannak. Tavaly egy bérház udvarában (teljes leárnyékoltság)
is minden adó egyszerre szólt az üres frekiken, és akkor még nem volt meg a 89,1.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9