RADIOSITE Fórum

  • Külföldi rádiók

 #187065  Szerző: joe
 
"Kovi" nézz rá az újvidéki 87,7-re - pontosabban a 87,75-re? - 50kHz-cel el van csúszva...azt hitten ES-sel veszek valamit, de megszólalt szerbül...
 #186967  Szerző: Kovi02
 
A román Dance FM zenei kínálata érezhetően elmozdult a club/tech house irányába,és a top20-ból is kikerültek a deep trackek ,óránként lemegy egy "house classic",illetve lettek új szignálok is.
Valószínűleg a csökkenő hallgatottság miatt lehetséges, hiszen a legutóbbi mérés szerint már nem ők az RDS&RCS csoport leghallgatottabb csatornája Bukarestben,hanem a Digi FM.
 #186940  Szerző: shadoe
 
Szia! Az RRA-n, és középhullámon szoktam, mert ott állandó és stabilabb a vétel, mint az itt amúgy szintén fogható aradi FM sugárzásukról.
 #186936  Szerző: kristikoma
 
shadoe írta: 2020.05.01. 18:43 Ha jól csalódom, bővült a Radio Romania zenei kínálata. Már nemcsak a hétvégi slágerlistára érdemes rátekerni, hanem ugyanebben a sávban, hétköznap 14-15 óra között (magyar idő szerint) olyan szinten játszanak változatos zenéket, hogy már (alternatív) rockzenekarok is sorra kerülnek. Nem tudom, mióta ilyen erős ez a sáv, én 1-2 hónapja akadtam rá. Igazi zenei csemege, és még minőségiek, igényesek is a zenék. Nagy lájk!!!
Az RRA-n hallottad, vagy az RRC-n?
 #186935  Szerző: shadoe
 
Ha jól csalódom, bővült a Radio Romania zenei kínálata. Már nemcsak a hétvégi slágerlistára érdemes rátekerni, hanem ugyanebben a sávban, hétköznap 14-15 óra között (magyar idő szerint) olyan szinten játszanak változatos zenéket, hogy már (alternatív) rockzenekarok is sorra kerülnek. Nem tudom, mióta ilyen erős ez a sáv, én 1-2 hónapja akadtam rá. Igazi zenei csemege, és még minőségiek, igényesek is a zenék. Nagy lájk!!!
 #186919  Szerző: Kovi02
 
A Radio AS FM-en a járván előtt még úgy tűnt,hogy 2 év után újra lesz esti és hétvégi műsorvezetés,mivel már 5 műsorvezetőjük volt, most meg maradt 2, 09-17 van csak műsorvezetés + DJ showk hétköznap. :(
 #186804  Szerző: Kovi02
 
A szerb Radio S4 átment valamiféle cover-adóvá,az elmúlt 6 szám mind valami régi/új popsláger akusztikus feldolgozása volt,a Radio S2 meg átvette az S4 kínálatát félig-meddig.
Bár így is maradt mindkettő egy teljesen unalmas MP3 lejátszó.(és éterben is így szólnak)
 #186801  Szerző: Glenn
 
Kovi02 írta: 2020.04.15. 01:22 A HRT-HR regionális adókon mindig a HR1 ment hajnalban?
Én régen, úgy 15-20 éve hallottam, hogy a HR1 ment, miközben az RDS "R-OSIJEK" volt. És nem hajnalban, hanem már kora este. Azóta persze sokat változhatott a helyzet.
 #186798  Szerző: Kovi02
 
A HRT-HR regionális adókon mindig a HR1 ment hajnalban?
 #186792  Szerző: Kovi02
 
shadoe írta: 2020.04.11. 23:03
Kovi02 írta: 2020.04.11. 21:43
shadoe írta: 2020.04.11. 19:17 Aktív Rádió, Fresh c. műsor, ma délután 17-19h között. Nagyjából az egyetlen még megmaradt hazai rádióműsor, ami 2 óra alatt minimum hat valóban eddig sosem játszott valóban új zeneszámot lejátszik. Eddig rendben. Azonban a sokszor csak egyetlen alkalommal hallható újdonságoknál - és már nem először - újfent előfordult, hogy nem működik a tiszakécskei frekvencia. Lement Alanis Morrissette és Alesso új száma (nem, nem a Reasons I Drink, egy annál is újabb...), és mit ad Isten, pont akkor hallgat el 1-2 percre az adás. Alanis Morissette és Alesso helyett a csendet hallgattam. Persze a Margaret Island, a Hősök, a Halott Pénz és Magdika nyolcmilliárdszor lejátszott szuperslágere közben nincs némaság, kizárólag a számomra hallgatható újdonságokat tisztelik meg vele, hogy még abban az egyetlen pillanatban se hallhassam és ismerhessem meg.
Amúgy ha új zenékre lennél kíváncsi,akkor a HRT Osijeken-on minden péntek este megy egy friss zenei összeállítás 19:35 és 21:15 között,a magyar adás után,szinte csak 1-2 hónapon belüli megjelenésekkel,illetve a 202-n (FM101,8/98,5) vasárnap 14-15 között.
Köszönöm szépen a tippeket. Kíváncsi lennék rá. Olyannyira, hogy ha a helyzet így folytatódik, ebből előbb-utóbb a még délebbre költözés lesz.
Ha friss zenék,akkor a kedvencemet majdnem kihagytam,érdemes lenne belehallgatnod.
Ehhez jóval délebbre kellene költöznöd,de szerencsére minden epizód felkerül mixcloudra:
https://www.mixcloud.com/vanjanja/stream/
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 150