RADIOSITE Fórum

  • Külföldi rádiók

 #48855  Szerző: LuciFerko
 
Gyurii91 írta:
donder írta:
Gyurii91 írta:Bár ilyen One FM, Vibe "hallatszódna át" nem pedig Cultural, meg INFO PRO. :lol:
Én az Info Pro -t kifejezetten szeretem azért mert nagyon jó zenéket raknak be, és nem az agyonjátszott "mai" zenéket játszák többségben hanem olyan számokat is amelyek nem tudtak igazán előretörni, + pár retro. Én simán ráragasztanám erre az Igazi mai sláger szlogent (És nem csak erre a román rádióra...)
Igen INFO PRO-n a 80-as 90-es 00-as évek nemzetközi sikerei mennek csak.
péntek este megy rajt román népzene meg manele is :punch:
 #48854  Szerző: Gyurii91
 
LuciFerko írta:Radio 21
ProFM
Radio ZU
Guerrilla FM
National FM
Info Pro
Kiss FM
Radio Europa FM
Magic FM

ezek az országosak.
Class FM
Neo FM

Azta... :punch:
 #48853  Szerző: Gyurii91
 
donder írta:
Gyurii91 írta:Bár ilyen One FM, Vibe "hallatszódna át" nem pedig Cultural, meg INFO PRO. :lol:
Én az Info Pro -t kifejezetten szeretem azért mert nagyon jó zenéket raknak be, és nem az agyonjátszott "mai" zenéket játszák többségben hanem olyan számokat is amelyek nem tudtak igazán előretörni, + pár retro. Én simán ráragasztanám erre az Igazi mai sláger szlogent (És nem csak erre a román rádióra...)
Igen INFO PRO-n a 80-as 90-es 00-as évek nemzetközi sikerei mennek csak.
 #48842  Szerző: donder
 
Gyurii91 írta:Bár ilyen One FM, Vibe "hallatszódna át" nem pedig Cultural, meg INFO PRO. :lol:
Én az Info Pro -t kifejezetten szeretem azért mert nagyon jó zenéket raknak be, és nem az agyonjátszott "mai" zenéket játszák többségben hanem olyan számokat is amelyek nem tudtak igazán előretörni, + pár retro. Én simán ráragasztanám erre az Igazi mai sláger szlogent (És nem csak erre a román rádióra...)
 #48837  Szerző: LuciFerko
 
Radio 21
ProFM
Radio ZU
Guerrilla FM
National FM
Info Pro
Kiss FM
Radio Europa FM
Magic FM

ezek az országosak.
 #48836  Szerző: Gyurii91
 
Bár ilyen One FM, Vibe "hallatszódna át" nem pedig Cultural, meg INFO PRO. :lol:
 #48826  Szerző: Gyurii91
 
Ilyesfajta adó hiányzik a palettáról. Nálunk talk (MR1, Klub, Lánchíd stb.), komolyzene(Jazzy, MR3 stb.), vagy tömegzene(majd az összes ami nem tartozik talk, vagy komoly besorolásba) van. :|

Az országot úgy hívják: Románia...

1000x jobbak rádiózás terén!
  • 1
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 150