RADIOSITE Fórum

  • Külföldi rádiók

 #41148  Szerző: Pasa
 
Talán ha csődbe megy a Rádió Q, bele is hallgathatunk. :hehe:
 #41141  Szerző: Máté
 
Pontosabban a mult héten indult és már megy! :S
 #41140  Szerző: Máté
 
A Radio One nemsokára indul a 99.6-on Zsarnócáról (Zarnovica).Az adó kőrsugárzó lesz,és 200 W-tal fogják nyomni.
 #40199  Szerző: Máté
 
Eleinte nem tettszett annyira de aztán megkedveltem :D. Kicsit tudok szlovákul, úgyhogy meg szoktam érteni. Én is (mint ahogy Mkabelhusk is emlitette) sok szlovák és cseh előadót ismertem meg innen. Vannak is kedvenceim.A Magyar adókból meg már kezd elegem lenni.
 #40194  Szerző: mkabelhusk
 
Üdv !
én is sokat hallgatom a *HEY* -t kb2 éve rendszeresen a kedvenc rádióm! :) legalább nem vagyok egyedül :D

szerintem is elég jó napi szinten keveset vagy (egyáltalán) nem ismételnek
most ősszel volt olyan nap, hogy munka közben kb 10 h át szólt és egyszer sem volt ismétlés.
Én erről a rádióról ismertem meg az előadók nagy részét pl.Peha, Desmond, IMT smile stb ..
szerintem nekünk is kellene egy hasonló rádió amin csak magyar zenék (50-60, 70- 80 ... és napjaink) mennek kevés megszakítással mint a hey-en

egyébként a HEY jelen van a cseh piacon is hasonló jelleggel mint nálunk az eredeti pont FM volt ! Sport és Rock rádió

ja és szintén Máté Budapestről Belváros :)
 #40193  Szerző: Pasa
 
Hogy bírod??? Azon csak és kizárólag cseh és szlovák zenék mennek. :o
 #40187  Szerző: Máté
 
Mostanában elég sokat hallgatom a Radio Hey-t!, és feltünt,hogy nagyon keveset hibáznak!.Szépek a lekeverések ,a szignálok, a hangzás is szép, szóval nekem bejön! :yes: :yeah:
 #39782  Szerző: djlacee
 
Tudom, ezeken a frekiken most Kronehit szól
 #39773  Szerző: Pasa
 
Mostanában? Mert akkor fent maradt. Nincs már régen Servus Radio, vagy 10 éve...
 #39754  Szerző: djlacee
 
Pasa, nézd mit láttam
Kép
  • 1
  • 135
  • 136
  • 137
  • 138
  • 139
  • 150