RADIOSITE Fórum

  • Külföldi rádiók

 #66773  Szerző: djlacee
 
Ilyen az egyik MR1 a soproni kábelhálózaton is.
 #66767  Szerző: mimi
 
joe írta:Azért Gyulán sokat javít ez az adó az MR1 ellátottságán. Amúgy van az adónak egy érdekessége, a sztereó pilótjel kint van, de a modulációja mono. ;) Joe
Egy csomó Kossuth-adó ilyen, szerintem műholdon a Thorról kapják a jelet, másik szépsége, hogy csak a bal csatorna hallatszik (pl. pontos időnél három pitty van két másodpercenként :)). A szegedi 101.9 hol ilyen, hol sztereó, gondolom, ott backupnak van a műhold, de gyakran előfordul, hogy pár másodpercre elhallgat az adás, és monoban jön vissza.
 #66763  Szerző: mkabelhusk
 
DWC írta:
Gyurii91 írta:Kb. Szia... hello... honnan? Battonya.. figy... hmm??? csinálnál nekem egy bandscan-t leginkább 105,4 körül. vid, hang jöhet... :hehe: :gülü2: :shock:
Gyere, cica, mutasd meg a bandscanedet! :hehe:

ez melyik chat-es oldal ? :D ^^ :shock:
 #66762  Szerző: DWC
 
Gyurii91 írta:Kb. Szia... hello... honnan? Battonya.. figy... hmm??? csinálnál nekem egy bandscan-t leginkább 105,4 körül. vid, hang jöhet... :hehe: :gülü2: :shock:
Gyere, cica, mutasd meg a bandscanedet! :hehe:
 #66752  Szerző: LuciFerko
 
joe írta:
LuciFerko írta:Battonyán milyen az MR1 a 105.4-en?
Gyurii91 írta:Nyugi, ha eljutok oda (nemsoká) az lesz az első, hogy megnézem! ^^

Bár szerintem nem működik, vagy a város laza 10km-re Aradtól PRO FM mentes? :stare: :hehe:

(Azt is megkockáztatom, hogy nem is üzemel az adó...) :roll:
Az adó üzemel, de még Battonyát sem fedi le zavarmentesen. Kocsiban a várostábla környékén (nyugati ill. keleti vég) "cicceg" belezavar az aradi 105,3. Apropó, "aradi" 105,3 az nem Aradról ad, hanem Világos-hoz közeli hegytetőről. Az adó Battonyától kb. 40-45km-re van. Ezt úgy lehetne elképzelni ha pl. nálunk Kabhegy adóállomást Veszprémmel azonosítanánk. :yeah: Joe
Muhahaha akkor ez olyan, mintha Siófokon rátolnának egy adót a 100.6-ra? :shock: Grat NHH.... (Régebben mondhatnám, hogy HIF HIF hurrá)
 #66745  Szerző: Gyurii91
 
...és késik kb 2 másodpercet.

Bár Radio47szerű adó szólna rajta nem Kossuth... :gülü2:

Kellene Gyulának egy helyi rádió TOP FM Radio47... :roll:
 #66744  Szerző: joe
 
Gyurii91 írta:Csak épp az adótól 70km-re is zavartalanul RDS-el szól... :roll:

Olyan ez, mint a 96,1 CULTURAL az is jön(tt) RDS-el elég szépen, de mióta visszakapcsolták 96,0 Gyulát (mily véletlen az is MR1) azóta kocsiba Mr1 szól, telóval meg az jön be amerre forgok... ^^
Azért Gyulán sokat javít ez az adó az MR1 ellátottságán. Amúgy van az adónak egy érdekessége, a sztereó pilótjel kint van, de a modulációja mono. ;) Joe
 #66743  Szerző: Gyurii91
 
Csak épp az adótól 70km-re is zavartalanul RDS-el szól... :roll:

Olyan ez, mint a 96,1 CULTURAL az is jön(tt) RDS-el elég szépen, de mióta visszakapcsolták 96,0 Gyulát (mily véletlen az is MR1) azóta kocsiba Mr1 szól, telóval meg az jön be amerre forgok... ^^
 #66742  Szerző: joe
 
LuciFerko írta:Battonyán milyen az MR1 a 105.4-en?
Gyurii91 írta:Nyugi, ha eljutok oda (nemsoká) az lesz az első, hogy megnézem! ^^

Bár szerintem nem működik, vagy a város laza 10km-re Aradtól PRO FM mentes? :stare: :hehe:

(Azt is megkockáztatom, hogy nem is üzemel az adó...) :roll:
Az adó üzemel, de még Battonyát sem fedi le zavarmentesen. Kocsiban a várostábla környékén (nyugati ill. keleti vég) "cicceg" belezavar az aradi 105,3. Apropó, "aradi" 105,3 az nem Aradról ad, hanem Világos-hoz közeli hegytetőről. Az adó Battonyától kb. 40-45km-re van. Ezt úgy lehetne elképzelni ha pl. nálunk Kabhegy adóállomást Veszprémmel azonosítanánk. :yeah: Joe
 #66726  Szerző: donder
 
:lol:
  • 1
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 150