RADIOSITE Fórum

  • Külföldi rádiók

 #5061  Szerző: Jani
 
LuciFerko írta:nemrég indult Romániában egy új félországos rádió: http://radiozu.ro/

részben a RomanticFM frekvenciáin, részben pár sajátok. a RomanticFM asszem 4 adóját adta el nekik.
Ezt az adót említettem Neked msn-en. :)
 #4249  Szerző: Sokol404
 
LuciFerko írta:nemrég indult Romániában egy új félországos rádió: http://radiozu.ro/

részben a RomanticFM frekvenciáin, részben pár sajátok. a RomanticFM asszem 4 adóját adta el nekik.
Csodálom, hogy nem AM-en! Azt írják, kb. 33 %-os a lefedettségük (még). Az országos szintet középhullámon hipp-hopp elérnék. De az eszükbe sem jut, hogy magyar műsorokat is engedjenek az 1,8 milliós "kisebbségnek".
 #4223  Szerző: LuciFerko
 
nemrég indult Romániában egy új félországos rádió: http://radiozu.ro/

részben a RomanticFM frekvenciáin, részben pár sajátok. a RomanticFM asszem 4 adóját adta el nekik.
 #3087  Szerző: csabyke
 
Jaja ismerem :)) kapom is a hírleveleiket, hogy mikor lehet kívánni - csak mindig elfelejtem :D
 #3025  Szerző: csabyke
 
djlacee írta:
93,5/96,2 R-Burgenland
meg még 94,7
Igen, meg 94,9 is a 8-as út vége felé :) De ezeket azért nem írtam, mert a 93,5 és 96,2 MHz -k azok, amik viszonylag nagy területen jól foghatók.

A Wiener freki a 94,7MHz -n szinte csak Bécsben jön jól - távolabb már váltani kell... :) (96,2 MHz Sopron környékét látja el Mattersburgból, de pl. nekem Győr-Hegyeshalom között ez szokott a legerősebb lenni.... A 93,5 pedig inkább a délBurgenlandi régiót látja el elvielg, de nekem ez is elég szépen szokott jönni északBurgenlanddal határos területeken - így még Győrben is. Sőt - Győrben ezt ajánlott, mert a Győri 96,4 kitapossa a Mattersburgi adót :(
 #2934  Szerző: Sokol404
 
csabyke írta:
Az MR4 10-12 között ad ilyet

Minden éjjel sok sok éven át MW801kHz -re aludtam el kb. 5-6 éven keresztül, szóval kár, hogy megszűnt :((
Kösz az infót! Rákeresek. 8-)

Na ugye, vhogy sejtettem, hogy az MR4 is ilyeneket ad.

Amúgy én is -ha nehezen bírok elaludni-, ilyen zenés MW-adókkal segítek magamnak az alvásban. Van még valaki (DX-er) aki így szokott?
Az a jó benne, hogy a vétel hullámzik (pár percenként jó sokáig kimarad, aztán újra hallható -de ezt már tudjátok), és amíg nem hallod a hangot, aközben egyszer csak elalszol.
 #2860  Szerző: djlacee
 
93,5/96,2 R-Burgenland
meg még 94,7
 #2858  Szerző: csabyke
 
Ha ny.magyarországon jársz, akkor
95,4MHz - Radio Steiermark
95,8 / 97,9MHz R-Niederösterreich
93,5/96,2 R-Burgenland

MW 801 kb. 1 éve halt meg (BAYERN 1)
És még korábban volt a 666 kHz -n az SWR4 BW

Viszont kb. éjfélig ad az 531kHz- n svájcból a DRS Musikwelle
De ez elég sok - már nem a Schlager kategoriába eső "alpesi muzsikát" is tol

Alpesi muzsika még fogható 23-24 óra között az 1476kHz -n - de ez sem az , amiről itt szó volt!

A Svájci azért szokott ilyet adni - csak nem szoktam sűrűn hallgatni mert minden kinyomja


Az MR4 10-12 között ad ilyet

Az elmített Rhytmus der Nacht a Schlagerek REMIX-elt változatát adja, amiket disco -ban is szoktak játszani... DiscoFox -nak is nevezik...

Minden éjjel sok sok éven át MW801kHz -re aludtam el kb. 5-6 éven keresztül, szóval kár, hogy megszűnt :((
  • 1
  • 147
  • 148
  • 149
  • 150
  • 151