RADIOSITE Fórum

  • Külföldi rádiók

 #55219  Szerző: LuciFerko
 
centerweb írta:
LuciFerko írta:ma éjfélkor megszűnik jelenlegi formájában a román OneFM, és éjféltől egy rock rádió lesz belőle RockOne vagy Rock FM néven.
Biztosan nem véletlen, hogy pont az Info Pro megszűnése után. Nem lepődnék meg, ha valami hasonló zenei arculatú adó lenne.

Hol írják a ma éjféli időpontot? Eddig annyit találtam, hogy 20.-án jelentették be. Akkor már olyasmit írtak, hogy csak zenék mennek reklámok, szerkesztett tartalom nélkül.
a forrás zvartoshu :)
 #55215  Szerző: centerweb
 
LuciFerko írta:ma éjfélkor megszűnik jelenlegi formájában a román OneFM, és éjféltől egy rock rádió lesz belőle RockOne vagy Rock FM néven.
Biztosan nem véletlen, hogy pont az Info Pro megszűnése után. Nem lepődnék meg, ha valami hasonló zenei arculatú adó lenne.

Hol írják a ma éjféli időpontot? Eddig annyit találtam, hogy 20.-án jelentették be. Akkor már olyasmit írtak, hogy csak zenék mennek reklámok, szerkesztett tartalom nélkül.
 #55211  Szerző: benjamin
 
Bocsánatot kérek amit mondtam a pro fm-mel kapcsolatban a roxy topikjában a zenék jók de én hétköznap13-15-ig hallgatom és ugyanazok a számok és ugyanaz a szignál csak sokszor adnak hozzá egy szám részletét.(ami szinte mindig rihanna-rude boy)
 #55208  Szerző: LuciFerko
 
ma éjfélkor megszűnik jelenlegi formájában a román OneFM, és éjféltől egy rock rádió lesz belőle RockOne vagy Rock FM néven.
 #55163  Szerző: Gyurii91
 
PY viszont maradt: NONE ^^
 #55160  Szerző: joe
 
joe írta:
Jani írta:
Gyurii91 írta:Akkor jól tippeltem, akkor csak itt PRO FM 105.3-on! :D
Igen. :)
Nemcsak a PS-t állították át, hanem a PI-t (hálózat azonosítót) is lecserélték. A világosi adó már az E059 -et adja, Nagyvárad és Bihar még a régi E256-ot. 91,3 Temesvár ill. 88,5 Gozna kő adóállomások RDS infóit nem tudom megnézni, mert most dél-nyugat felé néz az antennám...Joe
Még egy hozzáfűzés, jelenleg a 105,3-on a Arad Világos adótoronyból ill. 92,1 Arad városi adón is megy a Pro FM adása. Joe
 #55159  Szerző: joe
 
Jani írta:
Gyurii91 írta:Akkor jól tippeltem, akkor csak itt PRO FM 105.3-on! :D
Igen. :)
Nemcsak a PS-t állították át, hanem a PI-t (hálózat azonosítót) is lecserélték. A világosi adó már az E059 -et adja, Nagyvárad és Bihar még a régi E256-ot. 91,3 Temesvár ill. 88,5 Gozna kő adóállomások RDS infóit nem tudom megnézni, mert most dél-nyugat felé néz az antennám...Joe
 #55148  Szerző: Jani
 
Gyurii91 írta:Akkor jól tippeltem, akkor csak itt PRO FM 105.3-on! :D
Igen. :)
 #55147  Szerző: Gyurii91
 
Akkor jól tippeltem, akkor csak itt PRO FM 105.3-on! :D
  • 1
  • 119
  • 120
  • 121
  • 122
  • 123
  • 150