RADIOSITE Fórum

  • AM-DX

 #4444  Szerző: Sokol404
 
LuciFerko írta:a jászberényi adóállomás: http://www.hiradastechnika.hu/data/uplo ... 0608-7.pdf

Hmm, jó kis csemege... :D
beleolvastam.

(Csak vannak dolgok, amik már olyan magasak, h. nehezen érem el a lécet.)
 #4443  Szerző: Sokol404
 
LuciFerko írta:
Sokol404 írta:A 810 pedig..na igen. A digitális hangolású, vagy hogy is mondjam: nem csavargatós rádiók előnyét és hátrányát hallhattuk. Nálam -ha nem az ugyanilyen kijelzős hifivel hallgatom-, akkor hagyományos, régi készülékkel nem ugrik ám át a 810 kHz-en hol az MKR-re, hol a macedónra. Ez meg ide-oda vált. De egyben előnyös is, mert addig legalább az egyiket tisztán hallod. Nálam ilyenkor együtt szól a kettő. ...majd készítek még felvételeket. Figyeltem, hogy a makedón adó mennyivel hangosabb, mint a Katolikus Rádió! ;)
a 810nél forgattam a vevőt:D Nálam úgy van hogy mind a kettőt ki lehet forgatni jóra!
A mázlista!!!

:mrgreen:

Én ha elforgatom K-Ny-i irányba, akkor egyik se szól, csak süket csönd van.
 #4372  Szerző: csabyke
 
téeszelnök írta:
Sokol404 írta:Áh, Észak-Koreában kőkemény kommunizmus van, ezek is ugyanúgy propagandarádiók, mint nálunk a kormánypárti összes MR-csatorna.
unalmas. mint móriczka, mindenről AZ jut eszetekbe. sose lesz így barátnő... :mrgreen:
Já' csak az uncsi dolgok sokszor igazak "gg" :(
 #4309  Szerző: t
 
Sokol404 írta:Áh, Észak-Koreában kőkemény kommunizmus van, ezek is ugyanúgy propagandarádiók, mint nálunk a kormánypárti összes MR-csatorna.
unalmas. mint móriczka, mindenről AZ jut eszetekbe. sose lesz így barátnő... :mrgreen:
 #4276  Szerző: LuciFerko
 
Sokol404 írta:A 810 pedig..na igen. A digitális hangolású, vagy hogy is mondjam: nem csavargatós rádiók előnyét és hátrányát hallhattuk. Nálam -ha nem az ugyanilyen kijelzős hifivel hallgatom-, akkor hagyományos, régi készülékkel nem ugrik ám át a 810 kHz-en hol az MKR-re, hol a macedónra. Ez meg ide-oda vált. De egyben előnyös is, mert addig legalább az egyiket tisztán hallod. Nálam ilyenkor együtt szól a kettő. ...majd készítek még felvételeket. Figyeltem, hogy a makedón adó mennyivel hangosabb, mint a Katolikus Rádió! ;)
a 810nél forgattam a vevőt:D Nálam úgy van hogy mind a kettőt ki lehet forgatni jóra!
 #4275  Szerző: LuciFerko
 
igen :D jött simára
 #4274  Szerző: Sokol404
 
LuciFerko írta:45 éves rádióval LW+MW bandscan:
http://www.youtube.com/watch?v=r_RUSSNJfu8&

nem tudtam aludni :P
Kiváló rajta a hang, még nem is torzít. Kellett valaha javítani, vagy újkorától ilyen jó?

Az a macska a háttérben tényleg belenyávogott? :lol:
  • 1
  • 385
  • 386
  • 387
  • 388
  • 389
  • 401