RADIOSITE Fórum

  • AM-DX

 #3070  Szerző: Pasa
 
LuciFerko írta:és mindegyik működik szépen?
Igen. Egy 403-as, egy "sima" Sokol és egy fehér üveges a 60-as évek elejéről. :)
 #3069  Szerző: LuciFerko
 
és mindegyik működik szépen?
 #3067  Szerző: Pasa
 
Sokol 3.0 :lol:
 #3065  Szerző: hdshouter
 
Pasa írta:Nekem meg három Sokolom van! ;) ;) ;)
...surround-ba :D
 #3061  Szerző: Pasa
 
Nekem meg három Sokolom van! ;) ;) ;)
 #2972  Szerző: Sokol404
 
LuciFerko írta:na most szépen szól a marokkói kereskedelmi adás a 9575-ön ls a 171-en! ilyen elalvós szerelmes számok mennek :)
Nálam is. 8-)
Beviszem a Sokolt, oszt' elalszok rája. Tényleg egész kellemes.
 #2967  Szerző: LuciFerko
 
na most szépen szól a marokkói kereskedelmi adás a 9575-ön ls a 171-en! ilyen elalvós szerelmes számok mennek :)
 #2965  Szerző: Sokol404
 
LuciFerko írta:neked hogy jön nappal az RTS1 a 684 khz-en? Nekem kb sehogy, csak néha hallatszik ki valami a zajból. Régen bezzeg üvöltött.
Csak este fogható, de akkor is van minek kinyomnia. Ha nappal hallgatni akarnám, mivel akkor középhullámon egyáltalán nem szól, csakis FM-en tehetném meg a 88,9 MHz-en.

Nappal nekem a topolyai adó jön be az 1170 kHz-en [1kW].
(19-től meg Oroszország Hangja magyar adás. :D )
 #2961  Szerző: LuciFerko
 
neked hogy jön nappal az RTS1 a 684 khz-en? Nekem kb sehogy, csak néha hallatszik ki valami a zajból. Régen bezzeg üvöltött.
 #2958  Szerző: Sokol404
 
LuciFerko írta:Rednex - Cotton Eye Joe 8-) amúgy az RRActualon ment, jött pár frekin 8-)
Sejtettem, hogy román volt, mert jött pár frekin. :lol:

Egyik nap -ha már itt megemlítettük- az 1251 kHz Régió Rádió nyíregyházi vagy szombathelyi adóját elfelejtették lekapcsolni 22 óra 30-kor. :D Tovább szólt, csak nem tom' meddig, mert nagy volt a zavar, csak azt sajnálom, h. nem nyomoztam ki, melyik irányból adott akkor.
/Elég lett volna arra fordítanom, de én a kettő város között lakom, ill. azoktól délre, így ha északra áll, akkor jó a vétel./
A Kossuth-ot adta tovább amúgy, kb. 2 óra hosszáig, de az adás úgy szűnt meg, h. fokozatosan elhalkult. egyre gyengébb lett, és már csak azt vettem észre, h. nem is szól. Fura, h. nem úgy kapcsolták le, mint ahogy szokták.
  • 1
  • 390
  • 391
  • 392
  • 393
  • 394
  • 401