RADIOSITE Fórum

  • FM-DX

 #41407  Szerző: csokie
 
Amúgy én tervezem egyszer a Gellért-Hegyi Bandscant, csak nehezen jön össze az autó meg a szabadidő egyszerre. :D
Kérdésem lenne a következő evvel kapcsolatban: melyik időtáj teszi lehetővé a legjobb terjedést? Vagy az csak a középhullámnál van?
 #41392  Szerző: donder
 
"Pirate" adó Debrecenben: 100.8 Rádió 1 (Full rds)
Csak egy kis infó... :)
 #41391  Szerző: donder
 
voltam ismét Budapesten (családi okok miatt). Első dolgom volt csinálni teljes bandscant. Meg is van (papíron) a részletesebb verzió! Ha meglesz begépelve akkor felteszem!
Amiket még csináltam:
- Eger
- Miskolc
- Tokaj
- Polgár.

Ezek is még a klaviatúrára várnak. Holnapra kész lesz! :)
 #41347  Szerző: Szd96
 
A 105,1 Mhz-en(Selmecbányáról) a szlovák rádió viva még alig-alig jön, de a RDS-e már bejött. :shock:
 #41330  Szerző: zvartoshu
 
configuratia antenelor
Kép

Kép

bucla si balon rejectii pentru gorilutzele di langa mini

Kép

j-pol simplificat cu adaptare in baza de prindere
Kép

Kép
 #41093  Szerző: zvartoshu
 
donder írta:
donder írta:
zvartoshu írta: :yeah:
http://www.youtube.com/user/zvartoshu#p ... LmdquUwv94
:hehe:
Din proprie FM este postul de radio Zvartoshu? :mellow:
Doar pentru că nu sunteţi de mai sus aici: Predavatel.ro
Predavatel.ro a side that writes it down that on a given settlement what kind of radios can be reached. Acesta nu este reîmprospãtatã pentru un timp, din păcate, ...
preavatel have a problem , other locations for states european is down but no have logs .
Predavatel not chane romanian area for map , map is old and receptions in few locations is bad .. :gülü2:
 #41081  Szerző: csokie
 
Zsolt barátom, erre csak egyet tudok üzenni: ;)
 #41069  Szerző: Zsolt
 
csokie írta:Ha már itt tartunk, én meg nem tudom mire kérjek bocsánatot, hiszen ezek tények, és nem kitalációk.
Most buksz le, hogy el se olvastad a házirendet/szabályzatot, amit ugye elfogadtál. ;)
 #41059  Szerző: csokie
 
Ha már itt tartunk, én meg nem tudom mire kérjek bocsánatot, hiszen ezek tények, és nem kitalációk.
 #41058  Szerző: donder
 
Máté írta:Bocsánatot kell ,hogy kérjek!.Az én hibám volt,hogy szóbahoztam az 'ominózus"89.1-et. Későn esett le,hogy nem kellett volna! :sealed:

Igérem többször nem fog előfordúlni!.
Én is elnézésést kérek, ugyanis megszegtem a szabályzatot! A hsz-emet kijavítottam, mélyentisztelt rsite-nak levelet írtam! A bűntit vállalom! És én itt be is fejeztem az OFF-olást!
  • 1
  • 456
  • 457
  • 458
  • 459
  • 460
  • 536