RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #172156  Szerző: Marcii
 
Létezik még az országban Osztott műsoridős rádió?
 #171760  Szerző: Gr3g0ry
 
kukac írta:
Gr3g0ry írta:Ha beleszámítanak, akkor miért hallani pl olyan rádióban "újabb zenét" ahol a spotjaik beharangozóik "80-as 90-es zenéit" hangoztatja(ráadásul a célközönség idősebb-korosztályúak)?
mert a vállalás szerinti (de minimum 35%) magyar dal-arány min. 25%-a 5 évnél nem régebbi kell legyen, tehát valamennyinek lennie kell, de szó nincs arról, hogy csak az lehet!
Szóval itt a baj...
 #171759  Szerző: noartist
 
3 napja hallgatok Kiss FM Los Angelest, és huh... egészen más dimenzió.
 #171730  Szerző: kukac
 
altermanus írta:
kukac írta:
Gr3g0ry írta:Ha beleszámítanak, akkor miért hallani pl olyan rádióban "újabb zenét" ahol a spotjaik beharangozóik "80-as 90-es zenéit" hangoztatja(ráadásul a célközönség idősebb-korosztályúak)?
mert a vállalás szerinti (de minimum 35%) magyar dal-arány min. 25%-a 5 évnél nem régebbi kell legyen, tehát valamennyinek lennie kell, de szó nincs arról, hogy csak az lehet!
matematika!
tehát akkor minden 4. magyar zene legyen 5 évnél fiatalabb?
így van!
 #171729  Szerző: altermanus
 
kukac írta:
Gr3g0ry írta:Ha beleszámítanak, akkor miért hallani pl olyan rádióban "újabb zenét" ahol a spotjaik beharangozóik "80-as 90-es zenéit" hangoztatja(ráadásul a célközönség idősebb-korosztályúak)?
mert a vállalás szerinti (de minimum 35%) magyar dal-arány min. 25%-a 5 évnél nem régebbi kell legyen, tehát valamennyinek lennie kell, de szó nincs arról, hogy csak az lehet!
matematika!
tehát akkor minden 4. magyar zene legyen 5 évnél fiatalabb?
 #171724  Szerző: kukac
 
Gr3g0ry írta:Ha beleszámítanak, akkor miért hallani pl olyan rádióban "újabb zenét" ahol a spotjaik beharangozóik "80-as 90-es zenéit" hangoztatja(ráadásul a célközönség idősebb-korosztályúak)?
mert a vállalás szerinti (de minimum 35%) magyar dal-arány min. 25%-a 5 évnél nem régebbi kell legyen, tehát valamennyinek lennie kell, de szó nincs arról, hogy csak az lehet!
 #171723  Szerző: Gr3g0ry
 
kukac írta:
Gr3g0ry írta:
benjamin írta:Szerintetek a kötelező magyar zenei kvóta a rádiókban jót tett a magyar zeneiparnak?
Engem inkább az zavar hogy kvótába nem számítanak a 5-6 évnél régebbi számok(ráadásul a retró rádióknak árt az " imidzsüknek' ").
természetesen beleszámítanak.
Ha beleszámítanak, akkor miért hallani pl olyan rádióban "újabb zenét" ahol a spotjaik beharangozóik "80-as 90-es zenéit" hangoztatja(ráadásul a célközönség idősebb-korosztályúak)?
 #171721  Szerző: kukac
 
Gr3g0ry írta:
benjamin írta:Szerintetek a kötelező magyar zenei kvóta a rádiókban jót tett a magyar zeneiparnak?
Engem inkább az zavar hogy kvótába nem számítanak a 5-6 évnél régebbi számok(ráadásul a retró rádióknak árt az " imidzsüknek' ").
természetesen beleszámítanak.
 #171716  Szerző: Gr3g0ry
 
benjamin írta:Szerintetek a kötelező magyar zenei kvóta a rádiókban jót tett a magyar zeneiparnak?
Engem inkább az zavar hogy kvótába nem számítanak a 5-6 évnél régebbi számok(ráadásul a retró rádióknak árt az " imidzsüknek' ").
 #171709  Szerző: Wolfman
 
altermanus írta:mert az utolsó ami tetszett az a ,,darabokra törted a szííííííííívem".
Nekem már az se tetszett, szerintem egy katasztrofális feldolgozás.
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 193