RADIOSITE Fórum

  • Amit soha nem játszanék le...

 #184136  Szerző: Glenn
 
mihalylovics írta: 2019.07.13. 14:52Egyáltalán nem tót Kossuth. Össze se lehet hasonlítani, ez külön állatfaj, ami Magyarországon nem létezik. Más formátum. Míg a Kossuth egész nap pofázik, ez meg inkább egy kicsit többet beszélő zenei rádió.
A közszolgálati rádió főműsora, tehát megfelel neki. Műfajilag a 2006 előtti Petőfire jobban hasonlít, ez tény, de sajnos azt nálunk kinyírták. Viszont az sem baj, ha "a Kossuth egész nap pofázik", mert az jobban passzol egy főadóhoz. Zeneileg összevisszaság, ahogy esik, úgy puffan, és súlyosbítja a helyzetet a szöveg (az EU egyik legrondább nyelve), persze akiknek szól, azok értik. Néha hallok én is rajta jó zenét, régit és újabbat egyaránt, de közben egyszercsak elkezdenek pofázni... :vomit:
 #184132  Szerző: mihalylovics
 
Glenn írta: 2019.07.13. 10:22
mihalylovics írta: 2019.07.11. 19:56Na, ezért váltotta a kocsiban a Petőfi programhelyét az SRO 1...
Jó is az, amíg nem nem szólal rajta valaki. Akkor jön a hányinger, és mivel az a tót Kossuth, hát elég sokszor szólalnak meg. :x
Egyáltalán nem tót Kossuth. Össze se lehet hasonlítani, ez külön állatfaj, ami Magyarországon nem létezik. Más formátum. Míg a Kossuth egész nap pofázik, ez meg inkább egy kicsit többet beszélő zenei rádió.
 #184113  Szerző: Glenn
 
mihalylovics írta: 2019.07.11. 19:56Na, ezért váltotta a kocsiban a Petőfi programhelyét az SRO 1...
Jó is az, amíg nem nem szólal rajta valaki. Akkor jön a hányinger, és mivel az a tót Kossuth, hát elég sokszor szólalnak meg. :x
 #184102  Szerző: djlacee
 
De most miért? Ezek tök jó zenék
 #184096  Szerző: mihalylovics
 
shadoe írta: 2019.07.11. 17:44 Hősök feat. Halott Pénzike - Több türelem. Nekem nem volt hozzá. El akartam tekerni, de rájöttem, hogy épp egy hamburgerezőben szól a Petőfi, és nem idehaza vagyok. :( Kénytelen voltam végighallgatni ezt a nyekergést. A Petőfi rádió zenei szerkesztője öreg nénikéjének a térde kalácsát az ilyen zenékért...
Na, ezért váltotta a kocsiban a Petőfi programhelyét az SRO 1...
 #184092  Szerző: homerhamm
 
shadoe írta: 2019.07.11. 17:44 Hősök feat. Halott Pénzike - Több türelem. Nekem nem volt hozzá. El akartam tekerni, de rájöttem, hogy épp egy hamburgerezőben szól a Petőfi, és nem idehaza vagyok. :( Kénytelen voltam végighallgatni ezt a nyekergést. A Petőfi rádió zenei szerkesztője öreg nénikéjének a térde kalácsát az ilyen zenékért...
Dedmani ft. Jumodaddy - Beyoncé. Hát a rádiót majdnem kivágtam az ablakon.
 #184089  Szerző: shadoe
 
Hősök feat. Halott Pénzike - Több türelem. Nekem nem volt hozzá. El akartam tekerni, de rájöttem, hogy épp egy hamburgerezőben szól a Petőfi, és nem idehaza vagyok. :( Kénytelen voltam végighallgatni ezt a nyekergést. A Petőfi rádió zenei szerkesztője öreg nénikéjének a térde kalácsát az ilyen zenékért...
 #183316  Szerző: Marcii
 
shadoe írta: 2019.05.21. 19:27 Willy William - La la la
De gyűlölöm :X.:
 #183018  Szerző: homerhamm
 
shadoe írta: 2019.05.06. 18:32
noartist írta: 2019.05.05. 22:45

Tegyük meg tétjeinket: Sigrid mikor kerül be, és hány évig fog menni tőle a Strangers?
Hú, szerintem ez sose fog menni. Ami a mai újak közül lehet R1-es sláger 1 év múlva, az szerintem Avicii- SOS, Clean Bandit/Ellie Goulding- Mama, Jonas Brothers- Sucker, Daddy Yankee/Snow - Con calma (ez a legerősebb tippem), Mabel - Don't call me up (ezt ha játsszák, előbb fogják adni, mint a Petőfi - lásd Sweet but psycho), Lauv/Troy Sivan - I'm so tired és Ava Max - So am I. Ezek olyan jellegzetes R1 stílust képviselnének, nem is bánnám, ha már játszanák, de erre várhatok... Testvérek közt is negyed év, mire feltűnhetnek.
Mabel - Dont call me up : szerintem azt már nem fogja adni a Petőfi.
Clean Bandit/Ellie G. - Mama : még sehol nem hallottam.
A többit mind hallottam már nem Rádió 1-en.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 29