RADIOSITE Fórum

  • OnlineStream.live

 #192475  Szerző: Goldfinger15
 
Glenn írta:Annyira klassz lenne, ha a f@szbókon nem lenne teli politikával, pláne egyoldalúan elfogult módon. Médiás oldal ez, vagy ellenzéki szócső??? :x
Mondhatnám én is, hogy egyoldalúak (ami nekem sem tetszik), de az ő Facebook oldaluk. Azt raknak ki, amit akarnak.
 #192445  Szerző: Glenn
 
Annyira klassz lenne, ha a f@szbókon nem lenne teli politikával, pláne egyoldalúan elfogult módon. Médiás oldal ez, vagy ellenzéki szócső??? :x
 #191427  Szerző: egon2
 
Az onlinestreamlive egy remek.oldal csak nem lehet kedvenc rádiós listát csinálni,ráadásul a Google böngèsző újításai miatt nem minden rádió indul el automatikusan.A radio.garden oldalt ismeritek?A világ legtöbb rádióját lehet itt hallgatni.Itt megtudták oldani a Google böngèsző újításai miatti dolgokat.
Viszont ami èrdekes nem kell ahhoz regisztrálnom az oldalra hogy a kedvenc radióim menüt (Favorites)tudjam használni.Gondolom a telefonom/számitógèpem IP címe alapján azonósit be amint belèpek az oldalra?Bár jó pàr rádiót hiányolok a Garden oldalról,de sebaj azt hallgatom az online stremen.
 #190416  Szerző: ZooLa
 
Apró fejlesztésként egy új kategória lett létrehozva az oldalon.
https://onlinestream.live/webkamera
Most már a webkamerák is össze vannak gyűjtve. Ami lényeges, hogy csak azok a webkamerák kerülnek be az oldalra amelyek rendes videó streamet küldenek (akkor is ha az diafilm). Az állóképeket küldő vackok viszont nem kerülnek be az oldalra.
A webkamerák között sok olyan van amit csak meghatározott weboldalon lehet megtekinteni. Emiatt azok egyelőre nincsenek bent. Később lehet, hogy bekerülnek úgy, hogy csak a külső lejátszó linkje lesz kint, mert VLC-vel simán le lehet azokat is játszni.
 #190407  Szerző: Glenn
 
Igen, a Hundub jó ötlet volt és meg lehetne jelenni a VK-n is. :yes:
A f@szbókon meg lógjanak az agyhalottak. :lool: :lool: :lool:
 #190405  Szerző: djlacee
 
ZooLa írta: 2021.03.05. 10:21
Attis írta: 2021.03.04. 18:23
Viszont a hundubos megjelenés jó ötlet volt. :yes:
:lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:
Akkor építőjellegű jobb ötlet jöhet ;).
Vkontakte?
 #190399  Szerző: ZooLa
 
Attis írta: 2021.03.04. 18:23
Viszont a hundubos megjelenés jó ötlet volt. :yes:
:lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:
Akkor építőjellegű jobb ötlet jöhet ;).
 #190396  Szerző: Attis
 
Viszont a hundubos megjelenés jó ötlet volt. :yes:
:lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:
 #190394  Szerző: Glenn
 
ZooLa írta: 2021.03.04. 08:13Az e-mailünk működik mindennel, ha valahol mégsem megy, akkor azt oldja meg az e-mail szolgáltató.
Én nem vitatom, hogy működik a címetek, és lehet, hogy én csinálok valamit rosszul, de nekem csak alkalmazáson keresztül akar működni. Tehát pl. freemaillel vagy hotmaillel nem megy, gmailem és yahoo mailem meg nincs és nem is szeretnék. :(
Viszont a hundubos megjelenés jó ötlet volt. :yes:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13