RADIOSITE Fórum

  • OnlineStream.live

 #186499  Szerző: ZooLa
 
egon2 írta: 2020.02.22. 06:48 Napok óta nem müködik Google Chrome böngèszővel,az online stream.live.Èrdekessèg a onlineradiobox.com oldal müködik viszont a rádió.garden se müködik.
Írni kell bugreportot a Google-nek, hogy oldják meg. Ami eddig jól működött, azt nem kellene elrontani. Jelenleg a böngészőváltás a legjobb megoldás.
 #186498  Szerző: Glenn
 
egon2 írta: 2020.02.22. 06:48 Napok óta nem müködik Google Chrome böngèszővel,az online stream.live.Èrdekessèg a onlineradiobox.com oldal müködik viszont a rádió.garden se müködik.
Miért küzdesz a krómmal, mikor van sokkal jobb böngésző is? :shock:
 #186494  Szerző: egon2
 
Az onlinestream.live oldal müködik most nèztem rá,csak kicsit körülmènyesen mint eddig.A rádiócsatorna neve előtti infó sávra rá klikk majd be jön egy új oldal azon a nyílra azon ki választhatod hogy milyen formátumban szeretnèd a rádiót hallgatni.
 #186493  Szerző: egon2
 
Napok óta nem müködik Google Chrome böngèszővel,az online stream.live.Èrdekessèg a onlineradiobox.com oldal müködik viszont a rádió.garden se müködik.
 #184097  Szerző: ZooLa
 
altermanus írta: 2019.07.10. 16:47 Csak nálam van gond a Kodi repoval? Azt írja nem sikerült olvasni az adatbázist. Most az egyszer gond van a kovival is nem csak az android app-pal :troll:
UPDATE: Alaphelyzetbe visszaállítottam a Kodit, és utána működött.
Dehogy ezt miért csinálta, azt nem tudom, pedig hónapok óta nem csináltam vele semmit, csak néztem az adást.
Android appal nincs gond, mert azt már elengedtük, valamint lelőttük az azt kiszolgáló weboldalt is.
Úgy gondoltuk, hogy amit egyszer megcsinálunk az működni fog évek múlva is. De nem, mert a semmiből jöttek elő a problémák úgy, hogy az apphoz hozzá sem szagoltunk. Ráadásul a 8-as és annál újabb androidok képtelenek futtatni.

A KODI addont egyéként itt fejlesztik: https://prohardver.hu/tema/kodi_xbmc_ki ... friss.html
Ha más is találkozott hasonló gonddal akkor biztosan megoldották már.
 #184083  Szerző: altermanus
 
Csak nálam van gond a Kodi repoval? Azt írja nem sikerült olvasni az adatbázist. Most az egyszer gond van a kovival is nem csak az android app-pal :troll:
UPDATE: Alaphelyzetbe visszaállítottam a Kodit, és utána működött.
Dehogy ezt miért csinálta, azt nem tudom, pedig hónapok óta nem csináltam vele semmit, csak néztem az adást.
 #183953  Szerző: zakopanendre
 
ZooLa írta:
zakopanendre írta: 2019.06.29. 12:16 Sziasztok! Az hogy lehet, hogy hibás, zajos, üres streameken is vannak stabil kapcsolódások napokon át? Mekkora hibaszázalékkal dolgoznak ezek a statisztikai oldalak? Ha azt látom, hogy 10 mpként frissítve magas, de ingadozó a kapcsolódások aránya abból következhet az, hogy egy netrádiónak annyi hallgatója van hogy a fel-lecsatlakozások ellenére is több száz kapcsolódása van mindig?
IPTV/kábel TV fejállomás, úgy felejtett Winamp és még bármi lehet.
A weboldal azokat az adatokat veszi le ami a rádiószerver állapotoldalán kint van. Tehát ha azon pontatlanság van, akkor úgy lesz kiírva az oldalon is.
A frissítés nagyjából 3 percenként történik (TV-k 6-12 percenként). A frissítéskor a pillanatnyi egyidejű kapcsolódásokat veszi le. Értelemszerűen emiatt ezek nem halálpontos értékek.
Oh, tehát egy Icecast / Shoutcast által mutatott szám csalhat? - kíváncsi lennék a legnagyobb hazai online rádiók hallgatottságának a hitelességére. :) De ezt csak ők tudják, hogy mi a valós...
 #183952  Szerző: ZooLa
 
zakopanendre írta: 2019.06.29. 12:16 Sziasztok! Az hogy lehet, hogy hibás, zajos, üres streameken is vannak stabil kapcsolódások napokon át? Mekkora hibaszázalékkal dolgoznak ezek a statisztikai oldalak? Ha azt látom, hogy 10 mpként frissítve magas, de ingadozó a kapcsolódások aránya abból következhet az, hogy egy netrádiónak annyi hallgatója van hogy a fel-lecsatlakozások ellenére is több száz kapcsolódása van mindig?
IPTV/kábel TV fejállomás, úgy felejtett Winamp és még bármi lehet.
A weboldal azokat az adatokat veszi le ami a rádiószerver állapotoldalán kint van. Tehát ha azon pontatlanság van, akkor úgy lesz kiírva az oldalon is.
A frissítés nagyjából 3 percenként történik (TV-k 6-12 percenként). A frissítéskor a pillanatnyi egyidejű kapcsolódásokat veszi le. Értelemszerűen emiatt ezek nem halálpontos értékek.
 #183950  Szerző: zakopanendre
 
Sziasztok! Az hogy lehet, hogy hibás, zajos, üres streameken is vannak stabil kapcsolódások napokon át? Mekkora hibaszázalékkal dolgoznak ezek a statisztikai oldalak? Ha azt látom, hogy 10 mpként frissítve magas, de ingadozó a kapcsolódások aránya abból következhet az, hogy egy netrádiónak annyi hallgatója van hogy a fel-lecsatlakozások ellenére is több száz kapcsolódása van mindig?
 #183789  Szerző: DRoland
 
Hello, kérnék én is egy frissítést: a Retro rádiónál, azon az oldalon, ahol fel vannak sorolva a frekvenciák és a teljesítmények, hiányzik a 101.2MHz Vasvár és néhány teljesítmény sem pontos. Itt vannak a pontos adatok. Előre is köszönöm!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13