RADIOSITE Fórum

  • OnlineStream.live

 #174405  Szerző: LuciFerko
 
ZooLa írta:Update!
Újabb áldozatok: RTL Klub és a M3

Azon se lepődnék meg ha valamelyik majom látogató kis árulkodós óvodás módjára felkeresi a TV-ket és megpróbál hatni rájuk, hogy végül ők vetessék le. A sok látogatóval egyenes arányban nő a majmok száma is. Már alig várjuk a következő felszólító levelet.
Az M3-nak hol van amúgy streamje? :shock:
 #174404  Szerző: ZooLa
 
Update!
Újabb áldozatok: RTL Klub és a M3

Azon se lepődnék meg ha valamelyik majom látogató kis árulkodós óvodás módjára felkeresi a TV-ket és megpróbál hatni rájuk, hogy végül ők vetessék le. A sok látogatóval egyenes arányban nő a majmok száma is. Már alig várjuk a következő felszólító levelet.
 #173906  Szerző: ZooLa
 
Wolfman írta:
LuciFerko írta:
ZooLa írta:A Hír TV is megmutatta hogy kell szégyenpadra kerülni. Jött egy üzenet, hogy illegális embeddelés, meg jogi következmények, stb...
Érdekes, több éven keresztül nem volt az, de most legalább buktak egy rakat nézőt.
Jogilag van ilyen, hogy "illegális embeddelés"?

Most az egyetlen ellenzéki tévé, nem tudom minek kell ilyen jogi baromságokkal foglalkozni?
Ennyire erővel én is szólhatnék, hogy mit keres ott a rádióm... De nekem jó, benne lenni egy ekkora adatbázisban!
Igazából jogosnak tűnik. A késleltetett adás a honlapjukon elérhető, szerintem nem ezzel volt a problémájuk. Talán inkább az élő adással, ami szerintem nem a széles közönségnek volt szánva. (A régi honlapjukon az online élő adás még fizetős volt, ha jól emlékszem.)
Ha valamit korlátozni akarnak akkor oldják meg műszakilag, ha már ennyire divat a régió meg a kitudja mi szerinti korlátozás. De nézhetjük a másik oldalát is a dolognak. Ha valaki arra vállalkozik, hogy interneten szórja az adását akkor az vállalja be, hogy igen, az egész bolygón nézhető lesz az adás bárki által. Kb. 2009-2010-ig senki sem jött jogi bohóckodással és nagyjából utána kezdett mindenki jogász lenni, de minek…
 #173897  Szerző: Wolfman
 
LuciFerko írta:
ZooLa írta:A Hír TV is megmutatta hogy kell szégyenpadra kerülni. Jött egy üzenet, hogy illegális embeddelés, meg jogi következmények, stb...
Érdekes, több éven keresztül nem volt az, de most legalább buktak egy rakat nézőt.
Jogilag van ilyen, hogy "illegális embeddelés"?

Most az egyetlen ellenzéki tévé, nem tudom minek kell ilyen jogi baromságokkal foglalkozni?
Ennyire erővel én is szólhatnék, hogy mit keres ott a rádióm... De nekem jó, benne lenni egy ekkora adatbázisban!
Igazából jogosnak tűnik. A késleltetett adás a honlapjukon elérhető, szerintem nem ezzel volt a problémájuk. Talán inkább az élő adással, ami szerintem nem a széles közönségnek volt szánva. (A régi honlapjukon az online élő adás még fizetős volt, ha jól emlékszem.)
 #173887  Szerző: LuciFerko
 
ZooLa írta:A Hír TV is megmutatta hogy kell szégyenpadra kerülni. Jött egy üzenet, hogy illegális embeddelés, meg jogi következmények, stb...
Érdekes, több éven keresztül nem volt az, de most legalább buktak egy rakat nézőt.
Jogilag van ilyen, hogy "illegális embeddelés"?

Most az egyetlen ellenzéki tévé, nem tudom minek kell ilyen jogi baromságokkal foglalkozni?
Ennyire erővel én is szólhatnék, hogy mit keres ott a rádióm... De nekem jó, benne lenni egy ekkora adatbázisban!
 #173885  Szerző: ZooLa
 
A Hír TV is megmutatta hogy kell szégyenpadra kerülni. Jött egy üzenet, hogy illegális embeddelés, meg jogi következmények, stb...
Érdekes, több éven keresztül nem volt az, de most legalább buktak egy rakat nézőt.
 #173627  Szerző: Gr3g0ry
 
Csak aztán nehogy geoblocking legyen a vége... :/
 #173613  Szerző: ZooLa
 
altermanus írta:Ausztriában, és Németországban élő ismerőseim érdeklődnek, hogy mi a helyzet az RTL két csatornájával? (RTL Klub, RTL II)
Az RTL Klubot kellene megkérdezni, hogy mi a helyzet az online adásukkal. Azonnal megy ki az oldalra amint elérhető lesz.
 #173603  Szerző: altermanus
 
Ausztriában, és Németországban élő ismerőseim érdeklődnek, hogy mi a helyzet az RTL két csatornájával? (RTL Klub, RTL II)
 #173526  Szerző: Gr3g0ry
 
altermanus írta:
Gr3g0ry írta:
altermanus írta: nem... Kodec hiba... ,,"tanúsítvány" jellegű hiba"-nál kiírna egy hibakódot, de itt nem. VLC szépen játssza.
Kód: Egész kijelölése
[tls @ 0x7c48da6240] A TLS warning alert has been received.
https://streamserver.mno.netrix.hu:443/live.php.m3u8: Input/output error
Fura de lehet mégis köze lehet a tanusítványhoz,hiszen kb azt használhatja ami itt is szerepel.
én nem találtam olyan kodec dekódolót, amit ZooLa írt...
akkor miért játssza a VLC? és a Kodi miért nem?
A VLC nem figyeli hogy honnan jön az a lényeg hogy felismerje.Nem azt írtad hogy mindegyik ment csak ez nem? A kiterjesztés .ts (ts-mpeg - mint ahogy néhány streamnél is felfigyeltem).Szóval kicsit furcsálom a dologot.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 13