RADIOSITE Fórum

• OnlineStream.live

#168059  Szerző: ZooLa
 2017.06.01. 13:03
kukac írta:A ClassFM-et miért nem látni a lista élén? Pl. most van 463 kapcsolódás, de a rádió nem jelenik meg a listában, csak ha rákeresek (a "jelenlegi helyezés"-t se mutatja ennél az adónál).
Nem valós kapcsolódási adatokat küldenek azok a szerverek. Ezt már jeleztük a szolgáltatójuknak. Amint rendben lesznek ezek az adatok, az összkapcsolódás automatikusan kiírásra kerül majd. Mi türelmesek vagyunk, és az oldal is. Egyszer majd valamikor jó lesz.
 #168053  Szerző: kukac
 2017.06.01. 10:58
A ClassFM-et miért nem látni a lista élén? Pl. most van 463 kapcsolódás, de a rádió nem jelenik meg a listában, csak ha rákeresek (a "jelenlegi helyezés"-t se mutatja ennél az adónál).
 #167746  Szerző: ZooLa
 2017.05.18. 08:01
molnarb írta:
ZooLa írta:Aktiválva lett a zeneszám és műsor keresés. Mostantól bármilyen zenére vagy műsorra rá lehet keresni a teljes adatbázisban. A keresés eredménye kilistázza azoknak az állomásoknak a nevét, ahol lement az adott műsor vagy zeneszám. Majd arra rákattintva az adott találatra leszűkítve hozza le a tracklistát. 1 hónapon belüli időszakra működik a keresés.
Ha beírok egy keresési feltételt, a találatokban miért dob ki egy rádiót többször is? Nem lehet valahogy összefésülni? Népszerűbb daloknál és előadóknál elég tetemes és szinte már sok vagy átláthatatlan a találati lista...
pl: http://screencloud.net/v/wehe6
A többcsatornás állomások miatt van ez, de ez a probléma részben meg van oldva, Ha egy adott rádiónál úgy van több csatorna, hogy visszamenőleg bitre pontosan ugyanaz a tracklist több csatornánál, akkor ezekből csak egyet tesz be. Viszont a legkisebb eltérés esetén már kiírásra kerül többi csatorna is. Tehát az az elv érvényesül, hogy inkább több infó legyen kiírva, minthogy valami kimarad. Ezektől függetlenül lesznek még kisebb finomhangolások.
A népszerű daloknál meg nagyon jól tükrözi azt, hogy azok milyen mértékben folynak a csapból is. :hehe:
 #167735  Szerző: kukac
 2017.05.17. 22:42
kukac írta:Nem tudja valaki, hogy a livestat.hu-val, radiostat.hu-val mi van? Nem válaszolnak a megkeresésre.
Senki semmit?
 #167734  Szerző: molnarb
 2017.05.17. 22:23
ZooLa írta:Aktiválva lett a zeneszám és műsor keresés. Mostantól bármilyen zenére vagy műsorra rá lehet keresni a teljes adatbázisban. A keresés eredménye kilistázza azoknak az állomásoknak a nevét, ahol lement az adott műsor vagy zeneszám. Majd arra rákattintva az adott találatra leszűkítve hozza le a tracklistát. 1 hónapon belüli időszakra működik a keresés.
Ha beírok egy keresési feltételt, a találatokban miért dob ki egy rádiót többször is? Nem lehet valahogy összefésülni? Népszerűbb daloknál és előadóknál elég tetemes és szinte már sok vagy átláthatatlan a találati lista...
pl: http://screencloud.net/v/wehe6
 #167729  Szerző: ZooLa
 2017.05.17. 10:29
Aktiválva lett a zeneszám és műsor keresés. Mostantól bármilyen zenére vagy műsorra rá lehet keresni a teljes adatbázisban. A keresés eredménye kilistázza azoknak az állomásoknak a nevét, ahol lement az adott műsor vagy zeneszám. Majd arra rákattintva az adott találatra leszűkítve hozza le a tracklistát. 1 hónapon belüli időszakra működik a keresés.
 #167721  Szerző: kukac
 2017.05.16. 20:38
Nem tudja valaki, hogy a livestat.hu-val, radiostat.hu-val mi van? Nem válaszolnak a megkeresésre.
 #167637  Szerző: altermanus
 2017.05.13. 10:53
egyre gondolunk
 #167633  Szerző: ZooLa
 2017.05.12. 21:34
altermanus írta:Találtam egy bugot (hibát)... (azért írom hátha valaki nem jelezte)
a Kossuth rádiónak 78 streamje van, és mind a 78 stream nem fér ki egy 1440x900-as képpontból álló képernyőre, és nem lehet lefelé hajtani, csak a főoldalt.
Chrome, Firefox, Opera, Vivaldi böngészőknél ugyan ez a helyzet... lehet rá megoldást találni?
...
Úgy idéztem elő, hogy megnyitottam a főoldalt, és az ott lévő Kossuth rádió zöld playre rákattintottam.
Alul, a lejátszó megjelenik, és jobb oldalt a felfelé mutató nyílra kattintva nem tudtam görgetni a streameket, csak a főoldalt érzékelte görgetni a böngészők.
Ismert hiba ha egyre gondolunk.
Egyszerűen túl sok csatorna töltődik be a playerbe és elborítja az egész képernyőt. Ezzel az alatta lévő oldal nem is látszódik. Első variáció valószínű az lesz, hogy korlátozva lesznek benne a csatornák, aztán majd később kitalálunk egy okosabb megoldást.
 #167632  Szerző: altermanus
 2017.05.12. 20:55
Találtam egy bugot (hibát)... (azért írom hátha valaki nem jelezte)
a Kossuth rádiónak 78 streamje van, és mind a 78 stream nem fér ki egy 1440x900-as képpontból álló képernyőre, és nem lehet lefelé hajtani, csak a főoldalt.
Chrome, Firefox, Opera, Vivaldi böngészőknél ugyan ez a helyzet... lehet rá megoldást találni?
...
Úgy idéztem elő, hogy megnyitottam a főoldalt, és az ott lévő Kossuth rádió zöld playre rákattintottam.
Alul, a lejátszó megjelenik, és jobb oldalt a felfelé mutató nyílra kattintva nem tudtam görgetni a streameket, csak a főoldalt érzékelte görgetni a böngészők.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.