RADIOSITE Fórum

  • Adótornyok

 #74720  Szerző: Máté
 
Volt is kiesés? Hamarabb befejezték volna? Reggel 7 óra körül néztem, akkor ment az összes Széchenyi-hegyi adó.

Igen egy kis kiesés volt,de valószinű,hogy hamarabb befejezték,mert fél hét körül néztem rá megint és akkor már mentek.
 #74661  Szerző: colter
 
admin írta:
colter írta:Ez azért nekik jó nagy nyereségkiesés szerintem.
Nem, nem az. És ez nem így megy.
Megpályáztak egy fix országos frekvenciacsomagot, adott lakosságszámmal és megnyerték.
Oké, sajnos be kell látnom hogy ez így lesz egy jó darabig.
 #74660  Szerző: markfelt
 
colter írta:Ez azért nekik jó nagy nyereségkiesés szerintem.
Nem, nem az. És ez nem így megy.
Megpályáztak egy fix országos frekvenciacsomagot, adott lakosságszámmal és megnyerték.
 #74659  Szerző: djlacee
 
De ez sztem nem az Antenna Hugáriától függ elsősorban, hanem mondjuk a hatóságtól :)
 #74657  Szerző: colter
 
admin írta:Nem, valószínűleg lelőnek érte, ha megírod. :)

Egyébként meg nem lesz, max DAB+-on, egyszer, 10 év múlva.
Ha írnék is, azzal nem hiszem hogy csodát tennék, de próbálkozásnak biztos jó lenne.
Szerintem a Class rengeteg hallgatótól esik el attól, hogy nincs frekvenciája Szentesen. Nincs lefedve Csongrád megye, csak Szeged 10-20 km-es körzetében, és kifújt. Meg gondolom Békés megye, meg Bács Kiskun jó részén se fogható a rádió.
Ez azért nekik jó nagy nyereségkiesés szerintem.
 #74656  Szerző: markfelt
 
Nem, valószínűleg lelőnek érte, ha megírod. :)

Egyébként meg nem lesz, max DAB+-on, egyszer, 10 év múlva.
 #74654  Szerző: colter
 
És azt szerintetek meg lehet írni az Antenna Hungária e-mail címére, hogy mikor lesz Class FM Szentesen?
 #74639  Szerző: mlaszlo
 
Máté írta:Adókarbantartás van a Széchenyi -hegyen egészen 8:00 ig.
http://www.ahrt.hu/Szolgaltatasok/Musor ... __jan.ashx
Volt is kiesés? Hamarabb befejezték volna? Reggel 7 óra körül néztem, akkor ment az összes Széchenyi-hegyi adó.
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 86