RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #201121  Szerző: knoskamatee
 
djlacee írta:Rá se merek akkor kérdezni, hogy itt ki ismeri az OTL-t. (Petőfi Elektrikben ment DJ Gozthnak köszönhetően)
jelen! 🫡
(de hiányoznak az Elektrikes szettjei! a Base FM-en, amiket tol azt a szintet meg se közelíti)
 #201119  Szerző: djlacee
 
Rá se merek akkor kérdezni, hogy itt ki ismeri az OTL-t. (Petőfi Elektrikben ment DJ Gozthnak köszönhetően)
 #201118  Szerző: IstvánB
 
Pont hasonlón gondolkodtam.
Lill Frak 24 éves, mai tinik szeretik, én meg nézek mi ez. Ha nem olvasom a szöveget, nem értem.

Bezzeg anno Sub Bass Monster, amikor 15 éves voltam az volt a csúcs. És számomra ma is érték.

Aztán utána néztem: akkor Szabi volt 22. Én meg a 15 éves tini...
Szóval ugyan az a lemez, pörög mindig újra és újra. Most én vagyok aki megöregedett. :(
 #201116  Szerző: shadoe
 
altermanus írta: 2023.11.26. 12:36 Nem a Petőfi topikba írom, mert szerintem sokrétű amit kérdezni akarok.
Nem az lehet a baj, hogy kiöregedtünk a mai zenei világból?
Akármikor megyek nyáron az utcán, ezek a ,,YouTube cigány repperek" mennek a mai fiatalok hangszóróiból. Nekem nem tetszik, sőt a Petőfi is ontja magából ezt a szennyet.
Rácz Gergő, Dzsúdló, BSW.
Amikor én hallgattam Péterffy Borit, vagy HS7-et, esetleg Vad Fruttikat, akkor az volt apámnak a kérdése, hithű kocsmázával, hogy ,,mennyit kell inni ahhoz, hogy ezt élvezni lehessen?"
Megy itthon a Petőfi, de akár a helyi rádiót is mondhatnám (Körmend FM), abba is megszólal egy AK26, vagy Dzsúdló dal, párom hangosan énekli a szövegét.
Szóval nem lehet, hogy kiöregedtünk és azért nem tetszenek ezek a dalok?
Nem mi öregedtünk ki, zeneileg elfajzott korszakban élünk.
Majd az idő ledarálja ezt a sok szart. A 90-es évek szemétjétől is megszabadultunk.
 #201112  Szerző: knoskamatee
 
altermanus írta: Szóval nem lehet, hogy kiöregedtünk és azért nem tetszenek ezek a dalok?
pontosan, de egy picit összetettebb.
most már ott tartunk, hogy a korosztályom 80%-a nyomja a home stúdiózást, mindenki egymást nyalja és olyan nevek kerülnek elő itt is, hogy egymásra olyan értetlenül nézünk, mint most te ezekre a "YT felkapott" muzsikusokra.
Zorz, Beatrick, HundredSins, NLP ismeretlennek hangoznak, de ezrek-tízezrek imádják.
pedig az imádott Petőfi TV is próbálkozott, hogy felcsípje az egyiküket: https://youtu.be/PElPriIo5mE?si
 #201103  Szerző: altermanus
 
Nem a Petőfi topikba írom, mert szerintem sokrétű amit kérdezni akarok.
Nem az lehet a baj, hogy kiöregedtünk a mai zenei világból?
Akármikor megyek nyáron az utcán, ezek a ,,YouTube cigány repperek" mennek a mai fiatalok hangszóróiból. Nekem nem tetszik, sőt a Petőfi is ontja magából ezt a szennyet.
Rácz Gergő, Dzsúdló, BSW.
Amikor én hallgattam Péterffy Borit, vagy HS7-et, esetleg Vad Fruttikat, akkor az volt apámnak a kérdése, hithű kocsmázával, hogy ,,mennyit kell inni ahhoz, hogy ezt élvezni lehessen?"
Megy itthon a Petőfi, de akár a helyi rádiót is mondhatnám (Körmend FM), abba is megszólal egy AK26, vagy Dzsúdló dal, párom hangosan énekli a szövegét.
Szóval nem lehet, hogy kiöregedtünk és azért nem tetszenek ezek a dalok?
 #201081  Szerző: dkvalmos
 
A Titusz-féle Best FM ne kapjon már több várost, annál tényleg bármi jobb, még az Érd FM is. Nem is tudom, az a rádió hogy tudja magát komolyan venni. A debreceni fasza és atom stabil továbbra is, a Rádió M meg még esetleg a nyíregyházi úgy ahogy vagyogat, de a többi százas, hogy csak viszi a pénzt.
A 88-at tuti nem kaszálják el, de szerintem például a Koronafm100 és a Forrás lehet kérdéses, remélem maradnak, szerintem kár lenne értük.

Amúgy a Sunshine-on lesz Top 500, lehet, hogy a Rádió 1-hez hasonlóan ott is csinálnak egy kisebb újrapozícionálást. Szerintem jelenleg ez a legjobb helyi rádió, azzal együtt is, hogy ők is küzdenek a magyar zenei kvótával.
Az nmhh segíthetne annyit a maradék helyi rádiónak, hogy a magyar zene arányát kollektíven lecsökkenti mondjuk 10 százalékra.
 #201079  Szerző: knoskamatee
 
p0tyi írta:A megmaradt, nagyobb helyi rádiók frekvenciáinak jó részét elkezdték újrapályáztatni a 88-tól az Aktív Rádión, a Gongon és a Koronán át a Forrás Rádióig. Azt már tudjuk, hogy a Gongnak vége lesz 1-2 hét múlva.

Jöhetnek a tippek, mit nyírnak még ki és mi marad.
Aktív marad. van ott R1 meg Best is és Aktív, mint brand is erős.

Korona elfeküdhet, ott pont elfér egy R1 relé, bár ez is stabil lábakon áll.

88 talán, de simán bekapcsolhatják a Besthez, akár a Bajait is, ha komolyan veszik még a Best FM erősítését. más esetben a 88 maradni fog.

Forrás talán marad, M előbb-utóbb Best lesz.
Sunshine, Győr+, Vörösmarty, Antritt, Érd FM, Smile azok, amik turi fognak még szólni sokáig.

Lakihegy, Dabas esetleg, de a 24 simán lehet bukó, de a Tamási és a Trió elhasal.

a Rádió 97-el nagyon szkeptikus vagyok, bár az is inkább bukó. a rebranding óta, bár mindig is nyögvenyelős volt a helyi média. úgy néz ki a pénz ott (is) csapból folyik.

Zemplém FM meg amennyire nem tudott elindulni, úgy csődölt is be… pardon, szünetel.
 #201074  Szerző: p0tyi
 
A megmaradt, nagyobb helyi rádiók frekvenciáinak jó részét elkezdték újrapályáztatni a 88-tól az Aktív Rádión, a Gongon és a Koronán át a Forrás Rádióig. Azt már tudjuk, hogy a Gongnak vége lesz 1-2 hét múlva.

Jöhetnek a tippek, mit nyírnak még ki és mi marad.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 193