RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #138360  Szerző: Csongii
 
A leírásban én 10%-t láttam. Ahhoz képest feltolni 25%-ra...
 #138353  Szerző: LuciFerko
 
Csongii írta:A kinti hírre gondoltam reagálnék, de nem tudom hol.
Szóval a Szlovák szomszédok is van egy olyan érzésem, hogy baromira fognak örülni az ottani minimális hazai felvétel kötelező játszási aránynak, mint az itthoni rádiók a hazai szabályozásnak.
Valószínűsítem, hogy ott is ugyanennyi rengeteg jobbnál jobb zene van, amit lejátszhatnak. :troll:
A 25% az vállalható szerintem, amúgy az ottani rádiókon eddig is rendszeresen mentek hazai zenék.
 #138352  Szerző: Csongii
 
A kinti hírre gondoltam reagálnék, de nem tudom hol.
Szóval a Szlovák szomszédok is van egy olyan érzésem, hogy baromira fognak örülni az ottani minimális hazai felvétel kötelező játszási aránynak, mint az itthoni rádiók a hazai szabályozásnak.
Valószínűsítem, hogy ott is ugyanennyi rengeteg jobbnál jobb zene van, amit lejátszhatnak. :troll:
 #138174  Szerző: Csongii
 
Jó kis interjú lett, és bár én csak technikusként tevékenykedtem pár évet a szakmában, de az utolsó részével egyetértek. Én is mindig rádió hallgatásánál elkezdem figyelni, hogy mi történik (Hogyan beszélnek, zenék, stb.). :D
Krisztiánnak meg kitartást és további sok sikert a pályáján, előbb utóbb biztos lesz megfelelő lehetőség. :)
 #137642  Szerző: gyattis
 
Ennek a hölgynek lehet, hogy tudnék segíteni. Dobjon mailt a gyattis@gmail.com e-mail címre. Ha nem olvassa a fórumot, Hulk please hívd fel rá a figyelmét. Köszi!
 #137639  Szerző: LuciFerko
 
Adja a sors, hogy jöjjön össze a tőke egy helyi rádió beindítására! Legyen akárki is a hölgy, elsők között fogok neki szólni! Pont ilyen emberek kellenek majd...

De persze a mostani jogi szabályozás mellett, csak képzeletbeli esélye van ennek a dolognak... de mondjuk úgyis egy képzeletbeli helyi rádióról beszélünk, szóval az én képzelebeli rádiómban biztos állása lenne a hölgynek. (sóhaj)
 #137627  Szerző: Csongii
 
Erre nehéz bármit mondani. Mo. 2015.... :gülü2:
 #137615  Szerző: LuciFerko
 
A valóságban soha létre nem jövő, másik képzeletbeli városban induló saját rádiómba szeretettel várom a hölgyet. (sóhaj)
  • 1
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 193