RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #114837  Szerző: nyikolaj
 
Amúgy milyen érdekes a világ! :S Évekig a Klub rádióval kicsesztek mindig,meg mostohaként kezelte az NMHH ( Ugye mint tudjuk főleg politikai okokból-legalább is én ezt gondolom)
Most meg 2 frekit is megnyer.
Semmi bajom nincs a Klubbal,mert tényleg nincs...de mi értelme volt szivatni évekig,ha ilyen döntés is tud születni?
És mit kezd 2 frekivel?-Esteleg a másik megnyert frekin indítanak egy hasonló (politikai oldalú) rádiót?
 #114615  Szerző: Gyurii
 
Vajon meddig húzza ki Békés megye, Mária, MKR, Lánchíd nélkül? :lol:
 #107710  Szerző: Csongii
 
Én meg azt nézem, hogy szinte csupa jobbos rádió. :lol:
Komolytalannak tűnik a dolog.
 #107702  Szerző: Mipi
 
adminisztrator írta:Megalakult a Rádiós Médiaszolgáltatók Egyesülete

http://radiosite.hu/index.php?option=co ... &Itemid=99

Nézem hogy kik a tagok. És az tetszik, hogy pont a CLASS FM vezérigazgatója az elnök.

"Az összefogás az iparág válasza az elmúlt évek során fokozottan kialakult szerkezeti problémákra."

Mert pont a CLASS FM -nek lettek ebből problémái. Komolytalan az egész.
 #107426  Szerző: Ivoa
 
Chucky írta:Lesznek új pályázatok a fővárosi 96.4, 98.6, 95.8, 92.9 frekikre belátható időn belül? Vagy várnak még valami bírósági döntésekre?
Tudom, költői a kérdésem! :blush:
Nem te vagy az egyetlen, aki ezt várja :))
(Helyette most a stratégiai Gödöllő 93,6 pályáztatása folyik.)
 #107408  Szerző: Chucky
 
Lesznek új pályázatok a fővárosi 96.4, 98.6, 95.8, 92.9 frekikre belátható időn belül? Vagy várnak még valami bírósági döntésekre?
Tudom, költői a kérdésem! :blush:
 #107305  Szerző: mlaszlo
 
nyikolaj írta:Oké,hogy a kormányoldalnak kedveznek Annamáriáék,
de akkor miért csak duma meg vallási rádiók terjeszkednek?
Nehogy véletlenül konkurenciája legyen az egyetlen országos kereskedelmi rádiónak :(
 #107281  Szerző: mimi
 
nyikolaj írta:De 98-2002 között is jobb oldali kormány volt,még se volt ez a rendszer mint most.
Mert nem kizárólag a kedvük szerint formálták a szabályozást, meg most nem emlékszek rá, de az akkori ORTT valószínűleg nem volt egypárti.
 #107280  Szerző: nyikolaj
 
De 98-2002 között is jobb oldali kormány volt,még se volt ez a rendszer mint most.
  • 1
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 193