RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #88443  Szerző: ceve
 
Rádió Balaton Egyszemélyes Kft.
Cégnév alapján nincs közük a most indult siófokihoz.

Érdekesss...
 #88437  Szerző: Zoey
 
Nem hiszem, hogy voltak már linkelve ezek a frekvenciák, amelyekre a közelmúltban adtak be pályázatot:
November 22.:
Esztergom 98,1: Rumba Rádió (Rádió 1), Klubrádió
Törökszentmiklós 96,4: Rádió Horizont Kft. (Rádió Törökszentmiklós), Actor Kft.
Baja 94,3: Alisca Network Kft. (Rádió 1)
Szolnok 90,4: Popkom Kft., A-Z Média Kft.
Veszprém 94,6: Rádió 1 Kft., Füleky Rádió Kft. (Rise Fm)
Szekszárd 105,1: Rádió Antritt Kft., Alisca Network Kft., Rádió 96,3 Kft. (Fortuna Rádió)
December 15.:
Tatabánya 96,7: Rumba Rádió (Rádió 1), Füleky Rádió Kft. (Rise Fm), Klubrádió
Tatabánya 107,0: Rumba Rádió (Rádió 1), BMC Rádió Kft. (O3, Győr +), Füleky Rádió Kft. (Rise Fm), Hold Rádiós és Televíziós Reklám Bt. (Kék Duna)
Keszthely 92,2: Zenebolygó Kft. (Rádió 1), Radio Jam Zt. (Klubrádió), Rádió Balaton Egyszemélyes Kft.
Balatonfüred 91,8: Veszprém Rádió Kft. (Méz Rádió), Rádió Jam Zrt. (Klubrádió)
Debrecen 92,3: Varage Network Kft. (Rádió 1), Click Rádió Kft.
Esztergom 92,5: Rumba Rádió (Rádió 1), BMC Rádió Kft. (O3, Győr +), Hold Rádió és Televíziós Reklám Bt. (Kék Duna), Gerecse Média Kft.
Veszprém 90,6: Life Essence Kft. (Rádió 1), BMC Rádió Kft. (O3, Győr +), Füleky Rádió Kft. (Rise Fm), Rádió Jam Zrt. (Klubrádió)

Érdekes, hogy a Rise és az O3-csoport is terjeszkedni akar. Szolnokon az R1 frekijére ugyanaz a magánszemély nem pályázott, aki nevén fut most, de bizonyára valamelyik cég az R1-et takarja.
A Szekszárd 105,1 esetében vicces, hogy az R1 is pályázott, noha neki van sajátja ott.
Debrecen 92,3-nál ott találjuk azt a Click-et, amelyik korábn fővárosi frekvenciára is pályázott, már nem emlékszem, melyikre.
A Rise nagyon akarja Tatabányát, mindkét frekire beadta a pályázatot, akárcsak a Rádió 1, amelynek korábban volt itt frekvenciája, csak eladta a Gold Fm-nek. Most újra visszatérne...

Huh, ez hosszú volt... (de remélem, hasznos infókkal szolgáltam azoknak, akik még nem tudtak ezekről) :)
 #88428  Szerző: nyikolaj
 
Persze megengedjük,hogy legyen R1 is Miskolcon.:)
103 mhz ;)
Szerezzék majd meg :)
 #88426  Szerző: Csongii
 
Az hagyján, de rengeteg másik helyen is mennek a frekikért. PL Szekszárdot láttam (ha már közel van hozzám :D ) , ha jól rémlik Baján is mennek a frekiért. Ezek amik közel vannak ,de elég sok helyen nyomulnak.
 #88424  Szerző: Zoey
 
nyikolaj írta:Azon dilemmáztam,hogy ha a R1 nem kap frekit Bp-en,vagy csak később(tavasszal,nyár eleje),akkor talán vidéken se őket hozzák ki nyertesnek!
Gondolok itt a Miskolc 96.3-ra!
Napok,hetek múlva ki kell derülnie a nyertesnek,és így a 2 pályázó cég közül a helyi élvezhet előnyt! :)
De persze lehet,hogy egyáltalán nincs igazam...fantáziálni még lehet :)
Remélem, a próféta szólt belőled! ;)
 #88421  Szerző: nyikolaj
 
Azon dilemmáztam,hogy ha a R1 nem kap frekit Bp-en,vagy csak később(tavasszal,nyár eleje),akkor talán vidéken se őket hozzák ki nyertesnek!
Gondolok itt a Miskolc 96.3-ra!
Napok,hetek múlva ki kell derülnie a nyertesnek,és így a 2 pályázó cég közül a helyi élvezhet előnyt! :)
De persze lehet,hogy egyáltalán nincs igazam...fantáziálni még lehet :)
 #88183  Szerző: asimov
 
Most komolyan... szerinted miert nem jonnek vissza?? Aki eddig itt volt, az is menekul.. (lasd a cds felarak, es a HUF arfolyamok mai alakulasat!)
nyikolaj írta:Amúgy a Danubius és a Sláger pártiak ilyenkor miért nem adnak hangot,hogy pályázzanak újra,hisz itt a lehetőség!!!
Egyébként miért nem pályáznak(egyenlőre)Bp-en?
 #88179  Szerző: Zoey
 
A novemberi hallgatottsági adatoknál túl sok változást nem fedeztem fel az előzőekhez képest: A Neo bizonyos kategóriákban megelőzte a Class-t, a Juventus továbbra is népszerű Budapesten, a Rádió 1 a fiatalok körében.
De azon nagyot néztem, hogy a Juventust mégis miért tüntetik fel az országos és nagyvárosi adatok között?!? És országos szinten hogy képes annyi embert elérni, hogy ott legyen az MR2 mögött nem sokkal lemaradva?
Ezzel az erővel fel lehetne tüntetni az N-Joy csoportot vagy a Kék Dunát is, noha a fővárosban nem foghatóak, de ott vannak 3-4 megyeszékhelyen.
Csak én gondolom úgy, hogy a Juventus már nem országos/ország nagy részén fogható hálózatos rádió? Vagy máskülönben akkor miérr szerepel még mindig ebben a felmérésben Budapesten kívül?
 #87945  Szerző: mimi
 
Nemtom, ezek után én se jönnék vissza. Most pláne nem, külföldi befektetőkre ne is nagyon számítsunk a következő időkben.
 #87941  Szerző: nyikolaj
 
Amúgy a Danubius és a Sláger pártiak ilyenkor miért nem adnak hangot,hogy pályázzanak újra,hisz itt a lehetőség!!!
Egyébként miért nem pályáznak(egyenlőre)Bp-en?
  • 1
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 192