RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #197345  Szerző: mihalylovics
 
Glenn írta: 2022.10.29. 17:58
mihalylovics írta: 2022.10.28. 23:00nem tudom, honnan adhat, a Sas-hegy 11. kerületi oldalán elég gyengén vehető.
Szerintem SOTE.
Azt azért kétlem, mert az előbb említett helyszínről a SOTÉra és a Száva toronyra optikai rálátás van, épp ezért tökéletesen szólnak az azokról jövő adók. De abban lehet valami, hogy a telephely a pesti oldalon van.
 #197342  Szerző: Glenn
 
mihalylovics írta: 2022.10.28. 23:00nem tudom, honnan adhat, a Sas-hegy 11. kerületi oldalán elég gyengén vehető.
Szerintem SOTE.
 #197337  Szerző: Laci95
 
Létre kell hozni a körzeti Rádiók Posztban egy új posztot Café néven
 #197331  Szerző: mihalylovics
 
Laci95 írta: 2022.10.28. 20:05 Tesztel a a Radio Café
Valóban, egyelőre nonstop zene megy, nem tudom, honnan adhat, a Sas-hegy 11. kerületi oldalán elég gyengén vehető.
RDS: PS: __CAFE__
PTY: POP M
RT: RADIO CAFE 98MHZ TEST
 #197323  Szerző: p0tyi
 
Kissé off, és egy másik, eldugott topicban már rákérdeztem, de most hátha itt nagyobb figyelmet kap és lesz is majd ötletetek.

Budapesten hónapok óta, stabilan, kb az Aréna Pláza-Puskás Stadion környékén fogható egy üres, modulált vivő a 93.8 MHz-en. Se RDS nincs, se sztereójel. Jó nagy körben szól egyébként, szinte az egész belvárosban foghatóak minimum a foszlányai (még Budára is átszól néhol), de az említett környéken a legnagyobb a jelszint.

Mi lehet ez? Gyanítom, nem kalóz, ugyanis sose szól rajta semmi - én legalábbis még nem hallottam. De nem is interferencia. Meg nem is transmitter, mert annál nagyobb körben szól. Autósmozi sincs most a közelben, meg az amúgy se szokott nonstop menni.

Esetleg meccs idején a Puskásban itt megy a közveítés?
 #197320  Szerző: tomee
 
Nekem továbbra is rejtély a 99.5 Best-tel kapcsolatban, hogy minek kell napközben Hooligansnek, Kasza Tibinek meg Zsédának szólnia párhuzamosan Mary J Blige, ATB és Fragma-val, amikor ugyanabban a vételkörzetben ezeket már dettó játssza a javarészt azonos tulajdonosi körrel rendelkező Retro Rádió...?

Most is Fedde Le Grand, Martin Solveig meg Axwell megy a klasszik house hétfőben Whiteboynál, majd 20 órától újra Horváth Tamás, Caramel meg gondolom Pápai Joci.

Régóta időszerű lenne már itt is rendet rakni, de valahogy sehogy nem akar ez bekövetkezni. Még arra tudok gondolni, hogy nyilván a R1-nek is bekavarna, ha változtatnának a jelenlegi állapoton, és ezért sem nyúlnak komolyabban hozzá.
 #197317  Szerző: p0tyi
 
2022-ben a reggelt kivéve nem "műsorokból" állnak a kereskedelmi rádiók. De pl. a Petőfi is elgondolkodhatna ezen...
 #197316  Szerző: zenefalo
 
Snake05 írta: 2022.10.23. 12:29
p0tyi írta: 2022.10.23. 11:02 Csakhogy a számlák egyre nagyobbak, és a hálózatos működés pedig rendkívül költséghatékony.
Akkor már legyen a debreceni központi és maradjon meg az ottani arculat, jobban járnának a hallgatók, a hirdetők és a tulaj is, mint a 99.5-ön jelenleg hallható Tiszttartó-ámokfutás további kiterjesztésével.
Csak hallgatva a Nightshift-en kívül semmi más műsor nincs, zene, hírek, feledhető műsorvezetői megszólalások. Frekvenciafoglalásnak elég.
 #197315  Szerző: Snake05
 
Jogilag semmi akadálya. Amúgy nyilván nem így lesz, de remélhetőleg a debrecenit csak akkor kapcsolják be, ha már nagyon nagy szarban vannak. A 99.5 és a hálózat hallgatottsága továbbra is szánalmas, egy közösségi rádió szintjén van a debreceni nélkül. Márpedig a hallgatottság még ilyen tulajdonosi háttér mellett is számít, ezt mutatja, hogy Sivakot is elzavarták, amikor látványosan zuhanni kezdett.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 192