RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #85709  Szerző: nyikolaj
 
Csak azt tudja elvakítani aki hajlamos rá.Az meg megérdemli.De ne bántsuk a vallásos embereket,mert az is egy irányzat.Ha ők abban érzik jól magukat,hát egészségükre!Csupán nálam azon van a hangsúly,hogy a médiában nem kéne ennyire terjeszkedni.Ugyan úgy vonatkozik ez a felvetésem egy szélső jobb vagy bal, vagy akármilyen eszmére.Ahol egy kisebb fajta igény van rá,akkor legyenek talk rádiók.Űsse kő.De csak ott!Egyébként meg szerintem egy vallási hétvégi műsor egy országos hálózaton,bőven de bőven kielégítené az arra rászorulókat!Ennyi.
 #85708  Szerző: mszilárd
 
Ja, meg egy nagyon fontos dolgot elfelejtettem. Bár nem ez a jellemző -szerencsére-, de azért azt se feledjük, hogy a vallás mennyire elvakulttá tesz embereket, és ezért miket képesek megtenni.
 #85707  Szerző: markfelt
 
mszilárd írta:Előbb-utóbb úgyis eltűnnek a vallások. Vagyis már ennyire sem lesznek jelen, mint most. Ilyen rádiókra meg pláne nem lesz igény. Ki hallgat ilyet? A 80 pluszos, bigottan vallásos idős hölgyek, akik többnyire már teljesen egyedül élnek. Ki az, aki vallásos? Az előbb említett korcsoport, és azok leszármazottjai, talán. De szerintetek a mai tizenévesek közül ki lesz ennyire vallásos...? Pláne az ő gyermekeik közül, ésígytovább.
Még jó, hogy az anonimitás velem van, mert szerintem páran kivégeznének, de... ennyire érthetetlen dolgot, mint a vallás, nem tudok még egyet mondani. Nem létező személyeket, és a hozzájuk tartozó kegytárgyakat imádni, asszem' nem teljesen normális dolog. Elnézést, ha ezzel valakit megbántottam.
Szerencsére egyre többen látják így.
 #85706  Szerző: LuciFerko
 
Szerintem inkább az ilyen felvilágosult mozgalmakat kéne támogatni: http://www.fokolare.hu/
Szerintem helye van a vallási médiumoknak normális keretek között, és kifejezetten jó lenne, ha nem csak a 70+ korosztálynak szólnának.
 #85705  Szerző: mszilárd
 
Előbb-utóbb úgyis eltűnnek a vallások. Vagyis már ennyire sem lesznek jelen, mint most. Ilyen rádiókra meg pláne nem lesz igény. Ki hallgat ilyet? A 80 pluszos, bigottan vallásos idős hölgyek, akik többnyire már teljesen egyedül élnek. Ki az, aki vallásos? Az előbb említett korcsoport, és azok leszármazottjai, talán. De szerintetek a mai tizenévesek közül ki lesz ennyire vallásos...? Pláne az ő gyermekeik közül, ésígytovább.
Még jó, hogy az anonimitás velem van, mert szerintem páran kivégeznének, de... ennyire érthetetlen dolgot, mint a vallás, nem tudok még egyet mondani. Nem létező személyeket, és a hozzájuk tartozó kegytárgyakat imádni, asszem' nem teljesen normális dolog. Elnézést, ha ezzel valakit megbántottam.
 #85704  Szerző: markfelt
 
mimi írta:
admin írta:Minenesetre ha majd Szalaiannamária leszek, betiltatom a vallási műsorokat. :)
Én meg jól kimegyek tüntetni ellened :D Nem vagyok vallásos, de a tiltás a ló túlsó oldala, ésszerű keretek közt biztosítani kell a lehetőséget. Hozzáteszem, normális, értékes műsorokra, törekedve arra, hogy arányosan hozzáférjenek a bejegyzett egyházak.
Vallásellenes vagyok, nem értek egyet.
 #85703  Szerző: mimi
 
nyikolaj írta:Olyat nem lehetne,hogy pl egy vallási frekire ami majd lejár pályázna kereskedelmi érdekeltség?
De, például ha jól emlékszem, a kiskunmajsai volt Mária-frekire csak a félegyházi Sirius pályázott.
 #85702  Szerző: mimi
 
admin írta:Minenesetre ha majd Szalaiannamária leszek, betiltatom a vallási műsorokat. :)
Én meg jól kimegyek tüntetni ellened :D Nem vagyok vallásos, de a tiltás a ló túlsó oldala, ésszerű keretek közt biztosítani kell a lehetőséget. Hozzáteszem, normális, értékes műsorokra, törekedve arra, hogy arányosan hozzáférjenek a bejegyzett egyházak.
 #85700  Szerző: nyikolaj
 
OK!Terjeszkedett a Szt István és kész!Ez van!Bár a véleményem akkor is az,hogy más M.o-i tájegységekhez képest itt aztán nagyon bevan pótolva minden féle vallásosság.De hát ez van,ezt kell szeretni.Viszont lenne egy kérdésem.Lehet,hogy én vagyok a hülye,de miért van az,hogy a kereskedelmi,vagy a közszolgálati frekikre mehetnek talk vagy vallási rádiók,viszont fordított esetet én még nem tapasztaltam.De nem csak a mostani volt Expresses frekik példájára gondolok.Tudjuk,hogy az évek során sok példa volt,hogy (zenés)kerrádiók bekebelézével lettek talk/vallási adók!Olyat nem lehetne,hogy pl egy vallási frekire ami majd lejár pályázna kereskedelmi érdekeltség?
 #85699  Szerző: markfelt
 
mimi írta:http://stakeholders.ofcom.org.uk/broadc ... /religion/ Én csak guglizgatok, ilyet találtam.
Esetleg a Médiatanács félreértelmezte a dolgot (jaj, de hát ő olyat nem szokott :)), és nem azzal volt a gond, hogy vallási műsorok kerülnek a képernyőre, hanem az ezzel kapcsolatos elveket sértette meg.
Nyertél.
Minenesetre ha majd Szalaiannamária leszek, betiltatom a vallási műsorokat. :)
  • 1
  • 132
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136
  • 193