RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #67423  Szerző: PooLee
 
Nálatok bejön a Radio_FM weboldala? Ha én megpróbálom megnézni, egy szlovák tv-rádiós oldal jön be, de a Radio_FM saját honlapja nem! Más ország-beli IP címmel azonban problémamentesen meg lehet nézni a szóban forgó oldalt! Ti is tapasztaltok hasonlót? Ha igen, miről lehet szó? (ha korlátozzák a magyarok felé, teljesen megértem, igazuk van - de vajon erről van szó?)
 #67379  Szerző: Zoey
 
Na akkor röviden (hosszú lesz belőle) reflektálok a legfrissebb hallgatottsági adatokra, mintegy összegzésképp:
A Rádió 1, még ha vezet is sok helyen, vesztett hallgatottságából, ahogy átlagosan a többi országos is (egyedül talán az MR2 és esetleg MR3 javított több helyen, mint ahány helyen rontott).
A Juventus ismét megmutatta, hogy van még hová süllyednie. És most már Budapesttel sem lehet előjönni, mert ott is a negyedik helyre szorultak vissza. Ez szégyen, és szerintem felesleges lenne megvárnia/megélnie a következő felmérést...
Miskolcon érdekes, hogy két külön címszó alatt van feltüntetve a 103 Sztár FM, amelynek előző mérési adatai egyik helyen sincsenek feltüntetve, szóval én még mindig megkérdőjelezem a szeptemberi eredményeiket...
Úgy tűnik, a Kék Dunának felesleges fizetnie a felmérésért, annyira biztosak a dolgukban, amennyire a hirdetőik bennük.
Néhány, régebben nem feltüntetett helyi rádió most ismét szerepel (Max, Retro), talán a győzelemben reménykedtek, talán csak kíváncsiak voltak, hol állnak (Debrecenben elég nagy a különbség a helyiek között, Nyíregyháza viszont olyan irigylésre méltó helyzetben van, hogy két erős helyi rádióval büszkélkedhet).
N-Joy Classic a felmérés szerint még létezik, de szerintem már az éterben sem így hívják magukat. Nem volt amúgy különösebb értelme fizetniük az eredményei feltüntetéséért.

Vannak azért számomra érdekességek. Van olyan rádió, amelyre rákérdeztek konkrétan a felmérésben, melyik napokon, mikor hallgattam, ám mégsem szerepel az eredmények között. Azt gondoltam, csak azokra kérdeznek rá, amelyek fizetnek is a felmérésért.
Kíváncsi lettem volna a Gazdasági Rádió vidéki adataira, valamint a két Gold FM eredményeire is (bár a netes hallgatottságuk alapján éterben sem hallgatják).
 #67342  Szerző: Attis
 
Megszületett a januári hallgatottsági mérés...
http://helyiradiok.hu/index.php?action=kutatas_hallg
Bár eddig nem hittem az összeesküvés-elméletekben, de azért fura, hogy egyre több Rádió1-es városban a konkurens rádióról "nincs adat".
Ami érdekes, hogy a Neo javított picit. Pedig szerintem egyre borzasztóbb.
 #66849  Szerző: Gyurii91
 
Békéscsabáról nem is beszélve. Van Kossuthunk, Radio1ünk a maga 30 zenéjével, és egy igen életunt unalmas, egyhangú Csaba rádiónk!

Remélhetőleg felrázza az itteni étert a Radio88, ha lehet a pletykáknak hinni! :)

Arról nem is beszélve, hogy a Juventus frekvenciái is megüresedtek a megyében... :csukottszem:
 #66808  Szerző: TG
 
nyikolaj írta:És mivel nézik ezt az oldalt a tisztelt NMHH tagok,akkor legyenek olyan kedvesek,és kapják már elő szép lassan a Miskolc 106.5 mhz üres frekit.
Mivel a 94.4-es testvér freki Debrecenben már fény évekkel elhúzott,és hamarosan ott meg is fog szólalni egy rádió.
Ne kivételezzünk már!
Előre is köszi! :)
Még ha olvassák is, kétlem, hogy érdekli őket, hogy kéne már Miskolcra egy tényleg helyi rádió, amit tényleg helyiek készítenek(!), tényleg helyben..
Kíváncsi leszek, hogy a 101,6-on mi lesz..mert én a helyükben csak egy adót és egy streamelőt vennék, aztán jöhet ide is a Dió, 4 óra helyi műsorral...Ez a költséghatékony..csak mi Miskolciak járunk vele rosszul..megint.
 #66806  Szerző: markfelt
 
nyikolaj írta:És mivel nézik ezt az oldalt a tisztelt NMHH tagok,akkor legyenek olyan kedvesek,és kapják már elő szép lassan a Miskolc 106.5 mhz üres frekit.
Mivel a 94.4-es testvér freki Debrecenben már fény évekkel elhúzott,és hamarosan ott meg is fog szólalni egy rádió.
Ne kivételezzünk már!
Előre is köszi! :)

Kép

:)
 #66805  Szerző: nyikolaj
 
És mivel nézik ezt az oldalt a tisztelt NMHH tagok,akkor legyenek olyan kedvesek,és kapják már elő szép lassan a Miskolc 106.5 mhz üres frekit.
Mivel a 94.4-es testvér freki Debrecenben már fény évekkel elhúzott,és hamarosan ott meg is fog szólalni egy rádió.
Ne kivételezzünk már!
Előre is köszi! :)
 #66719  Szerző: Zoey
 
Amúgy nem tudom, hogy gondolták, hogy a héten egy új frekvencia sorsáról sem döntenek. Még jó, hogy azt ígérték, hogy heti 5-10. Na eddig kb. heti 4-5 volt, és legutóbb azt nyilatkozták, hogy február végéig szeretnének ezekkel végezni. Végülis maradt 2 hetük 17 frekvenciára, hajrá, bele lehet húzni!
  • 1
  • 144
  • 145
  • 146
  • 147
  • 148
  • 193