RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #65822  Szerző: Zoey
 
Ilyenkor mindig elkezdődnek az összeesküvés-elméletek, ki kicsoda lehet. Én is ilyenre vetemedem most...
Az előbb írtam, hogy a Gazdasági Rádiót látom a miskolci nyertes mögött, de azért némi érdekesség a Mátra Centrummal kapcsolatban: a honlapon partnerek között a Diórádió van feltüntetve, és a cég szóvivője az a Bajnóczky Zsolt, aki korábban a Diórádió programigazgatója,műsorvezetője volt (vagy még most is?). Hálózatról van szó, így nem elképzelhetetlen, hogy terjeszkedni akarnak.
Kérdem én, mennyi esély van ara, hogy ők álljanak a nyertes cég mögött? :o
 #65821  Szerző: LuciFerko
 
fehérvári
 #65820  Szerző: djlacee
 
Mert mi a YO! ?
 #65819  Szerző: SzD
 
Zoey írta:Várpalota: Mária Rádió (vs. Lánchíd Rádió)
Fákk... :vomit:
Mondjuk nem mintha a Lánchíd többet ért volna. Mindegy... Palotának sem lesz a büdös életben sem helyi rádiója, de még csak egy távirányított, helyinek csúfolt sem. :(
 #65817  Szerző: Zoey
 
LuciFerko írta:gondolom nem kis munkátok volt a pályázattal :(
Amúgy régebben mindig feltették az NMHH honlapra a pontozásokat, melyik pályázat melyik szempont alapján hány pontot gyűjtött be. Most ezt miért nem rakják ki, valamint a pontos jegyzőkönyveket, amiket régebben szintén kitettek? :x
 #65815  Szerző: LuciFerko
 
gondolom nem kis munkátok volt a pályázattal :(
 #65814  Szerző: TG
 
Zoey írta: Őszintén sajnálom, hogy Miskolcon nem a helyi pályázó nyert, itt lett volna az esély, hogy végre - oly sok idő után - ismét lehet egy teljes mértékben helyi rádiónk, ehelyett lesz ismét egy hálózatos rádiónk, ami érzésem szerint a Gazdasági Rádió.
Pontosan, nekem is ez az érzésem..
Zoey írta: Persze majd kiderül, mi is ez valójában, a hálózatra abból következtetek, hogy máshol is pályázott, és mert annyira rejtélyes...
Ma vagy 10-szer klikkeltem az NMHH honlapjára, van-e már eredmény, és elárulom, nem ezt vártam. Csalódott vagyok - és gondolom ezzel nem vagyok egyedül -, mert ki tudja, mikor lesz újra legközelebb esély arra, hogy helyi rádió legyen Miskolcon.
Én kb. 1000x :D és most sírni tudnék..
 #65813  Szerző: Zoey
 
Várpalota: Mária Rádió (vs. Lánchíd Rádió)
Szeged: Európa Rádió (vs. Klubrádió, Juventus, Hang-Mix, INFACTO, MKR)
Szolnok: Amadeus Rádió Kft. (vs. Radio Szolnok, Radiosound, Juventus, R1, INFACTO, Gong, MKR)
Miskolc: Mátra Centrum Kft. (vs. Klubrádió, Radiosound, Juventus, Sunshine Rádió, ex. Rádió Eper, OBS Kft.)

Azért érdekes, hogy az MKR azért közel sem nyer el minden frekvenciát, igaz, a vallái adókat együtt nézve így is óriási előnyben vannak.
Szegeden, Szolnokon, Miskolcon volt elég sok pályázó, érdekesek az eredmények.
Őszintén sajnálom, hogy Miskolcon nem a helyi pályázó nyert, itt lett volna az esély, hogy végre - oly sok idő után - ismét lehet egy teljes mértékben helyi rádiónk, ehelyett lesz ismét egy hálózatos rádiónk, ami érzésem szerint a Gazdasági Rádió. A Sunshine is jobb lett volna, de hogy még egy hálózat?! :(
Persze majd kiderül, mi is ez valójában, a hálózatra abból következtetek, hogy máshol is pályázott, és mert annyira rejtélyes...
Ma vagy 10-szer klikkeltem az NMHH honlapjára, van-e már eredmény, és elárulom, nem ezt vártam. Csalódott vagyok - és gondolom ezzel nem vagyok egyedül -, mert ki tudja, mikor lesz újra legközelebb esély arra, hogy helyi rádió legyen Miskolcon.
 #65812  Szerző: mimi
 
Valóban, véssétek be a földrajz egyesemet.
TG, arra nem gondoltatok esetleg, hogy megkeresni őket azzal, hogy gyakorlatilag már készen álltok egy rádióval és valahogy együttműködhetnétek?
 #65810  Szerző: TG
 
LuciFerko írta:Mátra nem helyi?
A Mátra névből és a cég bejegyzési helyéből (Pálosvörösmart) ítélve....?
  • 1
  • 147
  • 148
  • 149
  • 150
  • 151
  • 193