RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #138582  Szerző: djlacee
 
egon2 írta:Masodik orszagos lefedettsegu frekvencia csomag kialakitasara nincs lehetoseg,mert az egykori slager radio frekvenciait a danko/kossuth radio hasznalja.
Viszont van egy rakás parlagon levő frekvencia, amiből még összerakható egy hálózat
 #138581  Szerző: egon2
 
Masodik orszagos lefedettsegu frekvencia csomag kialakitasara nincs lehetoseg,mert az egykori slager radio frekvenciait a danko/kossuth radio hasznalja.
 #138577  Szerző: markfelt
 
djlacee írta:
admin írta:
molnarb írta:Vagy a készülődő második országos kereskedelmi hálózatnak lesz egy frekije :D
hát olyan nem várható mostanában
HabonyFM?
olyan viszont várható
 #138575  Szerző: djlacee
 
admin írta:
molnarb írta:Vagy a készülődő második országos kereskedelmi hálózatnak lesz egy frekije :D
hát olyan nem várható mostanában
HabonyFM?
 #138567  Szerző: markfelt
 
molnarb írta:Vagy a készülődő második országos kereskedelmi hálózatnak lesz egy frekije :D
hát olyan nem várható mostanában
 #138565  Szerző: molnarb
 
Vagy a készülődő második országos kereskedelmi hálózatnak lesz egy frekije :D
 #138537  Szerző: Csongii
 
Ismét kifogják írni Villányt. Nem gondoltam volna, hogy erre is sor kerül. :o :o
Már csak az a kérdés, hogy egy helyi csapat tudja majd megszerezni vagy pedig MKR lesz belőle?!
 #138529  Szerző: Snake
 
Pályázat bukta. :/
 #138492  Szerző: Glenn
 
Sakál írta:Minden pártnak van bőven hibája, de a Jobbiknak szerintem léteznie sem volna szabad. Bocs az off-ért, a politika topicban folytathatjuk, ha gondolod.
Ha akarod, gyere oda, de az a baj, hogy kirekesztő nézeteid vannak sajnos. Miért is van Jobbik? Hogyan is került a parlamentbe? És akkor miért is nem lehet neki rádiója?
 #138491  Szerző: Sakál
 
Pasa írta: Miért? Ott van még egy-két gyalázatos párt a Jobbikon kívül is az ellenzéki oldalon. Azoknak is van egy hazudozó szócsövük a 92,9-en, azon megy csak az igazi hülyítés. Akkor legalább legyen egyenlőség, nem?
Minden pártnak van bőven hibája, de a Jobbiknak szerintem léteznie sem volna szabad. Bocs az off-ért, a politika topicban folytathatjuk, ha gondolod.
  • 1
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 192