RADIOSITE Fórum

• A rádiós piac

#185752  Szerző: nyikolaj
 2019.11.28. 21:29
Lánchíd,Karc fm, vagy Mária is szóba kerülhet aminek nem igazán örülnék.
Előbbi 2 közül valamelyik nem is lenne rossz!
 #185721  Szerző: nyikolaj
 2019.11.23. 22:59
De ha az M marad,és nem akar átváltozni Best fm-re,akkor,Miskolcon 2 azonos formátomú rádió lenne ha mondjuk a Best nyerné a 103.8-at,az pedig összeférhetetlen lenne stílusilag,formátum szempontjából...ezt mondják a nagyok.
A Best is és az M is nagyjából ugyanazok évtizedek,évek számait játsszák hasonlóan.
De ha élénk akar lenni a fantáziám,akkor a Karc fm akar terjeszkedni kelet magyarországi nagyvárosokban,mert a debreceni 93.5 is előkerült szinte egyszerre a miskolcival.A 93.5 meg ugyebár ősidők óta közösségi, a 103.8 pedig ex Kossuth freki.
 #185719  Szerző: newmjoel
 2019.11.23. 20:05
nyikolaj írta:
2019.11.23. 18:49
Igen..Nyílván egy jó kis kövér körzeti freki lesz, egyébként nagyon sokáig az országos Kossuth rádió szólt a 103,8-on!(Amíg nem költöztek a megszűnt Neo fm frekvenciáira)
Valamiért én erősen közösségi rádió formátumát érzem.. és akkor a már sokszor említett Karc fm szerintem megszerzi!
Elég jó zenéket nyomnak az esti/éjszakai órákban a Karcon,tehát én áldásomat adom rá : :) !
Ha netán kereskedelmi lenne,akkor bármi lehet! Az Fm1 csapatától elkezdve Best fm vagy egy zsír új team.. szóval lehetetlen felsorolni az alternatívákat! A Best fm-re visszatérve,én úgy tudtam eddig,hogy a 101,6-ot akarja bekebelezni! Ugyebár az M már a Best fm cégcsoportjához tartozik.
Az online rádió, az csak online rádió! Legyünk őszinték,itt az most nem mérvadó,és "számomra" sosem lesz az!
Egy online rádiót a szomszéd Lajcsika is összetud dobni. A világ tele van online rádiókkal.Soha nem hallgatok neten rádiót!
Én is hallatom róla, hogy az M már egy jó ideje a Best FM-et is üzemeltető cégcsoporthoz tartozik. Az M-hez szerintem nem nyúlnak, így akár esélyes lehet a Best Fm, ha kereskedelmi ként pályáztatnák a 103.8 mhz-et. Ha közösségi akkor Karc Fm amit el tudok képzelni. Amit hallottam, és láttam erről a hamarosan induló Miskolci online rádióról :) hidd el, nem Pistike fogja tolni egy szoba sarkából gagyiba. A szignálpark már az felülmúlja a jelenlegi frekvenciás rádiók szignál park készletét és még sorolhatnám. De nyilván ez nem az én dolgom, így nem is szeretnék jobban bele menni. Veled ellentétben én online rádiót hallgatok. Sajnos Miskolcon nincs számomra olyan frekvencián sugárzó rádió, amit szívesen hallgatnék. Viszont érdekel 103.8 sorsa, és kíváncsi vagyok az új Miskolci online rádióra is.
 #185718  Szerző: shadoe
 2019.11.23. 19:27
Én csak muszájból hallgatok a neten rádiót. (Főleg kötött műsorok pl. a poptarisznya.hu-n, vagy 1-2 amerikai hit radio). Majd ha megcsinálják hozzá a technikát, ami nem akadozik, nem kapcsol szét 2 perc hallgatás után a legjobb zeneszám közben, nem fogyasztja a mobilnetemet az elfogadható mérték felett, és attól, hogy rádiót hallgatok online, attól még tudok böngészni, és nem órákig tölt egy oldalt, akkor áldásom rá. De én nem egy bazi nagy város belvárosában lakok, ahol hatvanhárom netszolgáltató és azok gyorsasága közt válogathatok. Itt mobilnet van, az meg olyan is. Egyszóval amíg a rövidhullámot egyszerűbb hallgatni, ha valami másra, újra, frissre vagy változatosságra vágyok, nem fogok napi szinten órákig netrádiókra vadászni. Tetszik-nem tetszik, nálam még a rövidhullám sincs olyan macerás, mint ez a technológia, ráadásul laptopot se kell kapcsolni hozzá, ami még külön belassít.
 #185716  Szerző: nyikolaj
 2019.11.23. 18:49
Igen..Nyílván egy jó kis kövér körzeti freki lesz, egyébként nagyon sokáig az országos Kossuth rádió szólt a 103,8-on!(Amíg nem költöztek a megszűnt Neo fm frekvenciáira)
Valamiért én erősen közösségi rádió formátumát érzem.. és akkor a már sokszor említett Karc fm szerintem megszerzi!
Elég jó zenéket nyomnak az esti/éjszakai órákban a Karcon,tehát én áldásomat adom rá : :) !
Ha netán kereskedelmi lenne,akkor bármi lehet! Az Fm1 csapatától elkezdve Best fm vagy egy zsír új team.. szóval lehetetlen felsorolni az alternatívákat! A Best fm-re visszatérve,én úgy tudtam eddig,hogy a 101,6-ot akarja bekebelezni! Ugyebár az M már a Best fm cégcsoportjához tartozik.
Az online rádió, az csak online rádió! Legyünk őszinték,itt az most nem mérvadó,és "számomra" sosem lesz az!
Egy online rádiót a szomszéd Lajcsika is összetud dobni. A világ tele van online rádiókkal.Soha nem hallgatok neten rádiót!
 #185702  Szerző: newmjoel
 2019.11.21. 19:28
ksimiglai írta:
2019.11.20. 20:25
Tippem szerint Mária vagy Karc FM :D
Nem is tudom... Körzetinek tűnik az adatok alapján. Itt az a kérdés, hogy kereskedelmiként lesz meg hirdetve, vagy közösségiként. Nem tartom kizártnak ( Best FM, Karc FM). De akkor jövőre két rádióval fog bővülni Miskolc. Úgy hallottam, fog indulni egy kizárólag fiatalokat célzó helyi rádió is (online formában).
 #185686  Szerző: nyikolaj
 2019.11.20. 21:11
Hát akkor inkább Karc fm legyen!
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 145

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.