RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #85964  Szerző: Zoey
 
Milyen Miskolc 95,9??????? :o
Ok, egy helyen elírják, de hogy mindenhol?

"A Miskolc 95,9 MHz körzeti rádiós médiaszolgáltatási lehetőség hasznosítására Pályázati Ajánlatot benyújtó MIKOM Kft. pályázati nyilvántartásba vétele tárgyában

A Médiatanács az Mttv. 58. § (1) bekezdése alapján és a Pályázati Felhívás 1.10.7.1 pontja alapján pályázati nyilvántartásba veszi a Médiatanács honlapján és hirdetményi úton 2011. 2011. május 19-én közzétett, a Miskolc 95,9 MHz körzeti rádiós médiaszolgáltatási lehetőség tekintetében kiírt Pályázati Felhívásra alakilag érvényes pályázati ajánlatot benyújtó MIKOM Miskolci Kommunikációs Nonprofit Kft. Pályázót"
 #85922  Szerző: ceve
 
centerweb írta:(De mi a franc az a som?)
mi fasom? :sealed:
 #85921  Szerző: LuciFerko
 
djlacee írta:Kép
http://www.som.hu/ Enyingtől nem lessze van :P
 #85918  Szerző: djlacee
 
Kép
 #85917  Szerző: centerweb
 
A fehérgyarmati 99,5-öt elnyerő cég nemrég beregisztrálta a radiosom.hu domain nevet, tehát Rádió Som. (De mi a franc az a som?)
 #85747  Szerző: Zoey
 
Nem értek egyet azzal a kijelentéssel, hogy nincs szükség vallási rádiókra. Úgy, ahogy van sporttal vagy zöld gondolkodással foglalkozó rádió, ugyanúgy helyük van a vallási adóknak. Az, hogy ennyi legyen belőlük, már kicsit más kérdés. Egik oldalról szerintem legyen egy protestáns és egy katolikus rádió, nem pedig 3 különböző katolikus. A másik oldalról, nem baj szerintem, ha mindenhol elérhetők, legegyszerűbb lenne ezt országos hálózatban megoldani, de mivel nem olyan egyszerű, ezért pályáznak külön-külön a frekvenciákra. Az megint más, hogy bizonyos térségekben nagyon sok ilyen rádió jelen van, míg más régiókban szinte alig taláálni ilyet. De azért be kell ismerni, ezekben az észak-magyarországi régiókban más jellegű rádió nem nagyon tud megélni, nemis nagyon pályáznak helyi vállalkozók. Így nagyobb az esélyük a vallási rádióknak. Jobb lenne, ha inkább semmi nem szólna pl. a Tokaj 101,8-on? Az a néhány száz hallgató, aki ezeket hallgatja legalább hadd örüljön, nem kell elvenni az örömüket. Akinek meg nem tetszik, nem kapcsol oda, ennyi.
 #85731  Szerző: asimov
 
Bizony... a inkvizicio, vagyis a maskent gondolkodo tudosok es felfedezok (akik csak bizonyithato tenyekre mutattak ra) evszazadokon(?) keresztuli uldozese -rosszabb esetben kivegzese- elkepeszto "kezifek" volt a technologiai fejlodesben, amit azota is nyog a vilag.
Az egesz kereszteny iranyitas arrol szolt, hogy krealtak egy ellensegkepet, ami ellen hangolva, vagy ami irant felelmet keltve iranyithatok voltak a tomegek. Itt jottek -az egyhazak szamara kellemetlen modon- kepbe a tudos emberek, akik peldaul arrol hoztak bizonyitekokat, hogy az osidok ota igaznak hitt egyhazi vilagkep egyszeruen nem igaz. Ezen a logikan tovabbmenve, sokminden mas egyhazi tanitas lehet(ett) hamis... Lehet, hogy az egyhaz maga is hamis...?

Az egyhaz(ak) szamara valojaban nem maga a technika volt "ordogtol valo", hanem a hatalmuk feltettek es ezert uldoztek tuzzel-vassal a maskent gondolkodokat.
A tul nagy hatalom egy kezben, mindig, mindenkor elnyomast es kenyszert szult. Manapsag, meg csak messzire sem kell mennunk, peldaert.
admin írta: ...Én azt "vallom", hogy a különböző társadalmi frusztrációk nagy többsége és a technológiai fejlődés eddigi lassúsága a vallásnak, egyházaknak köszönhető.
...
 #85721  Szerző: markfelt
 
csadam írta:
admin írta:
csadam írta:Erre azt tudom mondani, h előbb mérjék fel, h hol vannak többségben a vallásos emberek, és olyan helyeken kellene ilyen médiumokat működtetni.
Hmm, tényleg, ez a rádiós piac topik.

Szerintem folytassuk a Kötetlen/Társalgóban!
Jó, tudom, de ha egyszer itt jött szóba???
Nem Rád vonatkozott.

Én vagyok most a ludas.
 #85720  Szerző: csadam
 
admin írta:
csadam írta:Erre azt tudom mondani, h előbb mérjék fel, h hol vannak többségben a vallásos emberek, és olyan helyeken kellene ilyen médiumokat működtetni.
Hmm, tényleg, ez a rádiós piac topik.

Szerintem folytassuk a Kötetlen/Társalgóban!
Jó, tudom, de ha egyszer itt jött szóba???
 #85719  Szerző: markfelt
 
csadam írta:Erre azt tudom mondani, h előbb mérjék fel, h hol vannak többségben a vallásos emberek, és olyan helyeken kellene ilyen médiumokat működtetni.
Hmm, tényleg, ez a rádiós piac topik.

Szerintem folytassuk a Kötetlen/Társalgóban!
  • 1
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 134
  • 192