RADIOSITE Fórum

  • Rádiós technikai eszközök

 #23801  Szerző: BajakiGabesz
 
Sziasztok!

Nagyon egyszerű feltelepíteni!

Amikor kéri, hogy telepítsétek a MSSQL-t, illetve elindítja automatikusan a telepítőjét, amit letölt a netről, akkor az INSTANCE-nél az SQLEXPRESS-et írjátok át "bp2x"-re. A jelszónál, pedig ne a Windows Authentication-t, hanem az SQL Mixed Mode Authentication-t (asszem így írja, egyébként a második lehetőség felülről) válasszátok ki és adjátok meg a következő jelszót: "mediabonza", természetesen " jelek nélkül, és erősítsétek meg a jelszót mégegyszer ugyanezzel a kóddal.

Feltelepül az SQL szerver, majd folytatódik a telepítés!

Miután feltelpült minden, azután elindítjátok a Remote Player Host-ot, ami azonnal felajánlja, hogy létrehozza-e az adatbázist, erre készségesen azt válaszoljátok, hogy igen, majd kijön egy ablak, ahol a bejelentkezési adatokat kéri, arra csak nyomjatok simán OK-t és azonnal minden megfelelően fog működni.
Lehet, hogy lesznek hibaüzenetek, de ettől függetlenül elindul a progi, csak a weboldalra a számcímküldést végző plugin-t nem találja valamilyen oknál fogva, gondolom nincs benne a telepítőcsomagban... Ez nem tudom miért van így. :S

Egyébként a bejelentkezéshez a következő adatok kellenek:
Remote Player Host-hoz:
Felhasználó: RPLAYER
Jelszó: 123

Az alapprogihoz pedig:
Felhasználó: Administrator
Jelszó: 123

Innen tudjátok letölteni a legfrissebb progit: http://www.bp2x.com/webfm_send/19

Remélem tudtam segíteni. :)

További szép napot!
 #23800  Szerző: MrG
 
SzD írta:Lehet, hogy írnom kellene a fejlesztőinek egy mailt, hogy dobjanak meg eggyel ingyé', mert csak saját magam szórakoztatására használnám? :P
Egy többmilliós magyar fejlesztésű progit aligha kapnál meg ingyé'. :D
Ha mégis sikerül, szólj...
 #23799  Szerző: SzD
 
Szabi írta:keverőablak sajnos nincs benne
Én leginkább ez miatt vágytam volna rá. De ezek szerint nem érdemes nyűglődni vele.
Akkor továbbra is SAM Broadcaster marad. :D
Abból is csak az hiányzik (nekem), hogy összelehessen keverni vele úgy a zenéket, és a szignálokat mint pl. a Nautilusnál, vagy bármely más proginál, ahol van ilyen funkció. :mellow:

Egyszer csak betudok szerezni majd egy olyan programot, ahol kiélhetem e vágyaimat. :) Leginkább a Nautilusra pályázom (nem tudom miért pont arra), de sajnos olyan ismerősöm nincs, akitől beszerezhetném, torrent oldalról meg aligha lehet lekapni. Meg az amúgy is csúnya dolog, én meg törvénytisztelő vagyok. Mint mindenki más. :lol:
Lehet, hogy írnom kellene a fejlesztőinek egy mailt, hogy dobjanak meg eggyel ingyé', mert csak saját magam szórakoztatására használnám? :P
 #23798  Szerző: MrG
 
Nem igazán mondanám jónak... tény, hogy nagyon hasznos és kiváló program születhetett volna ebből, plána ha ingyenes maradt volna, de a funkciói 90%-a perpillanat használhatatlan... lefagy, krixkraxokat ír, nehéz telepíteni stb. :(

Tele van buggal és a srác a suli miatt abba is hagyta a fejlesztését.

Freeware-ből a mAirlist-et ajánlom, keverőablak sajnos nincs benne, valamint automatizálni nehéz (értsd: kereskedelmi rádiónak nem igazán felel meg) és a loggere is elég gagyi, de minden más célra megfelel szerintem. Egyébként jól is lehet vele mixelni, csak rá kell érezni... egyesével kell beállítani jóra a cue és mix pontokat zenénként (nem sokkal macerásabb, mint húzogatni egy grafikus ábrát).
 #23784  Szerző: SzD
 
djlacee írta:Ezt már próbálta valaki?
http://www.bp2x.com/
Nekem a sok MSSQL -es szarrágás miatt nem megy fel, nem indul el
Jó lenne, ha nem kellene azzal a nyomorult szerverrel szarakodni, mert állítólag nagyon jó program...de sajnos még nekem sem sikerült elindítanom. Pedig valamennyira értek hozzá, mert van némi tapasztalatom e téren. De sajnos nem elég... :(
Ha valakinek már sikerült beüzemelnie, adhatna egy kis felvilágosítást Nekünk. ;)
 #23780  Szerző: djlacee
 
Ezt már próbálta valaki?
http://www.bp2x.com/
Nekem a sok MSSQL -es szarrágás miatt nem megy fel, nem indul el
 #20637  Szerző: centerweb
 
Egyébként ennyire jó lenne ez a 42net? Sok rádió áll át erre. De miért? Mi olyan különleges benne? Olcsó?
 #20635  Szerző: SzD
 
:o
Ez meglepett. Köszi az infót! :)

Azért gondoltam, hogy ez Nautilus, mert amikor telepítették ezt a programot, akkor is egy kis részét láttam a webkamerán. Hasonló az elrendezése is, és amikor először láttam, akkor azzal a bizonyos 4 sávos editorral keverték a zenéket...na amikor azt megláttam, biztos voltam benne, hogy Nau. Csak nem lenyúltak ezt-azt? ;)
Meg ugye elég régóta Nautilust használtak...
 #20634  Szerző: molnarb
 
SzD írta:Na végre-valahára láttam, hogy néz ki az új Nautlus!

Akit esetleg érdekel: kép


(A kép nem túl jó, és nem látszik sok belőle, mert a Rádió88 webkamerájának képe...)
Háát akkor el kell keserítselek... ez nem az... a Rádió 88 néhány hete 42Net adáslebonyolítót használ... ez annak a képe.
 #20628  Szerző: SzD
 
Na végre-valahára láttam, hogy néz ki az új Nautlus!

Akit esetleg érdekel: kép


(A kép nem túl jó, és nem látszik sok belőle, mert a Rádió88 webkamerájának képe...)
  • 1
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • 126