RADIOSITE Fórum

  • Rádiós technikai eszközök

 #46130  Szerző: Snookie
 
Hali!

Orban 2200-hoz tudna valaki egy beállítást küldeni..összevetném a miénkkel..mert valami, általam kiküszöbölhetetlen probléma van a hangzással..és idegesít már, hogy nem bírok rájönni...
 #46102  Szerző: laczfy
 
galga írta:A radiodj tud olyat, hogy önmagában ugy menni, hogy nincs playlist, hanem a megadott szerkesztési szempontok alapján válogatja a zenéket ugymond reltime?
Igen, a playlist rotation rules-ban tudod megadni, hogy melyik kategóriákból milyen sorrendben és mennyi rakjon be, ha auto dj-re van állítva.
 #46086  Szerző: galga
 
A radiodj tud olyat, hogy önmagában ugy menni, hogy nincs playlist, hanem a megadott szerkesztési szempontok alapján válogatja a zenéket ugymond reltime?
 #46062  Szerző: laczfy
 
SzD írta:Az mAirList is elég jó program. Könnyen kezelhető, szép keveréseket lehet csinálni vele, színes, könnyen áttekinthető, és ami külön jó, hogy variálható az elrendezése. A Zara és a Raduga meg szerintem nem elég jók. A Zara sem rossz ahhoz képest, hogy ingyenes, de elég keveset tud.
A mairlist használata számomra kicsit nehézkes volt, kb. 2 hétig használtuk.Ha saját adatbázissal dolgozna, akokr más lenne a véleményem. A playlist igaz, hogy színes, de egyenként kellett beállítani a zenéknél, vagy szignáloknál. A zara 2 évig dolgozott a sam mellett, így oldoddtuk meg az időzítést anno a suliban. A radiodj egy nagyon eltalált program és jelenleg minden benne van, ami nekünk kell, ezért is szeretem. Na meg, hogy nem kellett sehonnan lewarezolni :)
 #46052  Szerző: SzD
 
Az mAirList is elég jó program. Könnyen kezelhető, szép keveréseket lehet csinálni vele, színes, könnyen áttekinthető, és ami külön jó, hogy variálható az elrendezése. A Zara és a Raduga meg szerintem nem elég jók. A Zara sem rossz ahhoz képest, hogy ingyenes, de elég keveset tud.
 #46049  Szerző: laczfy
 
SzD írta:
laczfy írta:De egyre ígéretesebb, és ami fontos, hogy rendkívül stabil.
Jaja...és főleg ahhoz képest nagyon jó, hogy full ingyenes.
Valahol a Mairlist és a Zara/Raduga között van, csak saját adatbázist használ, ami a másik 2 programnak nagy hátránya volt, hogy nincs.
 #45985  Szerző: SzD
 
laczfy írta:De egyre ígéretesebb, és ami fontos, hogy rendkívül stabil.
Jaja...és főleg ahhoz képest nagyon jó, hogy full ingyenes.
 #45984  Szerző: laczfy
 
SzD írta:
laczfy írta: Elvileg hamarosan kijön az új verziója, ami már új playlistet tartalmaz. A kép alapján én azt szűrtem le, hogy hasonló lesz a Jazlerhez. Legalábbis a playlist és az elrendezés alapján, és ez az egy ami nem tetszik.
Elég kicsi az a kép, de szerintem sokat nem változik, csak kicsit mások lesznek a gombok, és nagyobb helyet kapnak a playlist-ben az egyes elemek. Ami jó is, mert kicsit jobban áttekinthető, és több információt is mutathat a zenékről. Na mindegy, majd úgyis kiderül. Én is várom már.
Különben maga a program nekem egyre jobban tetszik!
Már én is várom, a srác azt írta, hogy kevesebb időt tud fordítani a programra, ezért csúszik ennyit a megjelenése. De egyre ígéretesebb, és ami fontos, hogy rendkívül stabil.
 #45983  Szerző: SzD
 
laczfy írta: Elvileg hamarosan kijön az új verziója, ami már új playlistet tartalmaz. A kép alapján én azt szűrtem le, hogy hasonló lesz a Jazlerhez. Legalábbis a playlist és az elrendezés alapján, és ez az egy ami nem tetszik.
Elég kicsi az a kép, de szerintem sokat nem változik, csak kicsit mások lesznek a gombok, és nagyobb helyet kapnak a playlist-ben az egyes elemek. Ami jó is, mert kicsit jobban áttekinthető, és több információt is mutathat a zenékről. Na mindegy, majd úgyis kiderül. Én is várom már.
Különben maga a program nekem egyre jobban tetszik!
 #45923  Szerző: laczfy
 
LuciFerko írta:
laczfy írta:
LuciFerko írta:Sam Broadcaster a király 8-)
Azt is használtuk vagy 2 évig, de mivel nem tudtuk beállítani az időzítést, ezért letettünk róla, és pont kapóra jött akkoriban a RadioDj. Zene hallgatásra még mindig a Sam-et használom itthon :D
scripttel meg lehet oldani 8-) Mondjuk van mikor meghülyül és a zene után pakolja be a dolgokat :gülü2:
Ott jött a bökkenő :D próbálkoztunk sokáig, de álltalábanaz lett belőle,hogy kifagyott, vagy csak zenéket pakolt be a lejátszási listába. Meg sokszor volt, hogy reggelre, mire beértem állt a program, vagy azt csinálta,hogy másodpercenként akadva játszotta le a zenét az egyik deck.
  • 1
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 126