RADIOSITE Fórum

  • Rádiós technikai eszközök

 #32890  Szerző: laczfy
 
Sziasztok!

Mi a RadioDj-t használjuk (volt szó korában róla) bő fél hónapja, netes adásunkat is ezzel bonyolítjuk le, béta létére elég stabilnak mondható. Persze apróbb hibái vannak, de a srác aki írta a programot mindig rendelkezésre áll és viszonylag gyorsan javítja a hibákat. Időzítés szempontjából megbízható, amikor a suliban használjuk, de a 0-24-es válogatásnál sincs gond vele. (http://laczfywebszerver.no-ip.org:8580/)
 #32887  Szerző: mjoel
 
centerweb írta:
SzD írta:Így van, a legjobb. Bár néha kissé instabillá válik, ezért talán egy ker. rádiónak nem lenne jó. De kisközöknek, és főleg netes rádióknak alap... ;)
Nekem egyedül egy grafikus keverő hiányzik belőle. Persze anélkül is megoldja saját magának a keveréseket, de nekem azért kellene bele. :)

Különben mi volt a másik 10? (Hátha van benn olyan is, amit még nem ismerek)
Tényleg, egyébként a Daleten és Zenonon kívül mi van még amiben grafikus keverő van?

mjoel: és ha a sam-et kivesszül a 11-es listából, úgy melyik lenne a legjobb?
Jazler II és a David ami még megbízható és stabil
 #32886  Szerző: mjoel
 
SzD írta:Így van, a legjobb. Bár néha kissé instabillá válik, ezért talán egy ker. rádiónak nem lenne jó. De kisközöknek, és főleg netes rádióknak alap... ;)
Nekem egyedül egy grafikus keverő hiányzik belőle. Persze anélkül is megoldja saját magának a keveréseket, de nekem azért kellene bele. :)

Különben mi volt a másik 10? (Hátha van benn olyan is, amit még nem ismerek)
Zara, Direttori, bp2x, Marlist, Campcaster, Rivendell, Jazler ll, Soma, Drs 2006, David(ez nem olcsó kategóriás), Sam Broadcaster
 #32879  Szerző: SzD
 
Nautilus, 42Net, Fornax DCM...
Az ingyenesek közül bp2x.
 #32877  Szerző: centerweb
 
SzD írta:Így van, a legjobb. Bár néha kissé instabillá válik, ezért talán egy ker. rádiónak nem lenne jó. De kisközöknek, és főleg netes rádióknak alap... ;)
Nekem egyedül egy grafikus keverő hiányzik belőle. Persze anélkül is megoldja saját magának a keveréseket, de nekem azért kellene bele. :)

Különben mi volt a másik 10? (Hátha van benn olyan is, amit még nem ismerek)
Tényleg, egyébként a Daleten és Zenonon kívül mi van még amiben grafikus keverő van?

mjoel: és ha a sam-et kivesszül a 11-es listából, úgy melyik lenne a legjobb?
 #32875  Szerző: SzD
 
Így van, a legjobb. Bár néha kissé instabillá válik, ezért talán egy ker. rádiónak nem lenne jó. De kisközöknek, és főleg netes rádióknak alap... ;)
Nekem egyedül egy grafikus keverő hiányzik belőle. Persze anélkül is megoldja saját magának a keveréseket, de nekem azért kellene bele. :)

Különben mi volt a másik 10? (Hátha van benn olyan is, amit még nem ismerek)
 #32874  Szerző: Snake
 
Kijöhetne az 5ös széria, itt 2éve fut de sokszor jólenne a manual crossfade.
 #32873  Szerző: mjoel
 
Hali hó!
Örömmel jelentem mindenkinek túl vagyok 11 rádiós adáslebonyolító tesztelésén. Ezekből egyet emelnék ki ami vitte az első helyet ez pedig nem más mint a SAM Broadcaster. Árban az olcsóbb kategoriához tartozik viszont a tudásában szerintem nem túlzással mondhatom profeszionális. Minden megtalálható benne ami egy élő vagy esetleg egy előre felvett műsor adásba szerkesztéséhez kell. Induló és kis kölcségvetésű rádió adóknak ajánlom de akár egy kereskedelmi rádióban is megálná a helyét.
üdv
 #32795  Szerző: Szd96
 
Hát ez az!
Megpróbálom az Electro Worldben
 #32792  Szerző: centerweb
 
Szd96 írta:Segítsetek!
Valami egyszerű kis hurdozható (ha lehet rds-es) rádiót szeretnék venni itt miskolcon,de nemtom hol érdemes.Tudtok vmi jó helyet?
elóre is köszi.
Rám is rámférne egy, mediamarktban a választék egyenlő a nullával.
  • 1
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112
  • 113
  • 126