RADIOSITE Fórum

  • Rádiós technikai eszközök

 #23834  Szerző: MrG
 
BajakiGabesz írta:ebből a szempontból szálka a szememben a 42Net is, mert ugyanaz a cég gyártja ugye...

Szóval nem tudom mennyire lehet jó. :S
Hàt igen...allìtòlag szeret kihagyni teljesen sajàt 'elhatàrozàsa' szerint pàr adàselemet,pl. Reklàmokat stb. :-D szòval még nincs teljesen kiforrva.Amiröl szinte csak jòkat hallottam,az a Zenon...
 #23829  Szerző: SzD
 
Kicsit még szórakozom ezzel a bp2x-szel, hátha sikerül valami kis hangot is kicsalni belőle. De azt hiszem, marad az a megoldás, hogy a listákat ZaraRadio-val elkészítem, SAM-mel meg lejátszom... :roll:
 #23827  Szerző: BajakiGabesz
 
Nincs mit. Örülök, hogy segíthettem! :)

A Fornax is PCX-es sajna... :S

Bár nagyon sok rosszat hallottam róla, főleg Scheduler moduljáról az Oberon-ról és nekem ebből a szempontból szálka a szememben a 42Net is, mert ugyanaz a cég gyártja ugye...

Szóval nem tudom mennyire lehet jó. :S

Van 88-nál ismerősünk és emlegették, hogy milyen jó, de azért kíváncsi lettem volna a zenei szerkesztő fejére, amikor a DJ-ből át kellett rakni az adatbázist a Fornax válogató moduljába... :) Nameg a technikusra, amikor tanítgatta az embereket rá... :)

Egyébként a BP nekem is felkeletette az érdeklődésemet egy pár hónapja a grafikus keverés miatt, és nekem nem fért össze, hogy ez miként lehet ingyenes megoldás ilyen tudás mellett.
Kezelhetőség szempontjából nálam elbukott mondjuk, de leht csak azért, mert szokatlan.
 #23825  Szerző: mgabor
 
SzD írta:Hmmm...azt hittem, a zenéket csak úgy be lehet húzni, vagy simán be lehet tölteni egy playlistet. De úgy tűnik ez kicsit bonyolultabb. Az első csalódás... :unott:
kereskedelmi rádiókban általában előbb kategorizálják a zenéket meg beállítják az átkeverési pontokat. ezért is használunk mairlistet, abba be is lehet húzni csak simán :) (anyáznának is rendesen a műsorkészítők, ha előtte egy óráig elő kéne készülgetni)
 #23824  Szerző: SzD
 
Hmmm...azt hittem, a zenéket csak úgy be lehet húzni, vagy simán be lehet tölteni egy playlistet. De úgy tűnik ez kicsit bonyolultabb. Az első csalódás... :unott:
 #23820  Szerző: SzD
 
Kb. másfél éve próbálkoztam vele... :blush:
Gabesz, köszönöm a segítséget! :chinese: Végre működik... :yeah:
 #23813  Szerző: djlacee
 
BajkaiGabesz, kösz a segítséget :)
Egyébként én legszívesebben FORNAX DCM-el foglalkoznék, de azt se lehet lekapni egyetlen legális torrentoldalról se :lol:
 #23812  Szerző: SzD
 
BajakiGabesz írta:SzD, van Digigram PCX kártyád?

Mert ha van, akkor tudok segíteni egy picit a Nautilus dologban, ha gondolod... :)
Köszi a felajánlást, de sajna egyenlőre nincs semmi "extra" cucc a gépemben.
mgabor írta:kevéssé hiszem, hogy úgy adnák, hogy kipostázzák cd-n, aztán berakod (minimum két gépbe, mert az a minimum kiépítés) és automatikus lejátszással indul az install.exe :)
Igen, gndoltam hogy a Nau. nem egy olyan program, amit csak úgy pillanatok alatt fel lehet csapni egy "alap" számítógépre, és működni is fog.
Úgyhogy megmarad szép álomnak. Hacsak nem egy olyan rádiónál dolgozok majd eccer, ahol Nautilus fut. :)



Ezt a Broadcast Powert meg remélem fel tudom rakni. Bár a leírtak alapján nem a legjobb, de azért kipróbálnám. 8-)
 #23803  Szerző: mgabor
 
Szabi írta:
SzD írta:Lehet, hogy írnom kellene a fejlesztőinek egy mailt, hogy dobjanak meg eggyel ingyé', mert csak saját magam szórakoztatására használnám? :P
Egy többmilliós magyar fejlesztésű progit aligha kapnál meg ingyé'. :D
Ha mégis sikerül, szólj...
kevéssé hiszem, hogy úgy adnák, hogy kipostázzák cd-n, aztán berakod (minimum két gépbe, mert az a minimum kiépítés) és automatikus lejátszással indul az install.exe :)
 #23802  Szerző: BajakiGabesz
 
SzD, van Digigram PCX kártyád?

Mert ha van, akkor tudok segíteni egy picit a Nautilus dologban, ha gondolod... :)
  • 1
  • 116
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120
  • 126